Перейти до змісту

Чого хоче чоловік


GalinkaS

Рекомендовані повідомлення

новий спосiб клеїти дiвчат:

"привiт я жiнка, але потрапила в це тiло, i так хочеться попробувити сексу будучи чоловiком, допоможи менi"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

новий спосiб клеїти дiвчат:

"привiт я жiнка, але потрапила в це тiло, i так хочеться попробувити сексу будучи чоловiком, допоможи менi"

Якби ж то! Життя така штука, що точно натрапиш на чоловіка в жіночому тілі! От розуміти правда починає це тільки після того, як женився на цьому "тирані" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий спосiб клеїти дiвчат:

"привiт я жiнка, але потрапила в це тiло, i так хочеться попробувити сексу будучи чоловiком, допоможи менi"

Якби ж то! Життя така штука, що точно натрапиш на чоловіка в жіночому тілі! От розуміти правда починає це тільки після того, як женився на цьому "тирані"  :rolleyes:

Це ти на що таке натякаєш? Таке враження що після одруження ви залишаєтеся такими ж уважними романтиками як до весілля. Навіть поговорити нема про що толком!!! Ні гвоздя прибити, ні по госполарству допомогти, так і мусиш і в каструлю з черпаком і в утюг з викруткою, а за спиною тільки і чуєш, шо нема дорікання, що то не жіноча праця. Так значить в дома потрібно бути чоловікові-чоловіком, а не жінкою (вибачте за тавтологію). І взагалі, по темі, якби я стала чоловіком на 1 день, я б хотіла набити свому начальству пику

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий спосiб клеїти дiвчат:

"привiт я жiнка, але потрапила в це тiло, i так хочеться попробувити сексу будучи чоловiком, допоможи менi"

Якби ж то! Життя така штука, що точно натрапиш на чоловіка в жіночому тілі! От розуміти правда починає це тільки після того, як женився на цьому "тирані"  :rolleyes:

Це ти на що таке натякаєш? Таке враження що після одруження ви залишаєтеся такими ж уважними романтиками як до весілля. Навіть поговорити нема про що толком!!! Ні гвоздя прибити, ні по госполарству допомогти, так і мусиш і в каструлю з черпаком і в утюг з викруткою, а за спиною тільки і чуєш, шо нема дорікання, що то не жіноча праця. Так значить в дома потрібно бути чоловікові-чоловіком, а не жінкою (вибачте за тавтологію). І взагалі, по темі, якби я стала чоловіком на 1 день, я б хотіла набити свому начальству пику

:rolleyes: тьфу-тьфу-тьфу за ліве плече

Я ще поки не одружений - як то кажуть не знайшов свою Bestiю

а вищесказане просто жарт - ну як видно не дуже вдалий!

Ладно - не відволікаємся від теми

Щоб набити керівництву морду не обовязково бути чоловіком! ти не переживай - все наладиться - за чорною полоскою завжди біла ;)

Будьмо оригіналами - от скажімо можна побути в тілі начальника один день, а потім всьому світу показати через інет, що він справжній 3,14дарас :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от приємно, що мене підтримують, але якось затихла тема! нажаль :(

Одна з найцікавіших і найоригінальниших тем - автору, точніше авторці "респект" і плюсик до репутації за оригінальність!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не так неприємно уявити себе чоловіком, як уявити, що я займаюсь сексом з жінкою :_20:

А на рахунок боксу: чоловікам легше якось сублімувати свої негативні емоції, в тому числі і набити комусь морду. А то іноді жалієш, що ти жінка і не можеш за себе заступитися, коли якийсь мужик пристає або ображає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от приємно, що мене підтримують, але якось затихла тема! нажаль :(

Одна з найцікавіших і найоригінальниших тем - автору, точніше авторці "респект" і плюсик до репутації за оригінальність!

Ой, дякую :g03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от приємно, що мене підтримують, але якось затихла тема! нажаль :(

Одна з найцікавіших і найоригінальниших тем - автору, точніше авторці "респект" і плюсик до репутації за оригінальність!

Ой, дякую :g03:

Ой да ладно - нізащо не повірю, що такі теми піднімаєш, а тут засоромилась! :rolleyes:

P.S. Завжди будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю не сильно приємо булоб коли тебе №бе власне тіло, як в фільмі Любовь морковь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю не сильно приємо булоб коли тебе №бе власне тіло, як в фільмі Любовь морковь.

ну так суть теми, що хотілося б зробити! Можна ж і в жіночому тілі знайти собі на вечір подружку модельної зовнішньості з 4-м розміром! :rolleyes:

P.S. Гоша Куценко ніби ж був задоволений! Потрібно ще раз передивитись фільм, а то щось "запамьятовал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, інколи появляються думки: ну чого я не мужик))))).

Не проти була б помінятися з чоловіком тілами на кілька днів, єдине, що смущає, я не вмію скручувати кампи, гоцати в доту і мене зразу "розкусять" його друзі.

От якби ще навички передавались би, то було б круто))))) :rolleyes: .

А на рахунок буття чоловіком, то здається, що все не так легко, як на перший погляд. Жінці простіше "відмазатися", зіграти роль блондинки, а чоловік згідно стереотипів дуже багато, що мусить.

Цікавить саме відчуття чоловіка, прикольно пісяти стоячи :), в дитинстві заздрила брату ;).

Зараз жінка може займатися "чоловічою" роботою і це нормально, якщо дійсно спец - то і її будуть поважати.

А отримати між ноги не хотіла б, від цього ж дуже боляче, а я болі не люблю.

А чоловікам було б цікаво спробувати: перший раз, ПМС, пологи, гормони, схильність до істерик, коли якась дрібниця може довести до сліз, хоча того не варта. Може вони б краще розуміли своїх жінок ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, інколи появляються думки: ну чого я не мужик))))).

Не проти була б помінятися з чоловіком тілами на кілька днів, єдине, що смущає, я не вмію скручувати кампи, гоцати в доту і мене зразу "розкусять" його друзі.

От якби ще навички передавались би, то було б круто))))) :rolleyes: .

А на рахунок буття чоловіком, то здається, що все не так легко, як на перший погляд. Жінці простіше "відмазатися", зіграти роль блондинки, а чоловік згідно стереотипів дуже багато, що мусить.

Цікавить саме відчуття чоловіка, прикольно пісяти стоячи :), в дитинстві заздрила брату ;).

Зараз жінка може займатися "чоловічою" роботою і це нормально, якщо дійсно спец - то і її будуть поважати.

А отримати між ноги не хотіла б, від цього ж дуже боляче, а я болі не люблю.

А чоловікам було б цікаво спробувати: перший раз, ПМС, пологи, гормони, схильність до істерик, коли якась дрібниця може довести до сліз, хоча того не варта. Може вони б краще розуміли своїх жінок ;).

Ой цікаве яке повідомлення - прям дуже багато цікавого!

ну попорядку:

- на рахунок блондинки, то і чоловікам в багатьох ситуаціях також доводиться включати дурачка, особливо якщо керівництво питає:"А ти це вмієш?" Доводиться дивитись ось так :blink: - тоді у відповідь чуєш - ну ладно, когось іншого знайдем :rolleyes:

- на рахунок пісяти стоячи - то тут мене завжди смішить ситуація коли наприклад при здачі аналізів дають стаканчик - ну з хлопцями тут все ясно - але як це робите ви жінки - це для мене загадка :blush:

- а на рахунок "істерик, коли якась дрібниця може довести до сліз" - то це ми знаєм точно - і як вам вдається нас аж до сліз доводити через дрібниці! мене дуже завжди цікавило - це вроджене чи це приходить до вас з досвідом? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо волосатості – то чого це потрібно приховувати волосаті ноги – справжній чоловік і повинен бути волосатим

Ага, волосаті ноги -- причина пожежі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо й так - то що виручиш?

Посочувствую :dont:

Ах! Тоді мені вже не має сенсу "кричати" :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо відштовхуватись від назви "Чого хоче чоловік" - то я думаю, що явно не того, що б його пожеліли!!! :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мы говорим о том чего мужчина хочет вообще или в данный момент ?

вообще мужчина хочет женщину. если он мужчина.

Ну не зовсім так! Вчора наприклад так набігались в футбол, що до дічат вже ніхто не хотів йти :blush:

Прийшлось йти на пиво! :rolleyes:

І не забувай про решту речей - про які вище писала ласка - ще хоче пиво, рокенрол і що би по теліку йшов бокс, або футбол!

P.S. А взагалі дівчата хотіли знати, якби ти став не один день жінкою - чим би ти зайнявся в цей день? На що його потратив???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...