Перейти до змісту

Чого хоче чоловік


GalinkaS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

ОГО, які ви! :unsure:

Я збирався розглядати "себе" цілий день, а вони в цей час використовуватимуть моє тіло на повну!!!!

І ще кажуть не бійся!!!! Заманють вже !!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є набагато приємніші способи зробити наше тіло червоним

Наприклад відшмагати нас віниками в бані :rolleyes:

А то ви вибрали явно не найгуманніший спосіб :rolleyes:

Ну в крайному разі спробувати скільки можна випити в чоловічому тілі - погано то все одно буде нам завтра!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я збирався розглядати "себе" цілий день, а вони в цей час використовуватимуть моє тіло на повну!!!!

А розглядати інші тіла не збирався? Доречі одностатеві тобі на той день :D І кто ви послє етого? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТОбто протилежно статеві?

А хто таке писав, що я збирався розглядати! Ні ні ! Як раз все навпаки! так що проснувшись я б все одно з чистою душею міх сказати, що я нормальний :P Ну як - не очікувано! Отакі то ми хитрі! Якщо

протилежностетеві

то запропонований варіант - хіба що у випадку, якщо помінявся тілом з коханою людиною - такий варіан можливий! Інші - не прийнятні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось запутано - тому коротко

- з жінкою в жіночому тілі можна!

з чоловіком - написано зверху ніби зрозуміло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема бачу активніше обговорюється чим нещодавно закінчившийся мундіаль! :rolleyes:

Але нажаль ліміт повідомлень вичерпано - тому всім гарненьких снів, а я дивитись свій улюблений серіал "Друзі"!

P.S. Все таки в своєму тілі найкраще :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, як ви далеко зайшли. В мене чомусь перша думка, яка прийшла в голову, що якби я стала чоловіком я б пройшлась, по вулиці з голим торсом. Літо, спека, а ти зняв з себе футболку і йдеш собі по вулиці, і ніхто на тебе не п'ялиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, чоловікам таки легше було б в такій метаморфозі. Їм що, проснувся й "розглядай" ;) А ми б мили, парили, брили, щипали... От тобі й день :D

уявляю лице чоловіка коли через день йому повернуть його тіло а воно випарене, продепільоване скрізь, покрите кремами після спа салону, загоріле в солярії, манікюри педікюри ітд ітп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, як ви далеко зайшли. В мене чомусь перша думка, яка прийшла в голову, що якби я стала чоловіком я б пройшлась, по вулиці з голим торсом. Літо, спека, а ти зняв з себе футболку і йдеш собі по вулиці, і ніхто на тебе не п'ялиться.

Ну я також збирався спочатку себе цілтй день розглядати, але потім всі пішли набагато далі :rolleyes:

І тратити цей день на те, щоб походити з голим торсом - це просто змарнувати час! Тим більше якщо попадеш в гарне тіло, яке не виласить з тренажерного залу - то пялитись може буду ще більше :)

P.S. А взагалі справді гарна тема і вчора було просто супер! Приємно, чи правильніше напевне - весело було дискутувати з Chatte та laskа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чомусь перша думка, яка прийшла в голову, що якби я стала чоловіком я б пройшлась, по вулиці з голим торсом. Літо, спека, а ти зняв з себе футболку і йдеш собі по вулиці, і ніхто на тебе не п'ялиться.

В мене теж таке бажання виникло б. А з іншої сторони нам краще, коли спека, одягнули коротку спідничку, чи шорти, а чоловікам з особливо волохатими ногами треба ходити в штанах :)

Я довго думала, що б я зробила, коли стала б чоловіком, але якщо чесно, то незважаючи на жіночі проблемки і проблеми, не хотіла б бути чоловіком навіть на один день :) Бути жінкою і відчувати себе жінкою краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нєєєєє, робити той день санітарним точно не варто. Краще використати для досвіду. :D

+1

І використати по повній програмі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чомусь перша думка, яка прийшла в голову, що якби я стала чоловіком я б пройшлась, по вулиці з голим торсом. Літо, спека, а ти зняв з себе футболку і йдеш собі по вулиці, і ніхто на тебе не п'ялиться.

В мене теж таке бажання виникло б. А з іншої сторони нам краще, коли спека, одягнули коротку спідничку, чи шорти, а чоловікам з особливо волохатими ногами треба ходити в штанах :)

ну не обов'язково надягати під ті штани білизну :0005: ,

в хороших льонових штанах значно конфортніше чим з спідниці: там сонце припікає, там піддуває...

якби я став на день жінкою запросив би всіх подружок в сауну на день,

думаю за день жіночі гормони не переналаштували би чоловічу свідомість на потрібний лад =)

З.І. певне з таких записань і починаються всі операції по зміні статі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніколи не хотіла - так це стати чоловіком! мені в мому тілі досить комфортно! А чоловік ніколи не дізнається як це виношувати, народжувати, годувати дитя!

А на рахунок Чого хоче чоловік: коли довго живеш з чоловіком - то і так знаєш, що і коли він хоче... питання чи він завжди впевнений, що знає про те, що саме хоче його жінка!???????? беручи до уваги, що сама жінка не завжди це знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nataliya Так ми обговорюємо "стати чоловіком на 1 день"

От знайшла вислів: "Всё же мне жалко, что я не мужчина, а то бы я в десять раз больше шлялась. Надежда Крупская."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого ніколи не хотіла - так це стати чоловіком! мені в мому тілі досить комфортно! А чоловік ніколи не дізнається як це виношувати, народжувати, годувати дитя!

А на рахунок Чого хоче чоловік: коли довго живеш з чоловіком - то і так знаєш, що і коли він хоче... питання чи він завжди впевнений, що знає про те, що саме хоче його жінка!???????? беручи до уваги, що сама жінка не завжди це знає.

Сложно :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке питанячко, а чи змінилося би ваше ставлення до чоловіка коли ви побували в його "шкурі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кашмар! Вчора було так ціково читати відповіді, а сьогодні…

От наприклад, Пані nataliya, в жодному разі не маю наміру Вас образити, але таке враження складається, що Вам або 13 років, бо Ви вже в шлюбі 26 років! Суть теми зовсім в іншому! От наприклад для мене – це ніби виграти квиток на фінал чемпіоната світу (хотів написати в дісней- ленд, але стало соромно :blush: ). От люди наприклад збираються затягти в сауну всіх своїх подруг – СУПЕР. От тільки це напевне не просто, бо знаючи, що ти хлопець хоч і в жіночому тілі будуть напевне «морозитись», а з незнайомою дівчиною також напевне в перший день в баню не підуть! Але сам задум супер! Чи скажімо відчути «множественный оргазм» - оце цікаво!

Те ж стосується talja – це ж на одинь день. Можна взагалі голим ходити по вулицям – знову ж таки – «розхльобуватись» вже доведеться справжньому власнику тіла! А щодо волосатості – то чого це потрібно приховувати волосаті ноги – справжній чоловік і повинен бути волосатим, а не вибачаюсь на слові, як «попа младенца». І своєю волосатістю ми гордимось!!!

А ще сумно визнавати, що вже другий день чекаю, але так ні від однієї жінки так і не почув цього:

- ХОЧУ ОТРИМАТИ В ПАХ НОГОЮ! Отоді по справжньому відчуєте себе чоловіком і зрозумієте наскільки нам не просто!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна взагалі голим ходити по вулицям – знову ж таки – «розхльобуватись» вже доведеться справжньому власнику тіла! А щодо волосатості – то чого це потрібно приховувати волосаті ноги – справжній чоловік і повинен бути волосатим, а не вибачаюсь на слові, як «попа младенца». І своєю волосатістю ми гордимось!!!

А ще сумно визнавати, що вже другий день чекаю, але так ні від однієї жінки так і не почув цього:

- ХОЧУ ОТРИМАТИ В ПАХ НОГОЮ! Отоді справді відчуєте себе справжнім чоловіком!!!

Ну справжність чоловіка навряд чи визначається його волосатістю і тим більше здатністю відчувати біль в паху. Навряд чи жінка, які випаде один день бути чоловіком,захоче відчути такий біль, нам свого природного болю під час місячних і пологів вистачає.

Я придумала дещо: коли б стала чоловіком, то хотіла б зайнятись боксом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А щодо волосатості – то чого це потрібно приховувати волосаті ноги – справжній чоловік і повинен бути волосатим

Ага ще є приказка є така, що мужик повинен бути:"Могуч, Ванюч,и Волосат" :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООО-О-О! Накінець то ожили!

Все як завжди – потрібно розворушити, а то….

На рахунок приказок – то ви пахнете явно не краще – саме тому виливаєте на себе стільки духів – що аж мухі непритомніють :rolleyes::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я придумала дещо: коли б стала чоловіком, то хотіла б зайнятись боксом

А я б не хотіла зайнятися боксом, це те саме що варіант з ударом в пах, мати синє око і поганий настрій.... ні не хочеться. Це як же треба не любити ту людину, з якою тілом помінятися на день, щоб потім йому такі "сюрпризики" залишати. dry.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООО-О-О! Накінець то ожили!

Все як завжди – потрібно розворушити, а то….

На рахунок приказок – то ви пахнете явно не краще – саме тому виливаєте на себе стільки духів – що аж мухі непритомніють :rolleyes:  :rolleyes:

НЕПРЕВДААААА!!!про мух.... Краще квіточками пахнути ніж носками чи потом. І душ ми частіше приймаєм ніж ви :P

і підтримала я вас чисто случайно.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зідки ти знаєш скільки разів я душ приймаю??? Не лякай!!!

Доречі - в сюрпризах і заклечається все – як для себе – так і для власника тіла!!! Ладно, мені час – до зустрічі ввечері тут! Всім з запахом квіточок дякую і з мене плюски!

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...