Перейти до змісту

p2p-клієт для локальної мережі


Avatar

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Щоб в сусіда полазити в файлах, треба хаб создавати? Підмережа 10.37

Не треба. А от для p2p - треба.

З лазанням по файлах у сусіда варто бути обережнішим. Можна начіпляти зарази всякої. Наприклад тут - \\10.37.0.76\Games

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Відгукніться хто є на підмережі 10.42... а то тільки 3-5 людей сидять :( заходьте і міняйтесь фільмами, іграми, інформацією.. :P

наш підсервер 10.42.0.183 (тільки як він є вдома) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від сьогодні працює ProtkaX DC Hub в мережі 10.37, адреса 10.37.0.156, працює з 18.00 до 00.00 год.

кожен день. А там подивимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгукніться хто є на підмережі 10.42... а то тільки 3-5 людей сидять :( заходьте і міняйтесь фільмами, іграми, інформацією.. :P

наш підсервер 10.42.0.183 (тільки як він є вдома) :)

Відгукуюсь :D , кожен вечір я роздаю порядку 400 ГБ, приєднуємось народ, міняємось файлами, не тільки ж мені качати добро з нета ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха! Оце прикол! Дорогі користувачі АДСЛ "Датагруп" вітаю вас! У вас доступ до всіх хабів, всіх мереж міста :)

п.с. А цікаво, якщо хост АДСЛ то чи буде доступ в всіх мереж до АДСЛ? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибі Foliot, що підняв ссилу. Клієнта треба ставить все того-ж, з першого поста ? (лінь 5 сторінок перечитувать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибі Foliot, що підняв ссилу. Клієнта треба ставить все того-ж, з першого поста ? (лінь 5 сторінок перечитувать)

Да, нічого не помінялось, хібащо хаби, но нашу підсєтку вже є 3 (думаю достатньо) :P , а так все теж саме.

Пропоную сидіти всім на одному хабі, буде більше всякої інформації в одному місці :D

Моя пропозиція зробити основним: 10.42.0.183 (там покащо найбільше людей збирається)

З.І. Не в обіду власникам інших хабів на підмережі 10.42....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгукуюсь :D , кожен вечір я роздаю порядку 400 ГБ, приєднуємось народ, міняємось файлами, не тільки ж мені качати добро з нета ;)

Ну.. мені вінт не дозволяє стільки викладати :( но думаю 80гб десь в себе нашкрябаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, в АДСЛ-шчіків бере траф за користування р2р, треба розізнати порт через який можна буде зробити забом АДСЛ-шчіка і всі будуть коннект до нього так щоб не жерло траф, як думаєте таке реально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, в АДСЛ-шчіків бере траф за користування р2р, треба розізнати порт через який можна буде зробити забом АДСЛ-шчіка і всі будуть коннект до нього так щоб не жерло траф, як думаєте таке реально?

п.с. ненаю як так вийшло - зітріть один пост! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хто сидить на 10.62.5..... і має стронг? або скажіть хост на цій мережі. і чи взагалі є така мережа(в мене безлімітка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сидить на 10.62.5..... і має стронг? або скажіть хост на цій мережі. і чи взагалі є така мережа(в мене безлімітка).

Поясніть мені темному навіщо стронг для безлімітчиків? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в звязку з розділенням підмереж з'явився ще один хаб 10.42.0.16

підєднуємось тестуємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені темному навіщо стронг для безлімітчиків? :unsure:

Насколько я понял, Стронг - это по сути тот же торрент-клиент, и работает он не только в локалке, и через инет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть мені темному навіщо стронг для безлімітчиків? :unsure:

Я думаю справа в швидкост1, якщо з нету нав1ть при норм швидкост1 ф1льм прил1тае за пару годин---то в р2р за л1чен1 хвилини...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...