Перейти до змісту

p2p-клієт для локальної мережі


Avatar

Рекомендовані повідомлення

Напевно дійсно якась блокада на сервері!(Робочий)

Хаби бачу, а інфо не можу (таймау і таймаут)

Спробую в домашніх умовах <_< !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори

На даний момент користуватись p2p можуть тільки користувачі домашніх мереж.

І надалі тільки користувачі домашніх мереж.

План такий трафік між мережами в домашніх мережах буде платний.

Якби зараз u4kuduk мав доступ до p2p то він попав би на трафік та і користувачі домашніх мереж теж. Причому трафік зовнішній.

Так що сильно не надійтесь на вічну халяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент користуватись p2p можуть тільки користувачі домашніх мереж.

І надалі тільки користувачі домашніх мереж.

План такий трафік між мережами в домашніх мережах буде платний.

Якби зараз u4kuduk мав доступ до p2p то він попав би на трафік та і користувачі домашніх мереж теж. Причому трафік зовнішній.

Так що сильно не надійтесь на вічну халяву.

Що ж це за Домашні мережі, якщо трафік між мережами платний?!?!?!

Яка ж тут халява??? Те що народ собі файлами обмінюється і тим самим розгружають ФТП та ресурси сервера Фотакома????????

От якби ми в інет лазили через р2р безкоштовно, то це була б ХАЛЯВА!!!

Рубаєте на рівному місці... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент користуватись p2p можуть тільки користувачі домашніх мереж.

І надалі тільки користувачі домашніх мереж.

План такий трафік між мережами в домашніх мережах буде платний.

Якби зараз u4kuduk мав доступ до p2p то він попав би на трафік та і користувачі домашніх мереж теж. Причому трафік зовнішній.

Так що сильно не надійтесь на вічну халяву.

Що ж це за Домашні мережі, якщо трафік між мережами платний?!?!?!

Яка ж тут халява??? Те що народ собі файлами обмінюється і тим самим розгружають ФТП та ресурси сервера Фотакома????????

От якби ми в інет лазили через р2р безкоштовно, то це була б ХАЛЯВА!!!

Рубаєте на рівному місці... :P

мда <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент користуватись p2p можуть тільки користувачі домашніх мереж.

І надалі тільки користувачі домашніх мереж.

План такий трафік між мережами в домашніх мережах буде платний.

Якби зараз u4kuduk мав доступ до p2p то він попав би на трафік та і користувачі домашніх мереж теж. Причому трафік зовнішній.

Так що сильно не надійтесь на вічну халяву.

Що ж це за Домашні мережі, якщо трафік між мережами платний?!?!?!

Яка ж тут халява??? Те що народ собі файлами обмінюється і тим самим розгружають ФТП та ресурси сервера Фотакома????????

От якби ми в інет лазили через р2р безкоштовно, то це була б ХАЛЯВА!!!

Рубаєте на рівному місці... :)

ага...шо ж за такой злой провайдер, что хочет хотя б окупить стоимость кабеля, проложенного к юзерам??? сцуко, однако!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ці кошти направлять на боротьбу з забрудненням атмосфери, яке виникло внаслідок виробництва провідників, якими в свою чергу користується Фотаком? тоді я двома руками за!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ці кошти направлять на боротьбу з забрудненням атмосфери, яке виникло внаслідок виробництва провідників, якими в свою чергу користується Фотаком? тоді я двома руками за!!! :)

Та придумають зараз якусь відмазку! Тіпа на утримання мережі...

Не зробили б р2р, то й не треба було б робити платним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
стоимость кабеля окупилась для провайдера еще при подключении клиента...

Уважаемый Георг.

Могу 100% вас заверить что 180 грн ето чисто симфолическая плата.

И никаких затрат она не прекрывает. Потому как не может изза своей незначительности.

Може ці кошти направлять на боротьбу з забрудненням атмосфери, яке виникло внаслідок виробництва провідників, якими в свою чергу користується Фотаком? тоді я двома руками за!!! :)

Та придумають зараз якусь відмазку! Тіпа на утримання мережі...

Не зробили б р2р, то й не треба було б робити платним!

Читай договір.

В договорі це все описано з самого початку

Відмазуватись ніхто не збирається і не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

халявы нет и никогда не будет (с)

ніхто не дасть загружати сетку бесплатним трафом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі р2р-мережі з сотнями користувачів і з терабайтами шари існуюють собі без проблем! А в нас в чому проблема?

Та блін, де тут халява? По-моєму, Фотаком тільки виграє від цього: розгрузка ФТП та архіву(відео, музика, ігри та ін.), + нові користувачі ДМ.

До всіх:

Так, давайте розберемось!

Трафік буде не платний, а обмежений(!), а платно буде тільки якщо понад ліміт! Тому тут майже ніякої фінансової зацікавленості (Що тоді?) і тому давайте надалі не говорити про це.

Не треба говорити про перегрузку мережі... по-моєму це перебільшення... поки мені не докажуть зворотнього(цифрами, фактами і т.п.), я не зміню своєї думки!

20-200 Кб/сек передача між мережами... скільком юзерам однієї мережі треба одночасно качати з іншої мережі, щоб забити весь канал???

Хтось може обосновано пояснити мені та іншим користувачам в чому проблема і для чого лімітувати трафік між мережами???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та блін, де тут халява? По-моєму, Фотаком тільки виграє від цього: розгрузка ФТП та архіву(відео, музика, ігри та ін.), + нові користувачі ДМ.

Аватар ти де живеш??? Правильно в Україні!! а яка в нас політика??? Правильно зроби всім погано і підсунь свиню, чим свиня більша тим краще!!! а kmd, як справжній українець хоче не тільки свиню нам всунути а цілу свиноферму!!! В нього мабуть анлімітед і йому якось до одного місця, як ти будеш вписуватись в свої 10 г!!! (в моєму випадку) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та блін, де тут халява? По-моєму, Фотаком тільки виграє від цього: розгрузка ФТП та архіву(відео, музика, ігри та ін.), + нові користувачі ДМ.

Аватар ти де живеш??? Правильно в Україні!! а яка в нас політика??? Правильно зроби всім погано і підсунь свиню, чим свиня більша тим краще!!! а kmd, як справжній українець хоче не тільки свиню нам всунути а цілу свиноферму!!! В нього мабуть анлімітед і йому якось до одного місця, як ти будеш вписуватись в свої 10 г!!! (в моєму випадку) :)

Та кмд там не при чому напевно що... там хтось звище заправляє... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага вище!!! :( Ой німагу, вище... Падсталом!!! тут точно можна пришити це діло Януковичу і нашим східним братам!!!! Падсталом! Німагу!!! :ok: - за шутку!!! Kmd не причому, расмєшив до сльоз... Ладно нічого не буду писати більше, жду відповідей самого кmd на ці закиди... бо дійсно я НІКОЛИ не повірю шо тут він не прічьом!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як свій хаб сервер створити?

Качаєш з ФТП ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/p2p/PtokaX.0.3...A.5.1.1.RUS.rar

Розархівовуєш в папку, запускаєш PtokaX.ехе, ставищ свої настройки(IР, назва) на першій сторінці та жмеш знизу кнопку Run Hab.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Аватар!!!! Ти де пропав!!!! Без тебе швидкысть мала якшо хаб через тебе!!! :blink:

Профілактика! :D Я наводив порядок в своїх папках, тому пока відключав клієнт щоб не було неправильних ссилок!

Сьогодні після обіду буду он-лайн знову! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду буду он-лайн знову! :mdr:

Потроху забивають на цю прикольну софту!!!

!!!Всі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після обіду буду он-лайн знову! ;)

Потроху забивають на цю прикольну софту!!!

!!!Всі!!!

Блін, чому ви не сидите в р3р без мене?! Я проводжу чистку Вінди. Забрав р2р-клієнт з автозагрузки і так як я ще наводжу порядок, р2р клієн не запускаю щоб не було битих ссилок. :mdr:

Все, я знову он-лайн. Вертаємся в сім'ю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за......! Не можу.....!

[17:38:51] *** Соединение с 10.33.0.158...

[17:39:12] *** Попытка установить соединение была безуспешной, т.к. от другого компьютера за требуемое время не получен нужный отклик, или было разорвано уже установленное соединение из-за неверного отклика уже подключенного компьютера. :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D і в мене те саме:

[17:47:44] *** Соединение с 10.33.0.158...

[17:48:05] *** Попытка установить соединение была безуспешной, т.к. от другого компьютера за требуемое время не получен нужный отклик, или было разорвано уже установленное соединение из-за неверного отклика уже подключенного компьютера.

шо за н*х :horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У разі не можливості підключитись до одного з ХАБів пробуйте підключатись до інших. Їх список можна можні побачити в 1-му пості. Ваш р2р-клієнт може бути підключеним до кількох ХАБів одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...