Перейти до змісту

Футбол


spanasyuk

Рекомендовані повідомлення

Таким чином домовились? Завтра телефоную в ліцей на рахунок п'ятниці з 19.00 год. до 20.30 год. Якщо там будуть якісь накладки, тоді субота Адреналін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

За п'ятницю +1. М'яч Макса в мене, тому з цим проблем нема

В суботу однозначно ні, бо їду до Львова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зрозумів, що субота мало кому підходить. Тому буду говорити за п'ятницю в ліцеї.

Народ, подумайте - може в когось є знайомі в школі №4? Там є поле зі штучним покриттям. Може хтось паралельно домовиться, що б був альтернативний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, йду спати. Завтра чекайте якогось результату.

spanasyuk, ти знаєш мій телефон - раптом щось зміниться, дзвони мені після 10.00 год. ранку. Бо я до компа тільки в обід доберусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді я бачу з адреналіном ідею цього тижня відкидаємо! Як буде масік, то з його допомогою я думаю нам вдасться в подальшому все ж таки в адреналіні зустрічатись - як не як там і душ і пиво! Та й не обовязково саменькому приходити - друга половинка чи діти можуть пограти поруч в настільний теніч чи подивитись кіно!

Цього ж тижня, так як більшості справді не підходить субота, давайте зберемось в пятницю в ліцеї!

Питання мяча я так розумію вирішено!

І того підводимо підсумки! В мене записано 11 бажаючих плюс Yurik - 12-тий! Мені здається для першої гри нормально! Але заявки ще приймаються, масік можливо не встигне повернутись з відрядження, та й так може кому не вдасться прийти на гру!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остаточне рішення скоріше всього приймемо завтра! Бо пробую домовитись через знайомих в адреналіні!

Раптом комусь не виходить підійти дзвоніть 093 840 67 78! Щоб відразу знайти заміну і не було випадку, коли збереться замість 12 - 7 чоловік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми все ж таки збираємось побігати в залі, але я дивлюсь люди висловлюють бажання побігати на дворі!

ТОді це взагалі просто! Скажімо можна зібратись на території спорткомплексу технічного універстите і бігати хоч на великому, хоч на малому полі взагалі безкоштовно!

Справді зал прикольний, але нажаль я не знаю там нікого! Можливо хтось має координати - будем дзвонити!

M@X не висловлював бажання побігати! Такої людини в мене в списку немає!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу я, мабуть, буду зайнятий. Пятниця кращий варіант для мене

Підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани Адреналін сіті запрошує пограти нас в пятницю з 19.00 до 20.30. Принаймні так нам пообіляли, а не довіряти людям в нас поки підстав немає! Чуть що будем штурмувати барну стійку :rolleyes:

Збір команди відбудеться на трибуні біля футбольного поля о 18.45! Як вже писали взуття повинно бути "не марке", тобто, щоб після удару на полі не залишалось чорних чи кьолорових полосочок! Підійдуть або залки, або звичайні кеди!

Висловило бажання пограти поки 13 хлопців і одна дівчина! Контактів Masik, Alexander47, Cem, legolas soi i Yurik я не маю, тому сподіваюсь ви читаєте це повідомлення і відпишіть будь-ласка чи точно будете!

До зустрічі в пятницю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду. Контакти в профілі

icq 44три565 - постійно онлайн

З.І. а телефон можна знайти на сайті, що в мене в підписі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні друзі, маю бажання до вас приєднатись.

Щойно випадково побачив тему, тому раніше і не відписувався (дякую Masik за лінк в темі про мови ))))

М'яч футзальний маю. Візьму. Телефон скину автору теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футзальний мяч - це добре, але це питання я вже вирішив - щоправда запасний це плюс - буде з чого вибирати!

Головне щоб все ж таки виконали обіцянку і зал дали в наше користування у вищезгаданий час!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора я домовився в ліцеї на п'ятницю з 19.30 год до 21.00 год. 50 грн. за годину. Відповідно, треба буде сплатити 75 грн. Можливо як запасний варіант. Подумайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хелоу пиплы, я вернулся! Smith на завтра погодку дают не очень http://www.gismeteo.ua/city/daily/4928/ для уличной игры!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith на завтра погодку дают не очень http://www.gismeteo....ity/daily/4928/ для уличной игры!

Я теж дивився погоду. А ви колись грали в дощ (нехай, в самий маленький)? Це ж ляпота. Я серйозно. Абсолютно не втомлюєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И в дождь, и в снег по колено!!! Класс! Но на завтра на экстрим не стоит!

Ні, в сніг, дійсно не варто. :D

А ось в маленький дощик - це дійсно класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я б також з радістю на дворі і класно, що є такий запасний варіант, але давайте все ж таки спершу в адреналіні!

незабуваємо, що після гри потрібно ще попити пива, а там є телефізор і можна буде поспостерігати за футболом якщо затримаємось довше! Та й дівчата з теми "побачення в сліпу висловили бажанння прийти повболівати", якщо буде гра в адреналіні! Як не як ми забавязані ним - тема футболу ж виникла в темі "побачення всліпу" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. немаю нічого проти.

То робимо ось так?

Збір команди відбудеться на трибуні біля футбольного поля Адреналін сіті о 18.45! Як вже писали взуття повинно бути "не марке", тобто, щоб після удару на полі не залишалось чорних чи кьолорових полосочок! Підійдуть або залки, або звичайні кеди!

А де там це поле? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де там це поле? )

Мається на увазі - покриття в Адреналіні. А знаходиться воно на 2 поверсі Адреналіна. Крокуючи до кінотеатру, справа є поворот (недалеко від входу в сам Адреналін) і сходи на 2 поверх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ще є бажаючі??? Заявки поки ще приймаються! Відписуйте, а краще дзвоніть! Навіть було б краще коли зібралось три команди і грали до 2-х голів! А то дві команди так просто я думаю не вибігають 1,5 години!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то дві команди так просто я думаю не вибігають 1,5 години!

Вибігають! Відкриється 2 дихання t09181.gif і .... А якщо серйозно - просто варто добре розім'ятись, що б не було травм. Якщо втомитесь, то можна 5 хв. перепочити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...