Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Яєчня по-холостяцки: "відкрив холодильник - почесав яйця - закрив холодильник" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ото сижу і думаю, хто б то мене накормив сьогодні? )) І тут опа, така чарівна тема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в духовці мусака - запіканка з баклажан і м"яса.

Рецепт: баклажани порізати вздовж пластинками, посолити і відставити хвилин на 20-30.

Підсмажити цибулю, додати м"ясний фарш і тушкувати до готовності. Потім сюди ж додати томатний соус (можна

свіжі помідори), часник, сіль, перець.

У форму для запікання викладаємо шарами - баклажани, фарш, баклажани, фарш, баклажани, помідори кружальцями.

Заливаємо соусом - розтопити зо дві ложки вершкового масла, всипати дві ложки борошна,

трошки підсмажити і влити 1,5-2 склянки гарячого молока. Розмішувати швидко, щоб не утворились грудочки -

і на запіканку його. Щедро посипати тертим сиром.

Запікати в духовці 30 хв при температурі 200 градусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

макарончики. але обов"язково з твердої пшениці: Премія, Чемпіон, Серджіні, або дорожчі типу барілли.

Варю стільки часу як написано на пачці, потім зціджую, заправляю оливковою олійкою і базиліком(як варіант- прованські або італійські трави).

плюс салат із зелені і свіжих овочів, теж заправлений олійкою і з травами.

часом просто макарони вимішую з порізаним листям салату, шматочками помідорів, покришеною зеленою або молодою цибулькою, кропом, петрушечкою. звичайно ж, заправляю оливковою олійкою.

Макарони після варіння мають лишатися тверденькі. Як казав Сєва Новгородцев, відомий поціновувач пасти- как грудь молодой дєвушкі.

смачного.

А де можна купити свіжий базилік?! Я спеціально до старого ринку катався (у їхній відділ спецій де бабки торгують) Та нічого незнайшов :(

В мене можна купити!!! А ще інколи на базарі варшавка внизу... якщо прямо спускатися від входу зверху вниз по зїзду.. похилому так дешевше як в супермаркетах. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало в кого є такий інгридієнт... я квіти гарбуза. Просто пустоцвіт що не дає плодів зриваємо, миємо, видаляємо тичинки... дуже акуратно, квіти тонесенькі. Попередньо варимо рис. Тоді беремо морквинку, натираємо на тертушці, аналогічно 1-2 зубки часничку. Притушуємо морквочку з часничком на сковорідці. Потім перемішуємо отримане з рисом і фаршируємо квіточки. Викладуємо їх на сковорідку. Заливаємо томатним соком або розведеним трішки соєвим соусом. Мені більше подобається томатний сік!!! І тушимо до того як основа квіточки стане мякою.

СУПЕР!!!! Дуже смачна і легенька страва для вечері. З мясом робили... але уже не той еффект. :g15::ok::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась така цікава страва...

а хіба гарбузи ще й досі цвітуть? я думала,що вони ще десь у червні відцвіли, де пересічному лучанину зараз взяти ті квітки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якась така цікава страва...

а хіба гарбузи ще й досі цвітуть? я думала,що вони ще десь у червні відцвіли, де пересічному лучанину зараз взяти ті квітки?

Насіння гарбуза висівають тоді, коли температура ґрунту на глибині 10-12 см досягне 12-14°С. У південних районах України і Закарпатті — це третя декада квітня, а на Поліссі і в західних областях — перша половина травня.

Крім того квітки у гарбуза поділяються на жіночі та чоловічі. Жіночі квітки запилюються комахами від чоловічих та на них формується зав`язь, чоловічі ж в той час ростуть та квітнуть. Дехто їх зрізає, дехто залишає. В червні вони ще навіть не заквітають, це період активного росту пагонів. Якраз зараз у мене на огороді повнісінько таких квітів на яких не сформувалася зав`язь.

Пересічний лучанин за бажання може домовитися з тими ж бабусями що торгують на базарі, внизу в павільйоні. В них гарбуза росте, а квіти (я впевнена на 95%) використовує мало хто. Крім того за домовленістю в тому ж таки місці на базарі де я попередньо казала продається базилік у домовлений день можуть з`явитися і квіточки гарбуза.

Можа їх купити і у мене за чисто символічну плату ) щоб не безплатно.. скажімо за 1 грн. за 10 шт.

Тільки одна умова. ГОТУВАТИ ОДРАЗУ ПО ПРИХОДУ ДОДОМУ... ІНАКШЕ ЗІВ`ЯНУТЬ!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви всьо за той базілік?

Базилік дуже класне зіллячко. Але знайти його важко. Тітки на базарі майже не знають,що воно за чудо таке. В "ТАМ-ТАМІ" і "Сільпо" він буває рідко, привозний (в основному з Ізраїлю), продається на вагу, виходить дорого і дуже швидко псується. А на дачі я 2 роки підряд його сіяла - не росте, зараза. :( Потрібно з розсади. Так, що рослина ця дуже примхлива, але смачна. Я її люблю в салати додавати і соуси до макаронівчи спагеті. Можу порекомендувати рецепт салату - швидко і по сезону. Якщо базилік знайдете.

Салат.

2-3 помідора, пучок салату, сир "Моцарела" (беріть в розсолі), листя базиліку, бальзамічний оцет, оливкова олія, сіль, перець.

Листя рвемо руками, помідори ріжемо крупними кусками, "Моцарелу" зливаємо і ріжемо немаленькими квадратиками. Базилік нарізаємо смужками. Готуємо заправку - 3 ст. ложки олії збиваємо з 1 ст. ложкою оцту (пропорції можуть бути трохи більшими в залежності від кількості салату), додаємо сіль перець. Заливаємо заправкою, перемішуємо і даємо настоятись кілька хвилин не в холодильнику. А до молодою картоплі з маслом і укропом - це взагалі красота! :)

P.S. Замість "Моцарели" можна взяти болгарський перець і порізати його тоненькими смужками. Теж смачно вийде.

Не знаю... в мене росте на ура і багато!!!!!! І зелений і фіолетовий. Якщо буде зайве насіння можу дати. Можливо адаптований сорт. А в принципі, спробуй садити в теплицю (якщо маєш)... або висаджувати в грунт в середині травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю... я б не ризикнула нагодувати свого чоловіка квітками гарбуза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на минулому тижні купляв базилік біля Пасажу, в дядька, що сидів під ковбасним магазином. 1,50 грн пучок. був фіолетовий і зелений. я брав фіолетовий. Дядко мав багато базиліку, спецом вирощує. іщітє, і обрящєтє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годувала гостей два рази. Позиціоную екзотично, як "Страва з чарівного острова гавайї". Тато як перший раз скуштувавне зразу зрозумів шо воно таке за тонка капуста... Крім того страви з квітів це не новинка. Колись модно було готувати... ніколи б не подумала... фіалки. А взагалі Гугл в поміч. там є ще кілька рецептів з цих чудових квіточок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні готувала печінку під гучною назвою "По-королівськи", салат з баклажанів та перчик фарширований творогом з часником та зеленню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні готувала печінку під гучною назвою "По-королівськи", салат з баклажанів та перчик фарширований творогом з часником та зеленню.

Рецепт печінки в студію, пліз!:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я була на шашликах, тому хоч сьогодні дала трохи спокою плиті)) але вчора готувала хачапурі (в начинку до якого завжди даю свіжий базилік і часник), базилік купую на старому ринку. рецепт:

для тіста - 200-250 гр. творога, 150г вершкового масла, чайна ложка цукру, 2 яйця, муку (скільки забере, але не надто густе, просто творог буває різний по жирності), 1/2ч. ложки соди, дрібка солі

для начинки: 300 гр. твердого сиру, 1 яйце, 1 столова ложка сметани, часник, базилік

замішується тісто, ділиться на 2 частини, розкатується на бляшці, зверху - начинка, накриваємо другою частиною розкатаного тіста, змазуємо яйцем, проколюємо в декількох місцях вилкою. Випікати на невеликому вогні (духовка повинна бути розігріта!) приблизно 40-45 хвилин, тісто покаже, зарумяниться.

ЗІ порада - тісто розкатувати не товсто - краще пропечеться і буде ефект "розшарування"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їла чоловікові печінки? ;)

ну якщо ти знаєш тільки такий рецепт приготування печінки, то я щиро співчуваю (хоча такий рецепт я також знаю):)

я ж готую по іншому: печінку звільнити від плівки, вимочити в молоці,порізати, посолити, обваляти в муці, смажити з обох боків, викласти в окремий посуд. Цибульку порізати півкільцями не дуже тоненькими, болгарський перець(червоний та жовтий)також порізати широкими півкільцями. Обсмажуємо цибулю, додаємо туди перець - все тушкуємо до готовності,викладаємо зверху на печінку, прикрашаємо зеленню. Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж готую по іншому: печінку звільнити від плівки, вимочити в молоці,порізати, посолити, обваляти в муці, смажити з обох боків, викласти в окремий посуд. Цибульку порізати півкільцями не дуже тоненькими, болгарський перець(червоний та жовтий)також порізати широкими півкільцями. Обсмажуємо цибулю, додаємо туди перець - все тушкуємо до готовності,викладаємо зверху на печінку, прикрашаємо зеленню. Смачного!

Дякую за рецепт!

Сьогодні збираюсь готувати рагу з цибулі, баклажанів, кабачків і солодкого перцю (треба трохи розвантажити холодильник від всього цього добра:D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні готувала смачні котлетки: дрібно порізала 500 гр курячого філе і десь 150 гр твердого сиру (був російський), додала яйце, 3 столові ложки майонезу, 2 столові ложки борошна, сіль, перець. Все вимішала і дала 10 хв постояти. Ложкою викладала на сковорідку, як млинці, і смажила. Дуже смачно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...