Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ням-ням. а тільки шо попоїв свіжо-спечених пирожиків з вишеньками + молоко :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тісто на чебуреки роблю просто - вода, борошно, сіль. А у фарш додаю дрібно порізану петрушку і сиру воду (десь пів-склянки). Тісто розкатую дуже тоненько. І чебуреки виходять дуже соковитими, аж по рукам тече. І запиваю все це холодним пивом, у великих об'ємо-літражах. :)

Просто на творожному тісті і на другий день чебуреки залишаються м'якими та соковитими.А сметанку додаю у фарш то він виходить більш ніжним. Але це справа кожної господині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора готувала свій улюблений супчик.

Рецепт - простіше простого :)

Складники: картопля, морква, шампіньйони, плавлені сирки, зелень.

Готуєм, як звичайний суп: спочатку картоплю, потім морквочку, потім шампіньйони. Сир тремо на крупній тертці. За 5 хв до завершення процесу, внєдряєм його в киплячий суп)) Далі зелень, спеції. Я ще інколи додаю помідорчик(и) порізаний кубиками. От і все)). Виходить дуже швидко (30 хв) і ну ДУУУУже смачно)) :g27:

А що сьогодні на вечерю готуєте Ви? :_16:

Я знаю теж варіантик. До цього всього додається ковбаска копчена, а шампіньйони обжарюються на маслі. Получається  дуже вкусно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вечеря була ну зовсім невибаглива: смажена картопля та бутерброди з салом.

Як смажила картоплю розповідати не буду, напишу, як готувала смачну бутербродну "мазюку" з сала)):

Перемолола кусень сала в комбайні до рівномірної маси, додала туди вичавлений часник, трохи перцю (можна червоного, тоді готова маса буде мати гарний червонуватий віддтінок), трошки кропу. Потім поставила на цуть-цуть в холодильниик, щоб застигло. От і все - ГОТОВО!)) Смачно і головне - натурпродукт))) :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почався сезон вишень. Згадала про вареники, але не звичайні, а на пару. Тісто на кефірі і трішечки соди.

Ой, смак дитинства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на днях готував лисички смажені в сметані і молоду картопельку...

На сковородку кинути ложку рослинного масла, розігріти і додати мілко порізаної цибульки. Обжарити цибульку до жовтуватого відтінку і додати зо пів кілограма лисичок (великі - порізати на середні шматки, малі - лишити як є). Посолити і помішуючи, жарити, аж поки вони не потемніють і не випарується вода. Потім додати грам 200 сметани. Зменшити вогонь, щоб тільки-тільки горів, накрити кришкою і лишити ше хвилин на 10.

Смакота )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лечо

інгрідієнти:

1 кг зеленого або червоного болгарського перцю

0,5 кг помідорів

100 г цибулі

200 будь-якої ковбаси

150 копченого сала

3 ч. ложки паприки

3 яйця

сало ріжем кубиками і підсмажуєм його на слабому вогні до прозорих шкварок, додаєм цибулю порізану тоненькими кільцями і підсмажуєм її до золотистого кольору. Добавляємо паприки і порізані на 4 частини помідори(обчищені від шкірки, так смачніше) перець нарізаєм кільцями і сюдиж добавляєм, прикриваєм кришкою і тушкуємо до м'якості. Тоді додаєм кружальця ковбаси, тушкуєм разом з усім 5 хвилин, знімаєм кришку і тушкуємо, поки випарується більшість рідини. Тим часом збиваєм вилкою яйця і виливаєм у лечо. Декілька хвилин тушкуєм і страва готова до столу.

Ось фото:

lecho.jpg

фото знайшов у неті :)

смачного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сьогодні готував на вечерю вареники із чорницями зі сметанкою. ням-ням :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто розкаже, як смачно запекти кабачки? Бо мені вони сьогодні не дуже вдалися.

Робила так: кабачок почистила, розрізала вздовж і вибрала серединку.

Начинила: тушковане м"ясо, цибуля, часник. Виклала у форму для запікання, на дно трошки налила водички, накрила фольгою і в духовку. За 20 хв страва була готова, але мене не вразила:(. Я вже знаю свою помилку - через фольгу кабачки вийшли не запечені, а варені. Довелось їсти і подумки вмовляти себе, що це дуже корисно:D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робила прикольні рулетики з лавашу.

Сир фета змішуємо з маслом та зеленню, розмазуєму цю масу на лаваш, зверху посипаємо дрібно нарізаними крабовими паличками та скручуємо все в рулет. Нарізаємо не дуже широкими шматочками. Дуже смачно з овочами або салатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітила, що багато страв, що тут пропонуються, як для вечері заважкі. Я старалась останнім часом вечеряти чорницями з сметаною, правда не завжди виходило:) Не можу я лагяти спати з пустим шлунком - кошмари сняться, тому і тяне на щось калорійне :).

Зараз починається пора домашніх огірочків і помідорчиків - можна вечеряти салатиками з них і варити каші, що буде дуже корисно для організму.

Я часто готую молоденьку квасолю-шпарагівку. ЇЇ спочатку треба відварити в солоній воді. Видалити хвостики, обжарити на сковорідці цибульку, моркву, додати масла і потім квасольку, в кінці- часник - за бажанням. Дехто сюди додає кабачки, сметану. Треба лише слідкувати, щоб квасоля не була стара, бо коли приготується, то будуть видні волокна.

Кабачки я просто обжарюю в муці кружальцями, перекладаю майонезом з часничком і шматочом помідора. Або ж їх можна тушити , порізавши кубиками, разом з зеленню і цибулею, додавши трохи томату.

Стараюсь в таку пору пити тільки компоти домашнього приготування, варити червоний і щавлевий борщ :) Велику кастрюлю борщу можна їсти 2-3 дні, якщо сім"я невелика, то автоматично відпаде проблема часто думати, що приготувати на вечерю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То до кого сьогодні йти на вечерю? Хтось запрошує, чи ні?

З мене до вечері - пляшка холодного Asti Cinzano. До борщика воно, звісно, може й не піде... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж кабачки роблю кружальцями, а щоб швидше то кубиками прижарюю в своєму соці, добавляю  обжарену морквою і цибулькою і протушую в сметані. Смакота, ще та. Цим самим способом готую баклажани, на смак, як гриби.

А запечені баклажани і кабачки в мене подруга класно готує, але не в духовці, а на вогнищі.

Сьогодні тушені курячі пупки теж в сметані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні нічого не готую! Ура! Бо вчора вистояла шести годинну вахту на кухні.

результат:

1. Борщ зі щавелем!

2. Відварений розсипчастий рис!

3. Тушковані кабачки з помідорками, цибулькою, морквою, болгарським перцем і сметанкою!

4. Тушковані стегна курки з цибулькою, морквою!

5. Пироги домашні з сиром, чорницями і вишнями!!!

Ну чи я не господинька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні нічого не готую! Ура! Бо вчора вистояла шести годинну вахту на кухні.

результат:

1. Борщ зі щавелем!

2. Відварений розсипчастий рис!

3. Тушковані кабачки з помідорками, цибулькою, морквою, болгарським перцем і сметанкою!

4. Тушковані стегна курки з цибулькою, морквою!

5. Пироги домашні з сиром, чорницями і вишнями!!!

Ну чи я не господинька?

О, не просто господинька, а господинька з мотором!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж часто намагаюсь наготувати багато всього, щоб було що їсти хоча б на 2 дні, а то кожного дня так ліньки готувати :).

Сьогодні буде моя улюблена страва - гречаний суп з фрикадельками.

П.С. Помітила, що багато чоловіків не люблять гречки, страв з квасолею :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж часто намагаюсь наготувати багато всього, щоб було що їсти хоча б на 2 дні, а то кожного дня так ліньки готувати :).

Сьогодні буде моя улюблена страва - гречаний суп з фрикадельками.

П.С. Помітила, що багато чоловіків не люблять гречки, страв з квасолею :)

Квасоля і гречка завжди і в будь-якому вигляді! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж часто намагаюсь наготувати багато всього, щоб було що їсти хоча б на 2 дні, а то кожного дня так ліньки готувати :).

Сьогодні буде моя улюблена страва - гречаний суп з фрикадельками.

П.С. Помітила, що багато чоловіків не люблять гречки, страв з квасолею :)

Гречку терпіти не можу, а от квасолю треба вміти приготувати, щоб було смачно - люблю різні страви з нею і обов"язково щоб була в червоному борщі. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз про кабачки, тепер уже кручені.

Нарізати на шатківниці тоненько.

post-2742-1279539022,85_thumb.jpg

Обжарити в яйці і в муці.

Змастити майонезом, викласти тушену моркву з цибулькою і дольку помідорчика.

post-2742-1279539029,38_thumb.jpg

І закрутити.

post-2742-1279539035,13_thumb.jpg

Смачно і гарно. Може бути як холодна закуска.

post-2742-1279539040,19_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...