Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Може і не дуже новітня страва, але я раніше робила просто відбивні, а повар порадив трішки не так зробить і мені цей варіант сильно сподобався

Береться м'ясо відбивається, солиться перчиться, обкатується в муці.

Яйце взбивається, в нього кидають тертий сир голандський, а потім приготовлене м'ясо обкатують і жарять.

За рахунок тертого сиру і муки відбивні виходять ситніші і смачніші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

 Спробували бутерброди від GalinkaS, дійсно смачно. Просили добавки. Варіації з інгредієнтами - аби було що в холодильнику. :smile-zachot:

Сьогодні будемо смакувати рибкою, давненько своїх не балувала.

Пангасіус або Морський язик сухої заморозки.

Філе (ціле) смакую приправами, можна ще скропити лимонним соком. Викладаю на нього обжарену моркву з цибулькою. Далі шар нарізаних шампіньйонів, знову приправа (надаю перевагу Вегетті), майонез домашнього приготування і зверху тертий твердий сир. В духовці 20-30 хв. Бувають варіації з додаванням кукурудзи чи горошку, що в холодильнику завалялось  ;)

Швидко і ням-ням!!! Виходить ситна, я і без гарніру люблю. Як на кожен день так і на святковий стіл, бо виглядає дуже гарно з золотою корочкою.

Смачного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рахунок тертого сиру і муки відбивні виходять ситніші і смачніші.

можна вапрос? а чо ж ти такая худєнькая? он з"їда твою порцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вчора робила різотто та курячі відбивні. Думаю рецепт відбивних не цікавить нікого, а от рецептом різотто поділюсь:

Беремо кабачок середньої величини, чистимо, нарізаємо кубиками (не маленькими), солимо, перчимо і кидаємо на розігріту сковорідку, щоб тушився у власному соці,паралельно ставимо варити рис, нарізаємо одну велику цибулину напівкільцями і кидаємо туди ж, доки це все тушкується, на середню тертку тремо моркву і знову все в сковорідку. Коли морква трішки притушиться, нарізаємо 1-2 помідори та болгарський перець і добавляємо до основної маси і все тушкуємо до готовності, вкінці посипаю все зеленню (якщо кабачки пустили мало соку, то можна добавити трошки олії, але зазвичай повинно вистачати). Коли все готово, відварений рис добавляємо в сковорідку, перемішуємо і ще трошки протушуємо. Смачного! :g15:

З.І. Щоб рис був смачнішим, добавляю при варці приправу. В ідеалі рис повинен бути клейким як каша, але хто такий не любить, то можна робити і з розсипчастим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За рахунок тертого сиру і муки відбивні виходять ситніші і смачніші.

можна вапрос? а чо ж ти такая худєнькая? он з"їда твою порцію?

я стройна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всіх з днем молоді! сьогодні готуватиму шашличок з овочами! ням-ням :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок швидко - зайняло годину часу, навіть хвилин 50: відварна гручка, салатик з овочів (кому що до вподоби) і шніцельки (це я їх так обізвала, бо не знаю як звуться правильно) Шніцельки: фарш свинний + телячий солю, перчу і "відбиваю" чи то пак кидаю фарш об стіл, дуже сильно. Потім роблю з нього плоскі котлетки, в муку, в яйце і на пательню. Перша сторона з відкритою кришкою жариться, інша з закритою. Смакота... Мммм....

Головне - я робила таке вперше (ну не рахуючи салату) і чоловіку сподобалось! Значит не важка страва :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самое быстрое ето картошка в мундирах, набрал воды, поставил на огонь, выбрал несколько картошек, помыл их и бросил в воду, 30 минут и можно кушать,

и самое главное не нужно шаманить над кастрюлями, можна при желании еще селедки купить к ней, ито если сигареты закончились )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....а я люблю гуляш готувати.

Розказуй рецепт гуляша ) ;)

береться 0,5 кг мяса(я готую з свинини),1-2 цибулини(бажано стару цибулю), часничок 1-2 зубка, 1-2 морковки, 0,5кг картоплі, солодка паприка, остра паприка,сіль, якщо є перець чилі то можна замість острої паприки.

береш 3-4 літрову каструльку, нарізаєш м'ясо кубиками приблизно 3х4см., ріжеш цибульку теж на кубики, морковку ріжем кільцями(можна кільця ще пополам).

Ставим каструльку на плиту, вливаємо олії трохи, кидаєм туди м'ясо, цибульку нарізану і тушим поки цибулька не набуде золотистого забарвлення, тоді береш чайну ложку солодкого перцю і кидаєш в каструльку, перемішуєш все(вся маса набуває червоного кольору від перцю), заливаєш все водою і солиш, але вода має накривати тільки м'ясо можна па палець щоб вода була вище але не більше, сюди ж одразу після води кидаєш морковку, тушиш все поки м'ясо не буде напівготове.

Як м'ясо буде напівготове вкидаєш картоплю, лавровий лист і вариш поки картопля та м'ясо не будуть готові, за 10хв до кінця вкидаєш часничок.

З.І.

Якщо не любиш остру їжу можна без перчику чилі чи острого перцю, але у такому випадку страва втрачає свій смак. Спеції і приправи кожен добавляє сам, кому як більше подобається.

З.І.

якщо десь буде БОРДОВКА і мені пощастить на неї потрапити то я приготую його, там рецепт трохи інший і набагато смачніше:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу викласти рецепт госпаЧо, здертий недавно з нетрів ЖЖ.

Чи в нас в Україні супчики без мяса не катять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу викласти рецепт госпаЧо, здертий недавно з нетрів ЖЖ.

Чи в нас в Україні супчики без мяса не катять?

нє у Лізочькі лі Готфрік рєцєптік подсмотрєлі?;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж різотто готував)))) :smile-zachot:

Я готував на курячому бульйоні (але рис собака потемнів від цього напевне)

Пів літри бульйону або води.

Розігріти сковорідку, додати масла та олії.

(На іншій сковорідці смажити цибулю та сельдерей з часником2-3 зубчики) Всипати 200 гр рису арборіо або карнаролі. Смажити рис доки він не стане робитись білим. Поставити вогонь на максимум. У цей час сухий рис вбере у себе олію та масло. Саме тоді додати бокал вина (білого, я брав напів солодке)влити на роспечену сковорідку до рису. Постійно помішуйте - вино випарується, а частина потрапить у рис. Поперчити та посолити. Від цього він стане ще смачніший) Зменьшити вогонь та влити ополонник бульйону, що заготували ранніше. (курячий, з грибів або простий на воді)Тут я раджу додати шафран - 2-3 вусики не більше. Постійно додавати бульйон та помішувати щоб утворювався крохмал. Додаючи наступну порцію бульйону - слідкуйте щоб попередня повністю увібралась рисом. Так помішуючи додайте весь бульйон. Рис повинен стати в'язким та трішки сируватим. Але ніяк не кашею. Зняти з вогню та додати тертий пармезан з маслом.(100-150 грам сиру) дати настоятись щоб рис увібрав смак масла. Тепер по смаку можна додати смажені гриби (шампіньйони напр.)І додати овочі, що ранніше смажились. А зверху посипати голубим сиром з пліснявою. Напр горгонзола, рокфор. Та по смаку додати мелених фісташок і листочоки м'яти.

8cc9d0451d2b.jpg

Завтра викладу швидкий рецепт бісквіту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вечеря в мене була "часнична" нецілувальний день, а саме: готувала кабачки обжарені, а потім тушені з морквою і цибулькою і бутерброди з домашнім сиром, перетертим з кропчиком, часничком і майонезом. Ух!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не вживав у чистому вигляді:часник, гічицю, перець чилі. Часник - тільки 1 зубчик у тарілці холодцю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не вживав у чистому вигляді:часник, гічицю, перець чилі.

Прикинь, скільки в тобі глистів :))

п.с. "А може, ти і сала не їси"? © Подя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не вживав у чистому вигляді:часник, гічицю, перець чилі.

Прикинь, скільки в тобі глистів :))

п.с. "А може, ти і сала не їси"? © Подя

Ні не їм :)Ніби від часнику глисти не заведуться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби від часнику глисти не заведуться)))

Завестись, може, і не заведуться, але жизнь маліной їм вже не буде це точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє у Лізочькі лі Готфрік рєцєптік подсмотрєлі?;-)

А ви, Анатолій, ценітєль її опусів? РецептіГ стирений у неї, але доопрацьований німнога, так що має претензії на інвидуальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка корисна тема - почитаєш, і можна не одну вечерю приготувати:)

Сьогодні вечеря в мене була "часнична" нецілувальний день, а саме: готувала кабачки обжарені, а потім тушені з морквою і цибулькою і бутерброди з домашнім сиром, перетертим з кропчиком, часничком і майонезом. Ух!

От я після цього повідомлення теж вирішила влаштувати собі нецілувальний вечір:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вичитала рецепт супчику-пюре з кабачків:

кабачки і цибулю порізати, в каструльці розтопити вершкове масло і тушкувати овочі на маленькому вогні, щоб стали м"якими.

Додати вершки, 2 зубчики часнику, сіль, перець, каррі на кінчику ножа.

Збити все блендером, довести до кипіння, але не кип"ятити.

Подавати з грінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дуже люблять чебуреки.Швидкий та смачний рецепт.

Замішую тісто( творог+мука+сіль за смаком)

Фарш робимо звичайний, як на пельмені( фарш+сіль за смаком+перець+цибуля, також раджу додати 1-2 ложки сметани, щоб був сочніший)

Виробляємо чебуреки та смажимо.

Сам процес займає не більше 30 хв. Зате всі домашні не один раз подякують за таку вкуснятину.

Р.S. І це все запивати томатним соком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тісто на чебуреки роблю просто - вода, борошно, сіль. А у фарш додаю дрібно порізану петрушку і сиру воду (десь пів-склянки). Тісто розкатую дуже тоненько. І чебуреки виходять дуже соковитими, аж по рукам тече. І запиваю все це холодним пивом, у великих об'ємо-літражах. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ого, скільки способів чебуреків. Я замішую тісто як Luychi, тільки на окропі, фарш теж з водою.

Чула, що на пиві тісто теж смачне. Треба спробувати.  

post-2742-1278341218,59_thumb.jpg

post-2742-1278341228,74_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: чебуреки, бінго, а я голову собі ламаю що це мені смачненького хочеться. ЗІ дякую
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...