Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

В нас сьогодні типу "Цепеліни",але смажені.

Очищену картоплю натерти, віджати. Сік не виливати, почекати поки осяде крохмаль. Варену картоплю роздавити. Сиру, варену картоплю і крохмаль перемішати, посолити. Беремо трішки тіста, робимо коржик(на долоні), закладаємо начинку, краї добре притискуємо і формуємо довгастий цепелін,обсмажуємо на сковорідці з обох сторін.

Начинка може бути різноманітною (сирна,грибна,фарш),можна смакувати зі сметаною,можна зі шкварочками.Кому що до вподоби.

О, це неймовірна смакота! Особливо, коли запивати добрим пивом:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

а у нас супчик, печінка(спеціально для любителів постібатися уточняю: не чоловікові печінку гризла :))обсмажена з цибулькою, гречка і на трєтьє компот із сухофруктів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спеціально для любителів постібатися уточняю: не чоловікові печінку гризла.

тану ёмаё :g04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

solnishko,буду вдячна за рецепт пончиків.Маю один-колись в жіночок,що на Світязі продають ,взяла,але,як на мене там тісто пріснувате.

І ще цікавить,чи згущене молоко не витікає при обсмажуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пончики:

0,5 л. молока, 2 яйця, півпачки маргарина, або масла (краще маргарин), півстакана цукру, сіль, 50 грамм дріжджів (або 11г сухих), півстакана води, мука. Муку доводиться додавати на око (вона попадається різна), тісто повинно не бути тугим, але не липнути до рук.

Обсмажувати в олії.

Я беру варене згущене молоко, поки таких аварій не було ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пончики:

0,5 л. молока, 2 яйця, півпачки маргарина, або масла (краще маргарин), півстакана цукру, сіль, 50 грамм дріжджів (або 11г сухих), півстакана води, мука. Муку доводиться додавати на око (вона попадається різна), тісто повинно не бути тугим, але не липнути до рук.

Обсмажувати в олії.

Я беру варене згущене молоко, поки таких аварій не було ;)

Дякую!

Завтра будуть пончики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки дома карантин. Так, саме дома. Всі мої дівчата (мама, дружина та доня) і малий на додачу - захворіли. Я цілковитий хазяїн на кухні!!! :)

Позавчора:

Борщик (легенький) із квашеної капусти.

Вчора:

Картопляне пюре та тушковане рибне філе із овочами.

Сьогодні:

Просто і сердито - суп з фрикадельками.

Дівчата поїли - набираються сили. Хлопець, на апетит ніколи не жалівся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я до Миколая зробила домашні трюфелі, бо це такий солодкий спогад з дитинства - бабусині ласощі.

Рецепт дуже простий: змішуємо склянку цукру, 3 столові ложки какао, півсклянки молока, доводимо до кипіння, охолоджуємо. Потім туди пачку масла і , за рецептом, пачку дитячої суміші "Малыш". Інакшої років 15-20 тому, напевно, не було, а зараз їх так багато і всяких різних, спробуй вибери. Взяла білоруську кашку "Карапуз" кукурудзяно-рисову, пачка 250г. Добре, що досипала в какао-масу потрохи, бо вистачило й півпачки. Потім сформувала кульки і обваляла у вафельних крихтах.

Ммм, смачно!:ok:

post-6339-0-72360300-1292699017_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цілковитий хазяїн на кухні!!! :)

Побільше б таких повідомлень від чоловіків.

І не тільки, коли жінки хворі :). Zheny@ , то не тебе стосується, судячи з твоїх повідомлень в Кулінарії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в мене був пісненький супчик з горохом і грибами.

А якраз зараз вариться свинний язик - його божественний аромат розноситься по цілій кухні :rolleyes: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт, хто підкаже якийсь салатик на Новий рік (звізно ж окрім олів"є).

Хочеться щось цікаве, але бажано,щоб і не дуже дороге!

Всім буду ДУЖЕ вдячна!

А поки чекаю на поради з салатиками, похвастаюсь, що у нас недавно була Паста болоньєзе по рецепту Ніки Білоцерковської.

Смакота!

Раджу всім почитати її рецептики в ЖЖ, ну або придбати книжечку. Правда в неї не завжди "бюджетні" рецепти. Інколи бувають такі інгрідієнти, що з цікавості аж в "вікі" доводиться заглядати, щоб дізнатись що це. І коли читаю, беруть ще більші сумнівиҐ що у нас це десь можна придбати.

Хоча є доволі не дорогі і прості рецепти. Подруга нею захоплюється, тому доводилось куштувати страви по тих рецептах, то можу сказати, що вони ще й смачнющі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну люди милі, будь-ласочка, то ж скажіть салатик, а то продукти закупляти пора, а я ще не знаю які :(

пліз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну люди милі, будь-ласочка, то ж скажіть салатик, а то продукти закупляти пора, а я ще не знаю які :(

пліз...

А что ж тут подсказивать-шуба,мимоза,крабовый,огонек-это у меня из стандарта,а так в инетах рецептов за уши..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в инете то за уши, а хочется, чтоб был проверен и нестандартен

Минулого НР робила такий:

Для рецепту вам буде потрібно:

* Курка (варена) - 200г

* Цибуля ріпчаста - 200г

* Майонез - 2 ст.л.

* Зелень петрушки - за смаком

* Яйце - 2 шт.

* Апельсини - 2 шт.

Яйця відварюють і дрібно шаткують.

Апельсини, очищені від шкірки, і м'якоть птиці нарізають скибочками, цибулю - кільцями, корінь петрушки дрібно шаткують.

Підготовлені продукти з'єднують, заправляють майонезом і посипають дрібно рубаною зеленню.

Мені сподобалось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дык откуда взяться оригинальности и новизне если ничего нового не пробовать

Моторолочке данке за рецепт ,обязательно прийду и попробую :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беремо кошку-1шт.морквину,теж одну.Пару кортоплин,цибульку.Робимо зажарку.Варимо рисову кашку,потім це все з"єднуємо,додаемо солі за смаком,перцю.варимо півгодини, отримуемо "Суп з котом".

P.S. шутка.жодна кішка під час зйомок не постраждала

post-9825-0-86716000-1293624962_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю такий салатик:

слоями яблуко, горіхи, яйця, білу непекучу цибулю. Все перемазано майонезом і посипано сиром. Ну і грецький, звісно ж:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на свята завжди готую такий салат: відварене куряче філе, ананаси консервовані,- нарізуємо шматочками, сир твердий - на тертці, майонез. Пропорції за смаком. На мою думку - безпрограшний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы в последнее время на НГ готовим кроме оливье и шубы ещё "белочку на ананасе".

Натираем плавленый сыр и яйца на тёрке, плюс майонез и чеснок. Получаеться "белочка".

Ну и "высаживаем" её на кружки консервированого ананаса.

Вязкий остро-чесночный салат плюс сладкий, хрумтячий ананас - прикольный букет.

К тому же салат получаеться порционным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на свята завжди готую такий салат: відварене куряче філе, ананаси консервовані,- нарізуємо шматочками, сир твердий - на тертці, майонез. Пропорції за смаком. На мою думку - безпрограшний варіант.

Може, це інший рецепт, лише трохи схожий. Я роблю так: на дно кладеться маринована цибулька, потім куряче філе, підсмажені грибочки, тоді майонез і ананаси :).

Якщо чесно, то так важко зараз у шлунку після Нового року. Прийшлось зварити уху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні страшно собою горджуся - пекла домашню ковбаску. Сама! Така смакота вийшла! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні пів дня вдома. Не мала себе де діти. Захотілось чогось незвичного. Ну, щось такого, з чим потрібно довго морочитися: шаткувати, тушкувати, випарювати, карамелізувати і т.д. Щоб надовго і всерйоз. Надибала в неті от такий рецептик:

Курка під шоколадним соусом. Ризикнула. Тим паче, що шоколаду зараз вдома ну дуже багато. Виявилось не так вже й складно.

Потрібно: 6 курячих стегенець, 50 гр чорного шоколаду, 2 цибулини, гострі перчики (2-3 шт.), 300-400 гр томатів у власному соку, 350-400 мл курячого бульйону, 1 ст.л. цукру, олія для смаження, борошно, сіль, перець, розмарин.

Спочатку потрібно підсмажити на олії стегенця до золотавої скоринки, попередньо їх посоливши, поперчивши та обвалявши в борошні.

Потім окремо обсмажуємо цибульку з гострим перчиком (без насіння), додаємо до них томати, бульйон, подріблений шоколад, цукор, розмарин. Помішуємо, доводимо до кипіння. Цей соус додаємо до обсмажених курячих стегенець, солимо, перчимо і все це тушкуємо на маленькому вогні ще годину, щоб соус був кремоподібної консистенції. От і все.

Прийшли сьогодні з друзями після катка зголоднілі, спробували, незвично, але смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора були звичайнісінькі деруни зі сметаною - смачнючі-смачнючі :0005: .

А сьогодні планую червоний борщик з реберцями :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...