Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Відпишіть хто буде зараз робити, яка там ситуація. Бо ще дітям треба зробити то хотілося б знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Вирішивши отримати біометричний закордонний паспорт, я зареєструвався на сайті https://lutsk.pasport.org.ua/poslugi/zakordonnij-pasport , що у Варшавському, на 1 серпня. Прийшов зранку, людей було мало (5-7), отримав талон в чергу, чекав хвилин 10. На все затратив хвилин 20. Не терміновий паспорт + страховка обійшлося приблизно 1300 грн (950 грн паспорт, 300 грн страховка, 30 грн за послуги терміналом). Сьогодні в обід забрав за пару хвилин паспорт і страховку (спитали коли маю їхати і перед тим числом активується страхування). З моменту подачі документів пройшло 4 тижні. Сьогодні людей там було десь 50, які чекали на свою чергу. Персонал привітний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Resurrection сказал:

Вирішивши отримати біометричний закордонний паспорт, я зареєструвався на сайті https://lutsk.pasport.org.ua/poslugi/zakordonnij-pasport , що у Варшавському, на 1 серпня. Прийшов зранку, людей було мало (5-7), отримав талон в чергу, чекав хвилин 10. На все затратив хвилин 20. Не терміновий паспорт + страховка обійшлося приблизно 1300 грн (950 грн паспорт, 300 грн страховка, 30 грн за послуги терміналом). Сьогодні в обід забрав за пару хвилин паспорт і страховку (спитали коли маю їхати і перед тим числом активується страхування). З моменту подачі документів пройшло 4 тижні. Сьогодні людей там було десь 50, які чекали на свою чергу. Персонал привітний. 

Це ти хвалишся?

Невже ви не розумієте, що цей паспортний сервіс, що у Варшавському, був би не можливий при нормальній роботі ЦНАП і онлайн запису. Далі вже додумаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vaz75 сказано:

Це ти хвалишся?

Невже ви не розумієте, що цей паспортний сервіс, що у Варшавському, був би не можливий при нормальній роботі ЦНАП і онлайн запису. Далі вже додумаєте?

За що і люблю борду. Я описав свій процес отримання закордонного паспорту. Ваша справа як саме і де подавати документи. Пішов дорожчим шляхом. Це не реклама і зовсім не вихваляння)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Ukrainec сказано:

В багатих свої причуди...

-400грн :ohmy:

Не маю можливості приїхати о 6 ранку (-50 грн на таксі) і вичекати чергу, бо потрібно на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Resurrection сказано:

Не маю можливості приїхати о 6 ранку (-50 грн на таксі) і вичекати чергу, бо потрібно на роботу.

Що думаєш ти перший 1:1 таку історію мені ліпить? в 99% випадків  це все відмазки... Якби я не знав тих своїх колег, які теж подались таким же чином як ти, то певно б повірив :0001:  

якщо на таксі 50 грн то таку відстань можна подолати пішки за 20хв в межах міста. Від мене таксі 60 грн і 40хв пішки, (які я правда на велі проїхав за хв 10. ) 

Якщо прийшов рано то в 9:00 документи могли б бути вже подані і 1-2 год. можна спланувати власний робочий час таким чином, що даної втрати ніхто не помітив. :) 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Що думаєш ти перший 1:1 таку історію мені ліпить? в 99% випадків  це все відмазки... Якби я не знав тих своїх колег, які теж подались таким же чином як ти, то певно б повірив :0001:  

якщо на таксі 50 грн то таку відстань можна подолати пішки за 20хв в межах міста. Від мене таксі 60 грн і 40хв пішки, (які я правда на велі проїхав за хв 10. ) 

Якщо прийшов рано то в 9:00 документи могли б бути вже подані і 1-2 год. можна спланувати власний робочий час таким чином, що даної втрати ніхто не помітив. :) 

  

Ну ок. Можна припустити, що я "засланий козачок" який агітує за використаний сервіс))) але ж описані мною розцінки дадуть можливість комусь вберегти 400 грн) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Resurrection сказано:

Ну ок. Можна припустити, що я "засланий козачок" який агітує за використаний сервіс))) але ж описані мною розцінки дадуть можливість комусь вберегти 400 грн) 

Тобто ти визнаєш, що готовий платити 400 грн через власну лінь? Нє  ну ок.: через небажання стояти в черзі і вставати рано.?

А ще кажуть погано живемо :D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Тобто ти визнаєш, що готовий платити 400 грн через власну лінь? Нє  ну ок.: через небажання стояти в черзі і вставати рано.?

А ще кажуть погано живемо :D

 

наш найлінивіший орган це мозок...

і часом він працює дуже ліниво, але 400 грн за день... зекономив=заробив.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Ukrainec сказал:

Тобто ти визнаєш, що готовий платити 400 грн через власну лінь? Нє  ну ок.: через небажання стояти в черзі і вставати рано.?

А ще кажуть погано живемо :D

 

да рєбята, в наш час, цей гімор в цнапі, з чергами талончіками, хто крайній і тд і тп мені нагадав як міняли/отримували пачпорти мейд ін україна  кали там? а в 1996, і зараз, коли всі такі багаті і щасливі, лісапєди купили, бля по 100500 штук, да, правда жопа гола, ну то таке, 400 грн переплатити це канєшно да, стікі бабла, скіко там?, 1000ка нєспєша і 1247грн срочняк, прийшов, культурно, без цієї хуєти, паулибався дєвушке, здав, сказав окей, ще раз паулибався, пішов бабки дєлать, потім прийшов забрав. І це ви, тут борци з совєцкім минулим, самі в нього і вертаєтесь, походу  ностальгія, не інакше, піздувати, як ніщеброд зранку, в черзі постояти, поругатись, нахер послати когось, просто празнік!

я подумаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писаці зверху чи не найбільше за велосипеди пригорає:)

По темі - пройшли вже часи займання черги зранку, прийшли за годину до відкриття (і навіть маршруткою добирались:jeer:), попали із запасом в "прохідну" чергу. Після обіду прийшли, оформились, оплатили, за 1,5міс забрали нетерміновий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, volker78 сказал:

1000ка нєспєша і 1247грн срочняк, прийшов, культурно, без цієї хуєти, паулибався дєвушке, здав, сказав окей, ще раз паулибався, пішов бабки дєлать,

я в ті "солодкі" часи робив неспішно паспорт без рішал і без непотрібних рахунків...стояв у тій черзі, туди без краю лізли ті за кого замовили і хто пробашляв комусь щоб за нього зробили,бо він в той час зайнятий- "бабки дєлає". І поки не дав пілюлей дєвочкам улибчівим то ніфіга не виходило. Наступного дня проїжджав біля тої контори і заради цікавості заглянув-половина тих самих в черзі і стояли бо, можливо, не можуть постояти за себе і не мають можливості викинути 1000-1200 для одного паспорта. Це,на той час було половина місячної  зарплати.

volker78, не забувайте податок сплачувати від надєланих бабок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Регався на сайті ДСНС, здав доки у вибраний час, терміновий зробили і доставили в 7 робочих днів. 

Ніяких лишніх поборів окрім оф. платежів, ніхто не парив страховки.

Для чого собі ускладнювати життя і бігати до узаконених рішал?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Deemon сказано:

Регався на сайті ДСНС, здав доки у вибраний час, терміновий зробили і доставили в 7 робочих днів. 

Ніяких лишніх поборів окрім оф. платежів, ніхто не парив страховки.

Для чого собі ускладнювати життя і бігати до узаконених рішал?:)

Хіба по умовам безвізу не потрібне страхування. На сайті ДМС не було вільних дат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Resurrection сказано:

На сайті ДМС не було вільних дат

щодня о 00:00 з"являються, проте бажано не щолкати, бо сквотери швидко загрібають Луцьк, інші міста області вільні довший час.

4 годин тому, Resurrection сказано:

Хіба по умовам безвізу не потрібне страхування

Потрібне, але одна справа якщо виїзд в найближчі дні, інша справа коли відверто тюхають обов"язково і вже пострахуватись в нормальних пацанів, незалежно від того скільки паспорт пролежить незайманим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання від  "чайників"  або як отримати закордонний паспорт?

 

Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта.

 

1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна?

2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ?

3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день?

4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже, суттєвої різниці між цнапом і паспортним сервісом вже не існує. На цьому тижні вимушено стирчав більше години там - бачив, як впродовж дня спокійно підходять люди і беруть талончики на закордонний паспорт. "Паулибатись" можна не лише в сервісі.

Фото роблять в день подачі, оплата через банк. Про копії не пригадую, але, скоріш за все, зроблять на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання від  "чайників"  або як отримати закордонний паспорт?

 

Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта.

 

1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна?

2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ?

3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день?

4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку?

 

Дублюю свої ж запитання на початок нової сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, fotlav сказано:

Питання від  "чайників"  або як отримати закордонний паспорт?

 

Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта.

 

1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна?

2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ?

3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день?

4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку?

 

Дублюю свої ж запитання на початок нової сторінки.

1) пишуть, що зараз різниця лише +450грн в ДП документ. 

2) ні

3, 4) так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

2) ні

я перепрошую, відповідь "ні" відноситься до першої половини питання чи до другої ?

 

народ а як щодо того щоб описати коротко свій досвід від першого походу до отримання книжечки,

бо можливо є якісь нюанси які не прозвучали в моїх запитаннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.10.2018 в 17:23, fotlav сказал:

Питання від  "чайників"  або як отримати закордонний паспорт?

 

Народ хто вже отримував закордонний паспорт, дайте відповідь на декілька питань і опишіть коротко як проходить процедура від першого відвідування до отримання безпосередньо самого паспорта.

 

1. Яка різниця між ЦНАП на Лесі Українки і паспортний сервіс на Конякіна?

2. З інтернету дізнався що для подачі потрібно паспорт і ідентифікаційний код. Копії потрібно самому робити чи їх роблять на місці ?

3. Фото роблять разом коли подаєш документи, чи в інший день?

4. Оплату за послуги здійснюються на місці чи в якомусь відділені банку?

 

Дублюю свої ж запитання на початок нової сторінки.

Отримував біометричний паспорт у січні цього року. Пішов у ЦНАП, не маю зайвих грошей, щоб якимсь дармоїдам переплачувати. Тоді ще були великі черги, зараз напевно вже немає. Прийшов десь пів на шосту ранку, в черзі був десь 4-5, точно не памятаю. потім цілий натовп найшов, ближче до відкриття. Але  повторюся зараз напевно такого немає, можете йти на відкриття. На паспорт потрібно паспорт і код, і якщо є старий закордонний паспорт. Ніяких копій робити не потрібно, там все роблять. Перед видачею талону перевірили документи і дали талон. Оплата за звичайний десь 570 грн( ну +/- точно не памятаю), за терміновий десь 850(+/-). тоді брав терміновий, бо такий довго дуже робили, зараз вже роблять швидше, тому вирішуйте самі. Оплата на місці, там є каса приватбанку, щоправда беруть комісію пару гривень. але йти десь шукати не хотілося. Далі пішов до кабінету, трохи посидів. Викликали. На місці відразу фотографують і беруть відбитки пальців. ну вводять в систему особисті дані, підписуєтесь на планшеті спеціальному і все. коли паспорт готовий приходить смс. в січні терміновий мені зробили за 3 тижні, зараз точно швидше. як прийде смс йдете в цнап і забираєте. забирати вже не треба чергу займати, кажете що забирати, вам дають талон на забирання і йдете забираєте. Як забираєте щесь раз знімають відбитки пальців, звіряють. тому хтось забрати не може. Старий паспорт якщо був можете лишити за бажанням до видачі нового, а при видачі нового старий вилучають. Ну ніби все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...