Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь
On 9 ноября 2017 г. at 8:43 PM, Unknown said:

Підкажіть такі моменти:

1) Для того,  щоб талон взяти потрібно бути присутнім усім заявникам,  чи я можу взяти кілька (для членів сім'ї ) ?

2) Талони видаються суворо послідовно,  чи можна пропускати? Наприклад, по моїй черзі потрібно видати на 10:20, а я прошу на 14:00?

Сьогодні брав участь в циркові під назвою "черга за талончиками на подачу документів на закордонний паспорт".

Після того як "обілетили" першими заявників на айді картки для дітей (там окрема черга, але я так зрозумів, що вони входять в число 100 щоденних щасливців і обслуговуються першими, бо "без айді знімають субсидію"), одна пані з цнапу прочитала коротку лекцію для всієї черги. Так от в ній шла мова і про те, що не можна брати талони для брата, сестри, мами, тата без особистої присутності. Лише на чоловіка/дружину та дітей. І на момент отримання талону треба мати свідоцтво про народження дитини / про шлюб, а також будинкову. Про шлюб я не мав, але талон отримав і на дружину))

п.с. Будинкову відкрили, полистали, з якою метою - ХЗ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, yu2007 сказал:

Сьогодні брав участь в циркові під назвою "черга за талончиками на подачу документів на закордонний паспорт".

Після того як "обілетили" першими заявників на айді картки для дітей (там окрема черга, але я так зрозумів, що вони входять в число 100 щоденних щасливців і обслуговуються першими, бо "без айді знімають субсидію"), одна пані з цнапу прочитала коротку лекцію для всієї черги. Так от в ній шла мова і про те, що не можна брати талони для брата, сестри, мами, тата без особистої присутності. Лише на чоловіка/дружину та дітей. І на момент отримання талону треба мати свідоцтво про народження дитини / про шлюб, а також будинкову. Про шлюб я не мав, але талон отримав і на дружину))

п.с. Будинкову відкрили, полистали, з якою метою - ХЗ...

На яку годину прийшов? Людей багато було? Яким по номеру попав в чергу? Це ж в ЦНАПі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, nickel said:

На яку годину прийшов? Людей багато було? Яким по номеру попав в чергу? Це ж в ЦНАПі?

В цнапі. Десь відразу після 8ї (сьогодні працює з 9ї). В списку тітоньки волонтера-організатора черги був у 9-му десятку. Але хтось відійшов, когось напевно розвернули, тому вистачило (коли переді мною лишалося 4-6 чоловік,  оголосили, що є ще тільки 10 талонів). Отримав 3 талони з номерами 9Х.

Хоча відразу й не сподівався і залишався в черзі лише для того, щоб дізнатися, на якому номері зі списку закінчаться 100 талонів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до всіх хто був у цнапі: Після отримання талончика, треба сидіти і чекати чи на талончику вказано на яку годину явитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, nickel said:

Питання до всіх хто був у цнапі: Після отримання талончика, треба сидіти і чекати чи на талончику вказано на яку годину явитися?

Вказано. Нам майже на 17:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми 3 тижні тому реєструвалися на ід-картку (перший паспорт). Була п'ятнция. Під ЦНАПом стояли о 7-45. Людей було стопіцот. Ми пішли в дитячу  чергу, злапали талон на 9-20. Закінчили процедуру в 9-45. Якось так.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, yu2007 сказано:

. Будинкову відкрили, полистали, з якою метою - ХЗ...

А яким боком будинкова книга до закордонного паспорту?  Я після одруження приписку не змінював,  як і дружина,  а проживаємо взагалі в третьому місці. Що їм в такому разі показувати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, Unknown said:

А яким боком будинкова книга до закордонного паспорту?  Я після одруження приписку не змінював,  як і дружина,  а проживаємо взагалі в третьому місці. Що їм в такому разі показувати? 

Здався на паспорт. Будинкову попросили лише на дитину для встановлення місця реєстрації (що й логічно). "Прописку" дорослих дивилися в укр. паспортах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
15 хвилин тому, Parliament сказано:

Які зараз терміни виготовлення біометричних паспортів?

Не терміновий від 3-х, місяців 570грн.+ -, терміновий від 2-х, місяців 870 + - 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ksena555 сказано:

Знайомий зробив за 10 робочих днів, правда не казав скільки заплатив))

3000 uhy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, pashtik сказано:

Не терміновий від 3-х, місяців 570грн.+ -, терміновий від 2-х, місяців 870 + - 

Які зараз терміни виготовлення біометричних паспортів?

Ніяк неможливо пришвидшити цю процедуру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Parliament сказано:

Ніяк неможливо пришвидшити цю процедуру?

Можливо

Тут https://www.turpravda.ua/forums/discussion/189482/zaderzhka_vydachi_zagranpasporta все розписано 

Сам пришвидшував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.12.2017 at 23:17, Parliament сказано:

Які зараз терміни виготовлення біометричних паспортів?

Ніяк неможливо пришвидшити цю процедуру?

Термін виготовлення звичайного паспорту - 3 - 3,5 місяців, Термін виготовлення термінового паспорту - 42-50 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто мені може дати більш-менш конкретну відповідь-якщо я, наприклад, в четвер збираюсь до цнапу, який в цей день працює з 9 ранку, за талончиком на паспорт-то в якій годині мені краще туди прийти щоб і не стояти довго, і гарантовано отримати талон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Kiodinn сказано:

Хто мені може дати більш-менш конкретну відповідь-якщо я, наприклад, в четвер збираюсь до цнапу, який в цей день працює з 9 ранку, за талончиком на паспорт-то в якій годині мені краще туди прийти щоб і не стояти довго, і гарантовано отримати талон?

На мою думку ти таки мусиш з чогось вибрати:

Результат пошуку зображень за запитом "червона і синя таблетка"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Kiodinn сказано:

Ну хоч приблизно. Якщо приіду туди о 6.30 ранку-це буде нормально?

Хто зна як воно зараз? в вересні приїхав ще не було 6:00, а вже був 3-м

Зараз там може бути "паперова" черга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо прийдеш о 6:00 будеш мінімум 20-й, або 40-й, якщо вже прийдеш на 07:00 будеш 50-80-й, інфа з трьох випадків, але грає роль як який день! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто прийшов перший, той веде паперову чергу, обов'язково питайте хто записує! 

Термін не термінового від 3-х місяців, але переконують і нав' язують робити терміновий! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, pashtik сказано:

Хто прийшов перший, той веде паперову чергу, обов'язково питайте хто записує! 

Термін не термінового від 3-х місяців, але переконують і нав' язують робити терміновий! 

а що по грошах той і той?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Kiodinn сказал:

Хто мені може дати більш-менш конкретну відповідь-якщо я, наприклад, в четвер збираюсь до цнапу, який в цей день працює з 9 ранку, за талончиком на паспорт-то в якій годині мені краще туди прийти щоб і не стояти довго, і гарантовано отримати талон?

 

 

А зареєструватись онлайн не хочете? Зараз черги звичайно, але кажуть що в 00:00 виставляється новий день і є шанс зареєструватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...