Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, Oksana04 сказано:

Не зрозуміла питання...

8.00 - це талончики???

В трьох паспортних де була я (писала трошки раніше) талончиків не дають. Жива черга. Їздила відразу з дітьми)))

Щоб записатися на отримання талончика дитину треба з собою вести?  

 

UPD

Ви не вказали куди чоловік подавав на отримання паспорта, а я у своєму запитанні мав на увазі ЦНАП, бо вище по контексту говорилося саме про нього. А там така кухня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

На заміну паШпорта здав, є одне питання.

Для чого страховка при виготовленні паспорта?

Коли візу роблю зрозуміло, а тут для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

Для чого страховка при виготовленні паспорта?

Ні для чого. ЇЇ ніхто не буде видавати. Просто заберуть гроші.

Роки ідуть, а нічого не міняється. Які ще є платежі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, host1303 сказал:

Які ще є платежі?

1247 за паспорт (терміновий), більше ні копійки. На страховку забив.

Кажуть, у ЦНАПі дешевше, но - прийти заняти чергу в 4-5, вистояти/висидіти то я іпав таку музику. У мене процедура зайняла біля 2.5 год, і це довго, знайомий за півгодини зробив і через місяць забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

1247 за паспорт (терміновий), більше ні копійки. На страховку забив.

Кажуть, у ЦНАПі дешевше, но - прийти заняти чергу в 4-5, вистояти/висидіти то я іпав таку музику. У мене процедура зайняла біля 2.5 год, і це довго, знайомий за півгодини зробив і через місяць забрав.

Кому сплатити +437 грн за терміновий не жме то можна звісно робити і де інде (в ЦНАПі - 810грн).

Як казав мені один німець: у вас країна багатих, які постійно на щось скаржаться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав документи на паспорт 31 липня, собі, дружині та дітям. Прийшов в 8.30 відразу отримав талончики на 14 год. Прийшли всі на 14 годину і через 10 хвилин зайшли в кабінет для подачі документів. Будинкової книги не питали, свідоцтва про шлюб теж. Тільки паспорт та інд. код. і здається свідоцтва про народження дітей. Копій робити не треба. Документи здали оперативно, сказали що буде за 45 днів, а може й пізніше. Наразі пройшо вже десь 50 днів, але паспорта ще в друкарні.

 

Тут можна перевірити стан готовності паспорта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Саша Иванов сказано:

1247 за паспорт (терміновий)

Один платіж? Як він називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, host1303 сказал:

Один платіж? Як він називається?

Я загальну суму сказав.

Там 400, 36 і 810

Цитата

Кому сплатити +437 грн за терміновий не жме то можна звісно робити і де інде

Жме, звичайно. Ще й зелена піддушує але, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Саша Иванов сказано:

Жме, звичайно. Ще й зелена піддушує але, але...

Чисто українське...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може на власному досвіді сказати яка зараз ситуація в ЦНАПі? Хто каже що багато людей (приходять в 5 ранку і чекають там пів дня), а хто каже що все цивілізовано (взяли номерка і прийшли в потрібний час). Навіть не знаю кому вірити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 тижні тому приходили о 7й год і успішно брали талон о 9й.

є дні коли ЦНАП відчиняється о 8год,тому приходив би в той день раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
On 21.09.2017 at 17:11, tarasmv сказано:

Здавав документи на паспорт 31 липня, собі, дружині та дітям. Прийшов в 8.30 відразу отримав талончики на 14 год. Прийшли всі на 14 годину і через 10 хвилин зайшли в кабінет для подачі документів. Будинкової книги не питали, свідоцтва про шлюб теж. Тільки паспорт та інд. код. і здається свідоцтва про народження дітей. Копій робити не треба. Документи здали оперативно, сказали що буде за 45 днів, а може й пізніше. Наразі пройшо вже десь 50 днів, але паспорта ще в друкарні.

 

Тут можна перевірити стан готовності паспорта

 

Здав документи ще 19 серпня!

При перевірці стану,  постійно пише - дані передані до центру персоналізації. І вже двіччі змінювалася дата передачі: спочатку писало - 22 вересня, зараз - 24 жовтня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Профессиона́л сказал:

 

Здав документи ще 19 серпня!

При перевірці стану,  постійно пише - дані передані до центру персоналізації. І вже двіччі змінювалася дата передачі: спочатку писало - 22 вересня, зараз - 24 жовтня.

Була інформація про черговий обвал бази даних.

Найкраще інформують (за яке число видають зараз) в телефонному режимі в ЦНАПі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Профессиона́л сказал:

Здав документи ще 19 серпня!

Здав 21.09 забрав 4.11, в документах на столі писало 25.10. Може персонал потягнув час. А так нормальок, задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені якраз прийшло смс, що готово на наступний день коли я мав бути у відрядженні. :( 

подавав на терміновий 08.09 забрав 17.10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Саша Иванов сказано:

Здав 21.09 забрав 4.11, в документах на столі писало 25.10. Може персонал потягнув час. А так нормальок, задоволений.

здавали на терміновий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vaz75 сказано:

а яка ситуація з поданням документів сьогодні?

01/11 прийшли за 15 хв. до відкриття, перед нами було 70-80 людей, всього на день видавали 85 талонів, отримали талон на 14:40 (передостанній :P)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Профессиона́л сказал:

здавали на терміновий?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть такі моменти:

1) Для того,  щоб талон взяти потрібно бути присутнім усім заявникам,  чи я можу взяти кілька (для членів сім'ї ) ?

2) Талони видаються суворо послідовно,  чи можна пропускати? Наприклад, по моїй черзі потрібно видати на 10:20, а я прошу на 14:00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.11.2017 at 10:50, Профессиона́л сказано:

 

Здав документи ще 19 серпня!

При перевірці стану,  постійно пише - дані передані до центру персоналізації. І вже двіччі змінювалася дата передачі: спочатку писало - 22 вересня, зараз - 24 жовтня.

 

сьогодні прийшла СМС. Отримав. Термін виготовлення нетермінового - 3 місяці без 3 днів

в паспорті зазначена дата - 24 жовтня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, в  ЦНАПі зараз можна взяти талон на інший день, щоб не стояти в черзі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.11.2017 at 20:43, Unknown сказано:

Підкажіть такі моменти:

1) Для того,  щоб талон взяти потрібно бути присутнім усім заявникам,  чи я можу взяти кілька (для членів сім'ї ) ?

2) Талони видаються суворо послідовно,  чи можна пропускати? Наприклад, по моїй черзі потрібно видати на 10:20, а я прошу на 14:00?

Цікавлять ті ж самі запитання. Як було у вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...