Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

В 14.08.2017 в 15:28, yu2007 сказал:

Тобто сам чоловік взяв талони на себе, на вас (дружину) і на дитину? Чи це один талон?

Виходить, що дружині не потрібно особисто отримувати талон?

Чоловік робив собі паспорт і дитині, у мене вже є біометричний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

Знайомий подав документи на терміновий закордонний, вже місяць чекає)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Які новини з паспортних фронтів? Хтось нещодавно звертався за виготовленням? Куди зараз краще йти: в міграційну чи ЦНАП?

:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДП Документ

Терміновий - сказали не менше місяця, минуло вже 3 тижні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спаде, до того як здати в "документ", ходив в ЦНАП - почув випадково розмову, типу "роблю паспорт, просто для того щоб був, бо казали - буде дорожчати" ну не маразм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, Bliksss said:

Не спаде, до того як здати в "документ", ходив в ЦНАП 

А чому звернувся в Документ? Там трішки швидше чи менше черг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше - було значно швидше ніж в міграційній та цнап, але трохи дорожче.

Черги не було,  хоч і трохи дорожче, але зовсім не швидше....

P.S. Брат ходив минулого тижня, казав що черга і подача документів до 30 хв., строки так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yu2007 сказано:

Які новини з паспортних фронтів? Хтось нещодавно звертався за виготовленням? Куди зараз краще йти: в міграційну чи ЦНАП?

:) 

ЦНАП. ну здається все як завжди. 

Приходиш в 5:30 будеш не першим. Чекаєш 8:00 тебе реєструють на чергу,  присвоюють номер. якщо раніше не проплатив то робиш проплату там же на місці в будці приватбанку. Далі на другому поверсі, на склі каб№15 вивішують орієнтовну годину протягом дня коли приходити на прийняття . Сам процес подачі документів займає 10-15хв. Я був третій то зайшов в 8:00 вийшов о 8:40. Основна маса народу збігається коли починають ходити маршрутки, тому раджу прийти до 6:05. після 7:30 мені здається чергу не варто займати.

Порада: можеш проплатити зарання, щоб зайвий раз не вистоювати чергу. 

терміни виготовлення: терміновий - не менше місяця, не терміновий - не менше двох. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приймають по 7-8 людей на годину, тому якщо не перший в ранішній "живій"черзі, то відразу можеш зоорієнтуатися коли тобі підійде черга "електронна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Ukrainec said:

ЦНАП. ну здається все як завжди. 

 

 

Дякую за розгорнуту відповідь.

 

Знаю, що на отримання талону/номера дитину брати не обов'язково. А дружина має бути присутня в черзі на момент отримання талону/присвоєння номеру?

 

Ну і якось я платив за послуги в цнапі вже через термінал (не в будці приватбанку, а на рісепшені), зайняло хвилину часу. На паспорт таке проходить?

 

І що, ти справді займав чергу в 5:30?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

Знаю, що на отримання талону/номера дитину брати не обов'язково. А дружина має бути присутня в черзі на момент отримання талону/присвоєння номеру?

Не знаю, перед видачею талону перевіряють документи, чи є для них принциповим фізична присутність - не знаю. На мою думку, щоб уникнути маніпуляцій то мали контролювати це, але думаю, що якщо ти чоловік пояснеш і покажеш свій паспорт з однаковим прізвищем, то припускаю, що проблем бути не паовинно.

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну і якось я платив за послуги в цнапі вже через термінал (не в будці приватбанку, а на рісепшені), зайняло хвилину часу. На паспорт таке проходить?

Не знаю, бо не помітив там терміналу, а "стадно" зайняв чергу

14 хвилин тому, yu2007 сказано:

І що, ти справді займав чергу в 5:30?

Ні, 5:40 :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поміняти паспорт така ж процедура? Чекати місяць якось не по хвеншую)

Чи можна купити чергу або якось спростити цю процедуру, щоб самому не стояти (треба 2 міняти і 1 дитині зробити)?

Пропозиції можна в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Саша Иванов said:

А поміняти паспорт така ж процедура? Чекати місяць якось не по хвеншую)

Чи можна купити чергу або якось спростити цю процедуру, щоб самому не стояти (треба 2 міняти і 1 дитині зробити)?

Пропозиції можна в пп.

Хабар пропонуєш? Ганьба!

Я теж хочу "поміняти" (хоча старий ніби лишається в громадянина). Але зараз, якщо не помиляюсь, видають лише біометричні паспорти. Тому черга одна і для тих, хто робить вперше, і для тих, хто міняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, yu2007 сказал:

Хабар пропонуєш? Ганьба!

Якось так пох...й, що аж незручно)

Так, біометричні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Саша Иванов said:

Якось так пох...й, що аж незручно)

 

В цитатник, однозначно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Ukrainec сказано:

а мою думку, щоб уникнути маніпуляцій то мали контролювати це, але думаю, що якщо ти чоловік пояснеш і покажеш свій паспорт з однаковим прізвищем, то припускаю, що проблем бути не паовинно.

Не знаю як зараз, але раніше потрібна була нотаріально завірена заява одного з батьків, що він не заперечує щодо виготовлення документу дитини для виїду за кордон іншим з батьків. Навіть якщо прийти всім трьом (мама, тато, дитина).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, Vadimm said:

Не знаю як зараз, але раніше потрібна була нотаріально завірена заява одного з батьків, що він не заперечує щодо виготовлення документу дитини для виїду за кордон іншим з батьків. Навіть якщо прийти всім трьом (мама, тато, дитина).

 

Таке в мене було при подачі на польський шенген через візовий центр. Тільки не одного з батьків, а обопільна (я не проти, щоб дитина з дружиною, а вона - щоб зі мною). При цьому в аналогічному візовому центрі, тільки на німецький шенген, такоої заяви вже не вимагали. А про заяву для виготовлення паспорту - перший раз чую (о, точно, треба глянути актуальний перелік документів на закордонний паспорт).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volandlkt сказано:

А підскажіть. Чи потрібна будинкова книга при оформленні біометричного паспорта? Бо одні кажуть треба, інші - ні.

Потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, CEM сказано:

Потрібно.

В мене прописка луцька, в мене не спросили будинкову книгу. Тільки паспорт, код. ВСЕ. Був  на вул. Лесі Українки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Саша Иванов сказано:

А поміняти паспорт така ж процедура? Чекати місяць якось не по хвеншую)

Чи можна купити чергу або якось спростити цю процедуру, щоб самому не стояти (треба 2 міняти і 1 дитині зробити)?

Пропозиції можна в пп.

Друкарний завод в Києві не встигає, я не знаю хто тут може допомогти? 

 

Цитувати

А підскажіть. Чи потрібна будинкова книга при оформленні біометричного паспорта? Бо одні кажуть треба, інші - ні.

При подачі не питали. І вони ж ЦНАП, в них же більше інформації може бути ніж у вас на руках. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Чоловік подав документи на новий паспорт (вони зараз всі біометричні) - сказали чекати місяць+. Чекає.

2.Будинкової книги не просили. Старий закордонний (ще дійсна віза) паспорт, укр паспорт, код.

 

Щодо дит паспорта: треба дитину))), свід. про народження, паспотр одного з батьків, свід про шлюб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oksana04 сказано:

Щодо дит паспорта: треба дитину))), свід. про народження, паспотр одного з батьків, свід про шлюб.

Так треба мати дитину на 8:00, чи вже на час коли призначать оформлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Так треба мати дитину на 8:00, чи вже на час коли призначать оформлення?

Не зрозуміла питання...

8.00 - це талончики???

В трьох паспортних де була я (писала трошки раніше) талончиків не дають. Жива черга. Їздила відразу з дітьми)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...