Перейти до змісту

Закордонний паспорт


kosize

Рекомендовані повідомлення

Де саме знаходиться ця контора "Ресурси документ"? Там точно паспорт 420 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 799
  • Створено
  • Остання відповідь

я погуглила трошки. Це візуально посередині дороги між новою лінією і електроприбором

post-1645-1285506222,81_thumb.jpg

post-1645-1285506228,1_thumb.jpg

post-1645-1285506234,95_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє питання було по згубі паспорта а не закінченні його терміну дії. Ця інформація точно для мене?

Чим сидіти в інтернеті і чекати поки тобі хтось дасть неточну інформацію( бо випадки бувають різні), варто таки підійти в паспортний стіл і запитати у інспектора( така приємна і ввічлива- дає вичерпні відповіді на всі питання). Щоб запитати не треба стояти в черзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Який термін дії довідки про відсутність судимості?

місяць

Причому треба бути уважним, бо якщо робити її нетерміново, то коли приходиш забирати її у призначений день - то "приємно" дивуєшся, що дата видачі була мало не 20ть днів назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що місяць. Бо мені всі кажуть, що тільки 10 днів. А дата видачі і справді була зазначена дійсно кілька днів до того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, що місяць. Бо мені всі кажуть, що тільки 10 днів. А дата видачі і справді була зазначена дійсно кілька днів до того.

Прошу вибачення.

Подзвонила - запитала. Дічина запитала для чого довідка. Коли я сказала - паспорт, відповідь була: два тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

довідку видали мені через 10 днів після написання заяви, рекомендую не сплачувати благодійний внесок Обдіралово!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Можна і не платити в "Ресурси-документ" - це теж здирництво.

Ось як пояснює законність цих платежів Юрій Луценко: «Хочу ще раз підкреслити для всіх громадян, які приходять туди (в паспортний стіл) або в інші пункти, де отримують платні послуги міліції, наприклад, МРЕВ чи інші підрозділи. На вході в ці установи є повний перелік обов’язкових платежів, урегульованих згаданою мною постановою КМУ. Всі інші нав’язані послуги є необов’язковими, як, наприклад, страхування під час отримання закордонного паспорта. Це є необов’язкова послуга… жодним чином міліція не має права вимагати її…». А стосовно ДП «Ресурси-Документ», яке, згідно з прейскурантом бере левову частину коштів, міністр МВС сказав так: «Не існує ДП «Ресурси-Документ», яке збирає кошти. І коли ви хочете заплатити їм за щось гроші, платіть, це ваше право, але вони аж ніяким чином не функціонують при паспортних столах міністерства».

Спираючись на коментар міністра, нам лишається тільки зробити висновок: паспортні столи, принаймні один із них, задіяні як посередники в стягуванні незаконних платежів з громадян. Послуги ДП «Ресурси-Документ» та медична страховка не є обов’язковими платежами, між тим у паспортному столі вони зазначені як обов’язкові і більше того, альтернативи в терміновому виготовленні паспорта паспортний стіл не пропонує.

Хоча можуть відмовити, але можна спробувати написати заяву в прокуратуру.

http://www.dzvony.if.ua/index.php?news=1586

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

еннямпідскажіть чи обовязково міняти закордонний паспорт у звязку зі зміною прізвища (одруженням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Могут в визе отказать, с доками подаётся копия паспорта гражданина Украины и тут нестыковочка получится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка не міняла, бо до одруження нікуди ні разу і не з'їздила, шкода було пустий паспорт здавати. З нею були в Єгипті і Ізраїлі без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняти не обов'язково, але свідоцтво про одруження з копіями мати при собі треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залежить від того куди плануєте їхати. Якщо з Єгиптом і Туреччиною проблем, скоріше за все, не виникне, то, скажімо, з Німеччиною можуть бути деякі труднощі. Братовій дружині відмовили у відкрититі Шенгенської візи в посольстві Німеччини через невідповідність прізвища в закордонному та українському паспорті, хоча перед тим вони двічі сімейством їздили в Туреччину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и я про то же, в страны с безвизовым режимом не проблема, а вот получит визу будет очень проблематично, и тут нуна взвесить, что выгодней - получить отказ в визе или поменять паспорт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Коли вже Україна скаже країнам Шенгену або ви завершуєте цю всою канітєлєй з дебільними вимогами, або такі самі умови для вас на євро 2012 і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто недавно робив закордонного паспорта, які документи треба подавати?

Скільки це все буде коштувати?

Скільки коштує терміновий паспорт?

Чи дійсно треба довідка про несудимість? Скільки це все часу буде робитись?

Можливо на даний момент щось помінялось.

Буду дуже вдячний за надану інформацію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saniko, цю інформацію в самому сучасному релізі і з перших вуст нададуть дівчатка в паспортному столі, а не на board.lutsk.ua ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saniko, цю інформацію в самому сучасному релізі і з перших вуст нададуть дівчатка в паспортному столі, а не на board.lutsk.ua ;)

ТУДИ ЩЕ ТРЕБА ЇХАТИ. А Я ХОТІВ, ЩОБ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПРИНЕСТИ І НЕ БІГАТИ ТУДИ-СЮДИ 100 РАЗІВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУДИ ЩЕ ТРЕБА ЇХАТИ. А Я ХОТІВ, ЩОБ ВСІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПРИНЕСТИ І НЕ БІГАТИ ТУДИ-СЮДИ 100 РАЗІВ

а телефон придумали щоб мелодії слухать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saniko, ок, для вас розкажу

Буде коштувати 420 грн якщо не помиляюсь.

Не памятаю, не дуже він і "срочний"

Довідка дійсно треба і її зробити тиждень (36 гривень вроді), або 20+-

Робив місяці 4 тому, думаю мало що помінялось)

Робиться він рівно місяць) Краще приходити під кінець роботи і робити ангельське лічіко :rolleyes: , фото робляться ТАМ (зробиш окремо - залишаться твої), коштують вроді біля 20 гривень + ксерокс паспорта 50 коп там же :smile3:

Що ще цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паспортний на Шевченка, біля НЛ:

485 грн через банк, фото і довідка без окремої плати, займаються самі, все на місці.

Виробляють 30 робочих днів, а не календарних.

Терміновий - 10 робочих.

При отриманні закордонного паспорта на руки, обов"язково мати при собі внутрішній, водійські права\студак\ітд - не катять.

Інфа 2 місячної давності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понедельник сдавал документы на Шевченка. Сначала не хотели брать, т.к. я луцкий, но согласились в конечном итоге.

1100 грн за срочность (10 рабочих дней). Из документов - разрешение от военкомата, паспорт, код (включая копии). Остальное они сами сделают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...