Перейти до змісту

Якою ОС ви користуєтесь?


FunTom

Якою ОС ви користуєтесь  

311 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Еппловські компи попадаються час від часу, але дуже дорогі. В мене от питання, вони дійсно настільки круті і зручні, чи це просто чергова мода і піар iPhone, iBook, iPad? Мені чомусь не віриться, думаю це просто гарна реклама і яскраві кнопочки, приправлені різними свістєлко-ефектами

да вони реально такі класні і гарні))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

А я думав, що то команда для копіювання каталогу m в корені))

Ага, нехай Kostya покаже фото, яке б свідчило, що він дійсно користується цією ос. А так - просто понти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 реально крута - але на ноут не всі дрова нормально стають під нею,а так все бомба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mac OS X 10.6.3

Правда на новому ноуті не можу відео завести, є хтось з знаючих? бо вже третій вечір займаюсь сесаксом з відяшкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/112499/index.html#tab=characteristics до весни посиджу на убунті, мо шось напишуть. Бо драва то є - тіко не заводяться
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

скоріше всього не буде відео працювати з інтеловськими акселераторами є троха проблеми (з новими) а якщо ще невідомо яка там модель то тим більше краще користуватись лінуксом, але деякі макбуки идуть з интеловським ХД аклелератом для того щоб при зменшити енергоспоживання при роботі на батареї (якщо від зарядки працює в ним дискретна графіка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

2 тижні витримав 7 на ноуті,через постійні глюки з мережею (а в мене їх дві - безпровідка і кабель)виселив і поставив назад ХР.Всі проблеми пропали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...