Перейти до змісту

Якою ОС ви користуєтесь?


FunTom

Якою ОС ви користуєтесь  

311 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

під різними працював, але для дому - Windows однозначно. З осені минулого року маю Seven. Щасливий, все файно бігає, глюків менше як в ХР. На хрюшку вже не вернуся.

100% аналогічно в мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ноуті - Ubuntu 10.04 64-bit, на старенькому ПК - Lubuntu 10.04 32-bit.

Яка конфігурація старенького ПК і на скільки добре на ньому працює ця система? Поставив Lubuntu на на Celeron 300A@450/RAM320Mb. Заявляэться, що ця система може спокійно працювати на комп'ютерах зі 128Мб оперативної пам'яті. На тому ж комп'ютері пам'яті в 2,5 рази більше, але саме вони виявилася вузьким місцем. Оперативки катастрофічно не вистачає, система сильно свопиться :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Celeron 1.6 Ghz, 256 мб ОЗУ, 40 Gb HDD. Стоїть на ньому lubuntu-10.04k - взята тут. Це трошки нестандартна Лубунту, вона трохи відтюнінгована і заточена під реалії пострадаянських користувачів одним з умільців російського співтовариства Убунту.

Працює шустро. Своп в мене не сильно нагружається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз Xubuntu не набагато уступає по "важкості" звичайній Ubuntu, тобто XFCE зараз є не набагато легше від Gnom'a.

А LXDE в порівнянні з XFCE - просто пір'їнка, літає так, що XFCE і не снилось. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка конфігурація старенького ПК і на скільки добре на ньому працює ця система? Поставив Lubuntu на на Celeron 300A@450/RAM320Mb. Заявляэться, що ця система може спокійно працювати на комп'ютерах зі 128Мб оперативної пам'яті. На тому ж комп'ютері пам'яті в 2,5 рази більше, але саме вони виявилася вузьким місцем. Оперативки катастрофічно не вистачає, система сильно свопиться :-(

Треба дивитись, які програми там використовуються. Якщо firefox зможе зайняти до 500 МВ пам’яті, то ясно, що його там запускати не треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно еще попробовать Xubuntu. Она как раз рассчитана на слабые системы.

Цікавить лише обгрунтована думка, бажано сформована на основі власного досвіду. Xubuntu є більш "важким" дистрибутивом в порівнянні з Lubuntu.

BACbOK, дякую за інформацію. З опису тієї збірки випливає, що вона мало чим відрізнається від звичайної. Поновлення я вже й так поставив через Synaptic. Переважна більшість інших змін - це щось добавили, включили згаладжування шрифтів і т.д. Тобто це не є робота по оптимізації споживання пам'яті, скоріше навпаки. Те ж згладжування, шпалери на робочий стіл потребують додаткових ресурсів.

Зауваженян щодо браузера справедливе. BACbOK, ти яким користуєшся? В мене Opera 10.60b1 відгризає по 300Mb без мук совісті. Licq також любить багато під себе взяти :-(.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене відкритими двома-трьома вкладками ніколи не обмежується. Зазвичай їх від 6 до 12 і більше. Нові версії Opera потребують значно більше ресурсів, ніж колись було. Але й інтернет тоді був іншим. Operapluginwrap часом відчутно навантажує процесор.

Ладно, з браузером діло зрозуміле, але проблема не лише в ньому. Licq також чимало пам'яті відгрібає під себе. Який порадите клієнт для ICQ, бажано схожий з QIP? Може варто спробувати qutIM? Хто чим користується?

І ще питання є. Які в lubuntu є механізми для керування процесами, що запускаються при старті системи? Консоль наше все чи передбачено розробниками якісь інші зручні інструменти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання до модераторів відокремити повідомлення, що стосуються обговорення lubuntu в окрему тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що сталося, можливо це результат встановлення оновлень системи, але вже третій день сисетема працює досить пристойно. Завантаження пам’ті в нормі, пропав жахливий свопінг системи. Після завантаження зайнято 80-90Мб пам’яті (за виключенням кешу дисків). Зараз запущено Lxterminal, Opera, qutIM, conky та деяка інша фігня. Зайнято ~170Мб оперативної пам’яті. Все працює стабільно й швидко (на скільки це можливо на такій конфігурації :-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

Статистика ОС по борде

Операционная система , к-во посещений

1.Windows 102 575

2.(not set)1 499

3. Linux 1 344

4.Macintosh 369

5. SymbianOS 57

6. iPhone 49

7. Android 39

8. FreeBSD 37

9. Playstation 3 15

10. iPod 4

по конкретным виндам

1.XP 74 091 72,23 %

2.7 23 855 23,26 %

3.Vista 2 771 2,70 %

4. Server 2003 1 202 1,17 %

5. 2000 623 0,61 %

6. 98 30 0,03 %

7. CE 2 > 0,00 %

8. NT 1 > 0,00 %

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого мак на 4-му місці я думав він буде десь на останньому ... гг дакую за інфу познавательно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

долгое время пользовался WINDOWS XP, затем решил попробовать SEVEN. И там было достаточно глюков наряду с приятными новшевствами.

Главный глюк, с которым не смог примириться - комп не мог уходить в ждущий режим, через долю секунды включался снова.

Я всегда использую ждущий режим, чтобы не закрывать все окна и приложения. Потому вернулся на XP и жизнь наладилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не глюк 7-рки, а неправильне налаштування BIOS.

если знаете как настроить, то подскажите, потому что уже встречал такую проблему у других и вообще сказали, что это - стандартная проблема семерки.

Типа на некоторых чипсетах не уходит в ждущий режим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.probios.r...spend-type.html

Також варто вимкнути опцію пробудження по USB.

http://www.probios.r...usb-device.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всегда использую ждущий режим, чтобы не закрывать все окна и приложения. Потому вернулся на XP и жизнь наладилась.

Win7 необовязково відправляти в сон щоб зберегти відкриті вікна, вони можуть відновлюватись після повного вимкнення вінди якщо поставити галочку в параметрах папок. (див.мал.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

XP SP3 - пользуюсь давно. При знании элементарных правил безопасности, отсутствии всяких экстра-лищних бантиков и периодического обслуживания (дефраг, реестр и т.д.) - которое уже давно поставлено на автомат - пашет отлично год как минимум! Диву даюсь, как хрюшу дома (т. е. когда по определению это ТВОЙ РОДНОЙ компьютер :hug: ) люди убивают за недели или месяцы :0137:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшу частину часу користуюсь Android 2.2.1, а на домашніх компах стоїть Win7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...