Перейти до змісту

Чем вас держит Борда?


ursa

Рекомендовані повідомлення

Не знаю в чому секрет Борди, але чомусь заходжу і знову заходжу сюди... Звичайно багато інформації, багато думок, досить велика кількість пропозицій в розділі куплю/продам (чесно говорячи я колись не був зареєстрований а тільки заходив на об'яви подивитись...), можливість спитати чужої думки чи поділитись своєю... А після того як зареєструвався - якось прикипів...

Звичайно, можу обійтись і без Борди (якось тиждень не заходив), але для чого себе обмежувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 184
  • Створено
  • Остання відповідь

тут хороший колектив, відзивчивий. ну і взагалі тут мені подобається таке: знайдене в мережі, музика, відео, різні новини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А где как не с борды можно узнать про новости в Луцке без брехни, ну или по крайней мере без искажения фактов СМИ? :)

Да и "товарный" раздел тут наиболее развит, если взять все онлайн объявления по области.

А ещё не может не радовать образованность и тактичность 95% местных жителей. Я прям кайфую, читая грамотные предложения :))

Жаль, не имею доступа к вашему фтп. Помогал бы с продвижением категории "видео" =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що тримає? хм.. харош вопрос))

- куча корисної / цікавої / потрібної інфи

- спілкування

- самовираження

- є ше один аспект )) - форум сильно затягує - типу інтернет-залежність :)), що можна розцінювати як серйозний мінус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

як про мене то заходжу сюди як на роботу: адже борда одна з гілок реалізаціїї товарів котрими займаємось, крім того тут цікаво почитати різні коменти та поради, завжди в курсі основних подій Луцька і не тільки, і це вже стало як правило: ні дня без Борди:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купити/продати

Дати знати про себе/отримати фідбек

Знайти послуги/дати заробити молодим підприємцям (більше підійде російське "предпринимателям" - тобто тим, хто щось "предпринимает")

Что заставляет вас жать F5 (просмотр новых публикаций)?

тільки дискусія або суперечка :)

Что заставляет вас при включении компа первым делом просматривать форум, а потом лезть дальше в инет?

-1

Что заставляет вас перед выключением компа снова и снова рефрешить страницу?

-1

Почему паникуете, когда "ошибка базы данных" или "сервер из даун"?

-1

Сколько дней/часов/минут вы сможете прожить без Борды?

більше трьох тижнів :D як і взагалі без інету, зрештою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

За більш як два роки кількісний склад Борди явно збільшився. А значить вона чимось да й притягує/затягує.

Багато причин описано в попередніх топах як і хто сюди попав. Поділюсь і своєю.

Чув від друзів/знайомих Бордовка-Бордовка-Бордовка. Що воно таке? А грім її знає. Де купив - на Бордовці, хочу продати - на Бордовку закину, бистро куплять.

Знайшов, зареєструвався.

Почав з розділу Куплю/Продам. Полазив по інших форумах, натрапив на фотографії Луцька в різні часи, знайшов фотки з висоти пташиного польоту. І так почав "лазити" форум за форумом. І затягнуло.

Дружина все казала "що ти там (в ній) знайшов?". А зараз :0137: ? Комп"ютера часом не можем поділити.

Все життя нашого міста неохопиш, в т.ч. до самих дрібниць, от і заходиш сюдим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув від друзів/знайомих Бордовка-Бордовка-Бордовка. Що воно таке? А грім її знає. Де купив - на Бордовці, хочу продати - на Бордовку закину, бистро куплять.

Покупают и продают на Борде, на бордовках же бухают пиво с мохито и жрут пицу прям руками

Весело проводят время в реале..:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покупают и продают на Борде, на бордовках же бухают пиво с мохито и жрут пицу прям руками Весело проводят время в реале..

Гетто, возвращение легенды :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
Гетто, возвращение легенды

Мдя, іронія, мать її <_<

Arden, нічого особистого.

Чем вас держит Борда?

Можна вживу копнути опонента ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто більше подібних Волинських чи Луцьких ресурсів не знаю. (Якщо хтось може просвітіть чи є такі.) Ну і крім того кілька разів чув від різних людей слово "Борда". Ну і вирішив, що може і собі щось колись доведеться купити/продати з допомогою цього ресурсу. Ну і приємно час від часу допомагати різним людям (От підказав дещо сьогодні одній людині - і їй користь і мені приємно ... ) Мда, щось рознукався я ... Пора мабуть припиняти писанину ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем то держит,это точно, стала замечать, что мои разговоры с мужем или друзьями часто стали начинаться с фразы "А у нас на Борде, в такой то теме..."))), или же "Надо на Борде поискать/спросить". Ну а то, что все городские новости, слухи, события теперь узнаю одной из первых, это неоспоримый факт).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було сьогодні в новинах о 16й, буде ще в 19й та 22й годинах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе скажу.Для мене,як наркотик.На роботі майже цілодобово,з перервою на вихідні.Благо телефон з безлімітним нетом.Всі самі свіжі новини тут.А скільки корисних речей придбав...З'явилися нові знайомі, клієнти 'меблеві'.Знайшлися навіть старі друзі/знайомі,які згубилися з роками.Дякую,одним словом 'Борда'.Навіть адмінам,з якими колись давним-давно пересікався (Сталкер).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запишите

(хоть на камеру телефона)

Приблизно так і зробила (правда, дітки трошки допомогли((( ). Ща' грузиться на ютуб, довго чогось, ще лиш 22%. Але - буде)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відписав у цій темі три роки тому назад. Всього сижу вже шість років (так, ще з 2007). Тобто тоді мені було усього 11. Попри це, я виріс адекватною людиною і цього року вже буду навчатися в університеті :)

Як одружуся, теж маякну ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Board.lutsk.ua це не тільки форум але тут можна в живу поспілкуватися та і познайомитися , був (помер) форум Луцьких мереж від Візора.

А ми живемо 8 рочків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...