Перейти до змісту

Жіночі питання і проблеми.


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Проблема гендерної рівності - як багато про це говориться. Тут не говорити потрібно - потрібно діяти, якщо ми хочемо довести чоловікам, що ми не гірше справляємось з усіма життєвими перепетіями, аніж вони. Але, як на мене, то мудра жінка ніколи не буде вказувати чоловікові на те, що вона у чомусь успішніша за нього. Нехай чоловіки залишаються при своїх поглядах і думають, що світом керують вони. А ми, жінки, будемо керувати чоловіками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться на наше сьогодення,середньостатистична жінка-чоловік випиває,грошей не вистачає,діти,робота,кухня,очікування з/п,отримує з/п-не знає які дірки заліпити..

Згідна, але в чому ж причина? Не думаю, що тільки в чоловіках.

Така вже в нас ментальність, що жінок вчили стерпіти, змовчати і т.д., страх залишитися самотніми.

У мене в батьків було так, і в чоловікових так. Я вирішила, що в мене так не буде. 

Тому вважаю,що левова доля поведінки чоловіка в сім"ї залежить від жінки.

Я йшла заміж за чоловіка, що був і є улюбленцем своєї мами, яка прасувала, варила, прибирала, як завжди в нас. І нічого, за спільні роки життя навчився собі прасувати, зварити, і швабру до рук взяти.

Тому часто спостерігаючи за сім"ями про які описує solnishko, розумію, що жінки самі дозволяють чоловікам так поводитись.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то мудра жінка ніколи не буде вказувати чоловікові на те, що вона у чомусь успішніша за нього. Нехай чоловіки залишаються при своїх поглядах і думають, що світом керують вони. А ми, жінки, будемо керувати чоловіками.

Я хоть і чоловік але згідний 100%, +1 :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причина,зрозуміло,що не лише в чоловіках,у вихованні,в оточенні.Наш внутрішній світ формується під лавиною непотрібних умовностей та обставин,що викривлюють наш світогляд,як криве дзеркало.Бо немає достойних прикладів,бо жінка не завжди рішуча у своїх діях і це зрозуміло та передбачувано природою.Жінка-то помірковане та обережне створіння (якщо дозволите таке порівняння),порахуйте,скільки чоловіків алкоголіків,гравців,гулящих,а скільки аналогічних жінок? мало,бо на жінці лежить відповідальність за дітей,за родину,бо у неї гальма міцніші,а від того і крила не так широко розгортаються....Я не звинувачую чоловіків,вони такі,якими їх зробила природа, ми їх любимо,але казати ,що жінки дозволяють чоловікам так поводитись? я би не взялася стверджувати,як аксіому.Треба бути безмежно терплячою і безмежно мудрою,щоб керувати чоловіком,ба,навіть не керувати,а просто співіснувати у розумінні,ось це і є метою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Про мудрість, яка згадувалась вище, знають всі, тільки реалізувати її не всі вміють і хочуть. А інші заганяються так, що навіть свідомо в карти програють своїм чоловікам.

Та і в темі з нерівності перейшли на терпимість   :D

Терпимість, це теж не аксіома, бо скалічити собі життя, це одне, а дітям, це інше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема скочуєтьсу у: Давайте, дєвачкі поплачемося одна одній в жилетку, як нам хреново, як обридло готовити, прасувати, прати, і дітей глядіти..

Подамся я у бізнес. Буду Бізнес-вумен. Буду бабло косити - а чоловік - нехай ГРУДИ відрощує, щоб дітей годувати.

...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, 

Хочу розпитати в шановного нашого жіноцтва, які ж саме сучасні питання-проблеми є зараз актуальними.

  ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У чоловіків - жилетка зазвичай більша. І секркти вони зберігають значно краще від жінок. І тим паче від тих же жінок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І секркти вони зберігають значно краще від жінок. І тим паче від тих же жінок. :)

Серйозно?? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ЖІнки зовсім не нещасті і страждущі створіння... І всі ці гендерні рівності, нерівності - туфта для тих кому нема шо робити. Особисто я ніколи не відчувала нічого подіьного, ущімлення моїх прав тим більше. Все залежить від нас самий, якщо жінка хоче бути незалежною, біснес-вумен, керівником - особисте право. Можливо комусь подобається навпаки - бути вдома, з дітками, готувати їсти... Це ОСОБИСТИЙ вибір кожної з нас..

Бог створив жінку - оберегом всього, але сама жінка лише може це перетворити з буденних хлопот, напряжності, нервів на задоволення. А щодо насильства - треба просто обирати таких чловіків і такийспосіб спілкування з ними щоб потім не брехати що спіткнулась чи вдарилась об щось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми витрачаємо набагато більше часу на вихід в люди (манікюр, педикюр, зачіска.....і з цим нічого не поробиш :)).

Дуже часто ображає, що чоловікам здається, що від природи вони розумніші. Щось неправильно скажеш і вже ліплять клеймо: "блондинка".

Чоловік звик до слабкості жінки і до того, що він розумніший та зовсім не обовязково бути слабкою і тупою, просто для самого чоловіка необхідно відчути себе "героєм". От і мусим прикидатись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і мусим прикидатись!

Непагано у вас виходить. А не прикидатись не пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мені тут розказали, а я підтримала думку, що осоновна проблема жіноцтва - це самотність. Гарні і розумні жінки залишаються самі. І з віком ця проблема усугубляється.

Кажуть (я не буду стверджувати) - чоловіки у нас балувані (анекдот не згадуйте). Жінки чекають, щоб їх вибрали, а цяцькані чоловіки пребирають і чекають невідомо чого. Свободу бояться втратити. Відповідальність їм не до снаги.

Ну не сволочі!

Що хочуть? Чим перебирають?

І це при тому, що статистика стверджує, що чоловіки живуть меньше жінок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще статистика стверджує, що чоловіків менше, а жінок більше. при чому чим старша вікова група, тим більший дисбаланс.

 і як тут не перебирати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна проблема жінок зовсім не самотність, ой повірте мені, молодому, нежонатому. Зовсім не самотність. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна проблема жінок зовсім не самотність, ой повірте мені, молодому, нежонатому. Зовсім не самотність. :D

ну то просвіти нас, яка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Гарні і розумні жінки залишаються самі. 

- Люся, а в тебе є хлопець?

- Ні.

- Як?! У такої милої, красивої і чарівної дівчини немає хлопця?! ..

- Помер від щастя і любові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще статистика стверджує, що чоловіків менше, а жінок більше. при чому чим старша вікова група, тим більший дисбаланс.

 і як тут не перебирати?

Тому і кажемо, що балувані в нас чоловіки, ой балувані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Люся, а в тебе є хлопець?

- Ні.

- Як?! У такої милої, красивої і чарівної дівчини немає хлопця?! ..

- Помер від щастя і любові.

Молодий чоловіче, купіть для дівчини квіти!

В мене немає дівчини...

Як?!! У такого привабливого, симпатичного мужчини і немає дівчини?

Нема... дружина не дозволяє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-Мамо, я женитись хочу?

-На кому, сину? Може на Галі.

-Ні.

-Чи на Валі.

-Ні. На Сірьожі.

-Тю! Так він же москаль!

Це мало того, що по статистиці нас, жінок, меньше за чоловіків, так вони ще й Сірьож собі знаходять. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

– А как кривая проституции? - с надеждой спросил Александр Ибн-Иванович.

– Резко пошла на снижение, - ответил неумолимый молодой человек.

– Ай, что делается! - сказал Остап с фальшивым смехом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...