Перейти до змісту

Цитрусівництво - Цитрусоводство


nickel

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

В мене два великі лимони (висота більше ніж 0,5 м) - колись виростила з кісточки магазинного лимона.

Єдина проблема - вони досі в одному горщику, коріння сплуталось і швидко росте.

Чи можна їх розділити щоб зберегти обох і як це зробити?

Як правильно обрізати, щоб дерева не виростали до стелі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь
6 минут назад, Anna_N сказал:

Всім привіт!

В мене два великі лимони (висота більше ніж 0,5 м) - колись виростила з кісточки магазинного лимона.

Єдина проблема - вони досі в одному горщику, коріння сплуталось і швидко росте.

Чи можна їх розділити щоб зберегти обох і як це зробити?

Як правильно обрізати, щоб дерева не виростали до стелі?

Зробіть фотку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Вiтаю.. Пiдкажiть порадьте що робити з лимоном? Як оживити листя? I чи це нормальне явище для цитруса, коли листя нема i кiнчики  тонких гiлок всихають 

IMG_0006.JPG

 

IMG_0007.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досвіду мало, але по розміру дерева бачу що було мало листочків та багато плодів. Це не добре - на один плід повинно припадати кілька десятків листочків, що було з чого ростити його. Я би обірвав плоди, щоб дати можливість дереву розпустити нові листочки. Наголошую, що досвіду маю мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, sergkots сказано:

Досвіду мало, але по розміру дерева бачу що було мало листочків та багато плодів. Це не добре - на один плід повинно припадати кілька десятків листочків, що було з чого ростити його. Я би обірвав плоди, щоб дати можливість дереву розпустити нові листочки. Наголошую, що досвіду маю мало.

Дякую прийму до уваги вашу пораду. З повагою 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 часов назад, trifoz сказал:

Вiтаю.. Пiдкажiть порадьте що робити з лимоном? Як оживити листя? I чи це нормальне явище для цитруса, коли листя нема i кiнчики  тонких гiлок всихають 

Програму-мінімум тобі вже підказали:

9 часов назад, sergkots сказал:

Досвіду мало, але по розміру дерева бачу що було мало листочків та багато плодів. Це не добре - на один плід повинно припадати кілька десятків листочків, що було з чого ростити його. Я би обірвав плоди, щоб дати можливість дереву розпустити нові листочки. Наголошую, що досвіду маю мало.

 

Програму-максимум вже писав раніше:

В 15.07.2015 at 11:42, nickel сказал:

Найкраще для спасіння деревця зробити міні-парник: накрити дерево великим прозорим кульком, знизу кульок для герметизації примотати скотчем до горшка чи прижати гумкою. Хай так і залишається в розсіяному світлі, але недалеко від вікна, світла повинно бути багато. Земля повинна бути вологою, часто поливати не прийдеться, бо волога не матиме куди діватися. Коли виросте нове листя і дозріє, треба буде поступово привчати лимон до життя без парника, знімати спочатку на 5 хвилин в день поступово збільшуючи час без парника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Найкраще для спасіння деревця зробити міні-парник: накрити дерево великим прозорим кульком, знизу кульок для герметизації примотати скотчем до горшка чи прижати гумкою.

Точно! 

На саджанці просто обрізану петпляшку надівав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

я сьогодні нарешті добралася в Маяки)))

хто хоче собі лимона, дзвоніть. 050 674 6856, Микола Болотін.

дуже привітна господиня. а теплиця просто чудо! наче в тропіки попала.

ціни зовсім не кусючі. від 50 грн за саджанець.

IMG_20170510_152403.jpg

IMG_20170510_152706.jpg

IMG_20170510_152813.jpg

IMG_20170510_152747.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
On 20.12.2016 at 23:30, trifoz сказано:

Вiтаю.. Пiдкажiть порадьте що робити з лимоном? Як оживити листя? I чи це нормальне явище для цитруса, коли листя нема i кiнчики  тонких гiлок всихають 

Оживили нарешті..

IMG_1662.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, trifoz сказано:

Оживили нарешті..

IMG_1662.JPG

Підкажіть де у Луцьку можна купити універсальну лакмусову індикаторну бумагу 1-14 рН тест

IMG_20171203_152951.jpg

IMG_20171203_215356.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...