Перейти до змісту

Цитрусівництво - Цитрусоводство


nickel

Рекомендовані повідомлення

Може й можна було. Але у мене є деревце, хочу зробити із нього щось путнє. Тому шукав саме гілочку для прищепи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

А на обмін не маєш Кумкват? Маю вкорінені черенки Пондерози.

Нет, не имею на обмен. Аж весной буду укоренять. А сейчас хочу купить.

Сколько хотите за Пандерозу и какой возраст?

Есть уже черенки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Колись купував у Патія з Києва сорт Київський лимон,роздав друзям,один залишив,знову цвіте,але листя скинув

А недавно вичитав,що у луцьку Володимир Болотін займаєтся розмноженням і вирощуванням лимонів,можливо хтось чув,знає якийсь контактні дані?

Черенкувати теж пробував,будуть черенку відпишусь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись купував у Патія з Києва сорт Київський лимон,роздав друзям,один залишив,знову цвіте,але листя скинув

А недавно вичитав,що у луцьку Володимир Болотін займаєтся розмноженням і вирощуванням лимонів,можливо хтось чув,знає якийсь контактні дані?

Черенкувати теж пробував,будуть черенку відпишусь!

Патій - шахрай ще той. Немає такого сорту лимонів в реєстрі сортів - Київський. А продає він Пондерозу, яка не зовсім лимон.

п.с. Болотіна не знаю, але просто цікаво - нащо він тобі? Є якийсь в "Вконтакте" і в "Моем мире".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, будь-ласка, чи можливо в Луцьку придбати лимон Пондерозу(Пандерозу?)/він-же Київський? Знаходжу в магазинах тільки голандські, з яких листя сипеться прямо в магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь-ласка, чи можливо в Луцьку придбати лимон Пондерозу(Пандерозу?)/він-же Київський? Знаходжу в магазинах тільки голандські, з яких листя сипеться прямо в магазині.

P.S. Може у когось є на продаж цитрусові ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Може у когось є на продаж цитрусові ?

Якщо ніхто не відгукнеться, нагадайте мені в приват через декілька днів, постараюся чимось допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить.А де взагалі продаються і яка ціна? Лимони,такі щоб плодоносили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавить.А де взагалі продаються і яка ціна? Лимони,такі щоб плодоносили.

На Борді є тема людини з Запоріжжя, яка продає різні цитрусові, висилає по Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте лінк,якщо не важко.Я з телефона.А в Луцьку є хтось,щоб пересилкою не займатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніхто не відгукнеться, нагадайте мені в приват через декілька днів, постараюся чимось допомогти.

Буду дуже вдячна :0153:

Дайте лінк,якщо не важко.Я з телефона.А в Луцьку є хтось,щоб пересилкою не займатися.

http://board.lutsk.ua/topic/84457-komnatnie-plodovie-rastenija/

Є ще багато на Kidstaff, але пересилка-то додатковий стрес для рослинок, да й вартість...

Теж шукаю в Луцьку, тому сюди й написала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Апну темку. Ось телефон, де продають лимони. тобто саджанці. Теплиця під луцьком. Здається той самий Болотін.

0506746856 микола . Збиряюся поїхати туди на екскурсію))), ну й прикупити щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку. Ось телефон, де продають лимони. тобто саджанці. Теплиця під луцьком. Здається той самий Болотін.

0506746856 микола . Збиряюся поїхати туди на екскурсію))), ну й прикупити щось.

Чекаємо на фотозвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жесть, начитався тепер хочу виростити лимон і з сльозами його з"їсти!

в новому році серйозно займусь цим питанням!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Збираюся поїхати туди на екскурсію))), ну й прикупити щось.

Теж буду дуже вдячна за розповідь :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

На екскурсію я так і не вибралася.... Зате виміняла на клубніку маленького саджанця лимона в одного з форумчан ( микола, дуже дякую)))))

зараз маю ось таке чудо зелене. Цвіте постійно, квіточки обриваю. Йому мабуть то не сподобалося, от і викинув ціле гроно пупахів))))

вчора разом з іншими вазонами пролляла актарою. Напала білокрилка.

post-16086-0-68818600-1423998288_thumb.j

post-16086-0-86234400-1423998354_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, надибав темку.

Виявляється не я один такий.

Давно (більше 10 років тому) на роботі виростив лимон.

Плоди завбільшки з апельсин.

Перший лимон виріс завбільшки з грейпрут.

Сорт не Пандероза (потрібно буде і його спробувати).

Ззовні нагадує Павлівський, але в колючках. Плодоносить від пяти штук за період. Завязується (квітне) два рази в рік.

Умови на роботі не дуже сприятливі нажаль.

На початку лютого заквітнув як ніколи. Запах квіток абалдєнний. Видно весну почуяв.

Ще підростають деревця невідомого сорту відсаджені по словах з плодоносячих. На мій перший не схожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може підсказати , що мені зробити з моїм деревцем,щоб лимони почали рости?)

Років 4-5 назад посадив з кістки лимона.

post-19915-0-21513300-1424002429_thumb.j

post-19915-0-93199400-1424002439_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно формувати з нього деревце. Квіточки появляються на гілках четвертого-п'ятого порядку.в вас є тільки другого. Колись теж мала лимонне дерево з кісточки. Зацвіло на дванадцятий рік. Виглядало, як справжнє дерево, тільки мініатюрне, півтора метра висотою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно формувати з нього деревце. Квіточки появляються на гілках четвертого-п'ятого порядку.в вас є тільки другого. Колись теж мала лимонне дерево з кісточки. Зацвіло на дванадцятий рік. Виглядало, як справжнє дерево, тільки мініатюрне, півтора метра висотою.

Як зробити гілки четвертого-пятого порядку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрізкою, як і в звичайних деревах. Я в свому ті гілочки, що від стовбура залишила біля 20 см довжиною. Решту обчикала. Коли з них виросли гілочки, ті обрізала лишивши десь біля 15 см. Потім лишала по 10 см всі, що з них виростали. Стовбура лишила сантиметрів 70, хоча кругом рекомендують менше 30-30см. Але мені хотілося деревце.

Ось пару статей з гугла, наберіть в пошуку " формування крони лимона"

http://zeleni-liki.ru/vihovanc_starodavno_kolhdi_2/viroschuvannya_citrusovih_u_kmnat/doglyad_za_limonom_formuvannya_kroni.html

http://allflower.in.ua/flower/limon.php

http://rodzunka.com.ua/osoblyvosti-formuvannya-krony-lymona/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Запитання до всіх, хто в гілці: чи не хворіють ваші цитрусові щитовкою? Може, в кого є позитивний досвід боротьби з нею? Що ми тільки не перепробували -- без толку. Колись одного разу трапились пігулки для грунту, так від них на шефлері щитовка зникла, кілька років не було, але зараз знову перекинулась. А назву пігулок не згадаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас олеандр хворів. Полляли грунт антихрущом здається. І зверху кущ обкропили. Помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитання до всіх, хто в гілці: чи не хворіють ваші цитрусові щитовкою? Може, в кого є позитивний досвід боротьби з нею? Що ми тільки не перепробували -- без толку. Колись одного разу трапились пігулки для грунту, так від них на шефлері щитовка зникла, кілька років не було, але зараз знову перекинулась. А назву пігулок не згадаю...

Актарою пробували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...