Перейти до змісту

Группы / Звания / Репутация


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Вибач... я просто не кожен день вселенську історію рєпи гортаю :)

Це ще раз показує, що краще без цієї єрєтичної карми, яку можна "поправляти" і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

то нічо, я в неї взагалі не заглядав поки така річ не сталась. Підпис "Тупой чурка" в продавця троха напевно напрягає клієнтів :)

але от як виявилось - плюсувати набагато важче, в більшості дозволяє +5 за добу.

довелось троха народ попінати щоб повиправляли у всіх темах і особливо торгових.

А чуваку дозволило вліпити десь -30 з одного і майже -80 з другого логіна.

дето шото не так відать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарагая редакция, настоятельно прошу уволить меня с почётного поста модера по собственному желанию.

Просьба хоть как то отреагировать

Настоятельно прошу перевести меня в простые участники - выезжаю на ПМЖ в провинцию Франш-Конте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В связи с участившимися случаями репохоливара отключена репутация для групп: Участники, Пользователи. Некоторые пользователи за особое злоупотребление ушли в баню навсегда, также уйдут и будущие репохулиганы.

Дарагая редакция, настоятельно прошу уволить меня с почётного поста модера по собственному желанию.

Просьба хоть как то отреагировать

Настоятельно прошу перевести меня в простые участники - выезжаю на ПМЖ в провинцию Франш-Конте.

А там разве инет не работает? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там разве инет не работает? )

Мне там по Корану незя будет инетом пользоваться.

Так шо переводите и не сомневайтесь !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як колись було - провинилось пару, а спалили все село. Як покарання.

Якщо вже "Некоторые пользователи за особое злоупотребление ушли в баню навсегда, также уйдут и будущие репохулиганы", то навіщо всіх інших під одну грєбьонку? В "участниках" і "пользователях" в десятки разів більше знаходиться нормальних людей ніж репохуліганів. Від сили десятьох шльопнути і іншим нормально житиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Репу або зовсім вирубити! Або ж переробити всю повністю.

Зараз виходить, що "учасникам" не можна ставити а не самі "учасники". Якщо я модератор, то мені, походу, може будь-хто наставити плюсів чи мінусів. А я вже не можу.

НЕ правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як колись було - провинилось пару, а спалили все село. Як покарання.

Якщо вже "Некоторые пользователи за особое злоупотребление ушли в баню навсегда, также уйдут и будущие репохулиганы", то навіщо всіх інших під одну грєбьонку? В "участниках" і "пользователях" в десятки разів більше знаходиться нормальних людей ніж репохуліганів. Від сили десятьох шльопнути і іншим нормально житиметься.

Я не в курсі загальної картини на форумі по репутації але хід ваших думок мені подобається !

Ну як що так значить еміграція в Франш-Конте, тим більше ще раз повторюсь - ніякої біди від моєї еміграції не буде - "мій" розділ вже сформовано і його можна навіть закрити і тримати тільки для ознайомлення.

Удачі !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую що мене перевели в УЧАСТНЕГИ але залишилась дрібниця - лишити модераторста - яке тяготіє !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим воно так Вас допіка? :blink:

скажу чесно - працювати на публіку в нуль нецікаво.

мене лишили можливості людям говорити "дякую", тобто я працюю, а я таки згодьтеся пряцюю, і не бачу взагалі віддачі і постає питаття а чи потрібно працювати на сцені коли глядачі тупо мовчать. Точніше є глядачі які не байдужі і аплодують але мене від них відгородили. Мені говорять що модератору репутація нідочого, ну можливо і так ... але чи я чисто модератор ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   Тоді найзручніше група Power users, там і Ви можете оцінювати, і Вас теж. І притому лишатися модератором, як Урса, наприклад. Для цього треба 1200 повідомлень мати. Закидайте нас цікавими постами  :blush:  і буде всім щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу чесно - працювати на публіку в нуль нецікаво.

мене лишили можливості людям говорити "дякую", тобто я працюю, а я таки згодьтеся пряцюю, і не бачу взагалі віддачі і постає питаття а чи потрібно працювати на сцені коли глядачі тупо мовчать. Точніше є глядачі які не байдужі і аплодують але мене від них відгородили. Мені говорять що модератору репутація нідочого, ну можливо і так ... але чи я чисто модератор ?

Якщо керуватися таким логічним ланцюжком аргументації з приводу оцінки роботи модератора, то адміністратору репутація ще більше не потрібна, хоча її залишили, а відтак десь тут закралась помилка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В связи с участившимися случаями репохоливара отключена репутация для групп: Участники, Пользователи.

Ну і смисл тоді рєпи? Це тепер я подякувати/підтримати/похвалити можу тільки васю і пєтю, і ні в якому разі не саню і таню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закидайте нас цікавими постами  :blush:  і буде всім щастя.

Щастя у кількості постів ?

Я нічого випрошувати не збираюся і лиш відповів на ваше запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демократія річ відносна.... Що говорити про Україну , якщо навіть на борді її нема. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  У кількості ваших, Otto Kreer, постів у розділі, котрі я вважаю цікавими і слідкую за ними. І можливості Вам віддячити за роботу.

Щодо рєпи, згідна з Chatte.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демократія річ відносна.... Що говорити про Україну , якщо навіть на борді її нема. ;)

Тиранія виростає із демократії. Інакше кажучи, із крайньої свободи виникає найбільше і найжорстокіше рабство.“Платон”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я прям дивуюсь невгамовності наших адміністраторів. От до чого придумкуваті люди! То грохнуть репутацію, то мінуси вимкнуть, то тим дадуть - в інших відберуть, потім навпаки зроблять.

По-моєму тепер це називають креатив! Чи як там? Я ж вроді не заматюкалась?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я прям дивуюсь невгамовності наших адміністраторів. От до чого придумкуваті люди! То грохнуть репутацію, то мінуси вимкнуть, то тим дадуть - в інших відберуть, потім навпаки зроблять.

По-моєму тепер це називають креатив! Чи як там? Я ж вроді не заматюкалась?...

Процес еволюції в межах одного з форумів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я прям дивуюсь невгамовності наших адміністраторів. От до чого придумкуваті люди! То грохнуть репутацію, то мінуси вимкнуть, то тим дадуть - в інших відберуть, потім навпаки зроблять.

По-моєму тепер це називають креатив! Чи як там? Я ж вроді не заматюкалась?...

Процес еволюції в межах одного з форумів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я прям дивуюсь невгамовності наших адміністраторів. От до чого придумкуваті люди! То грохнуть репутацію, то мінуси вимкнуть, то тим дадуть - в інших відберуть, потім навпаки зроблять.

По-моєму тепер це називають креатив! Чи як там? Я ж вроді не заматюкалась?...

Процес еволюції в межах одного з форумів :)

А по-моєму, це називається есперементальна лабораторія в межах одного форуму. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер так виходить, що підтримати "плюсиком" простого смертного з групи "участники" я не маю права? "Плюси" дозволені лише тим, хто повище, біля дяді Бога?

Чи може хороші, креативні думки висловлюють лише ті, хто в групі "Power users","модератори" ? є ж багато користувачів на форумі,які висловлюють думки гідні підтримки чи похвали. Як в такому випадку їх підтримати, якщо, перебуваючи в групі "участники", я позбавлена права оцінювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо краще зробити не по групах а по ліміту постів тобто є більше 50+ чі там 100+ постів тоді можеш плюсувати так мені здається буде всім краще і нові акаунти не зможуть вести війни репутайцій а вже в кого більше 50 чі 100 постів будуть думати чи хуліганити чи піти в БАН :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в будь-якому випадку систему репутації потрібно допрацювати.

Чекатимемо, що скаже Торік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...