Перейти до змісту

Панорамні фотографії


lbladko

Рекомендовані повідомлення

Пропоную публікувати панорамні фотографії Луцька.

Для зшивання фоток в панораму я користуюся PTGui.

post-7859-1268818608_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погана програмка. навіть різницю яскравостей кадрів не змогла скоректувати... :(

цікавий кадр - не кожен на таку точку добереться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кілька нових фото. Зауважте, що на Київському майдані зловлено момент відкриття воріт телепортації -- півавтобуса якраз вже заїхало.

post-7859-1271941813,25_thumb.jpg

post-7859-1271941821,61_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це звісно і вміти треба, і цікаво, але поясніть, що ви з ними робите?? їх же щоб повністю на моніторі подивитись, то треба не широкоформатний екран, а широко-сплюснуту доску і аналогічний проектор...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ум... це все шляхом склеювання кількох знімків я так розумію) досить непогано.. особливо зацепило панорама в першому пості)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Власне, коментарі зайві. Може краєзнавцям це буде і нецікаво, бо все давно відоме, але на загал корисно :)

post-3831-1281805784,6_thumb.jpg

П.С.Доповнення вітаються! Єдине тільки сумніваюся щодо будинка на Б.Хм., в який впирається вул. Сенаторки Левчанівської. Може й помилився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Може хто знає,де в Луцьку можно з підїзду багатоповерхівки сфотографувати красиві панорами?щоб можно було вільно потрапити.а то зараз у всіх коди,замки на дверях.або як потрапити на дахи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає,де в Луцьку можно з підїзду багатоповерхівки сфотографувати красиві панорами?щоб можно було вільно потрапити.а то зараз у всіх коди,замки на дверях.або як потрапити на дахи?

в кожному конкретному випадку потрібно домовлятися - я літом фотографував з даху на Словацького - допомогли "бійці невидимого фронту"

а ось мене цікавить чи є он-лайн доступ до камери Аверса на Словацького, яка показує такий же ракурс як у мене на фото

post-1719-0-33784800-1293025184_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 1 рік потому...

Це ви показуєте радість лучан від того,що в країні війна?Було таке,та й зараз буває пуляють.Оту б коробку з піротехнікою йому би кудись засунути і як там сказано було у Булгакова?-*пущай полетает*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ви показуєте радість лучан від того,що в країні війна?Було таке,та й зараз буває пуляють.Оту б коробку з піротехнікою йому би кудись засунути і як там сказано було у Булгакова?-*пущай полетает*

Це фото (серія фотографій) зроблене в новорічну ніч 1 січня 13 року. перш ніж щось ляпнути, краще подумали б. причому тут війна?

Оглядовий майданчик. Здається листопад 12 року.

https://psv4.vk.me/c423823/u15299439/docs/dd7106a356a7/104B4371_Panorama.jpg

А це вже травень 2013 рік звідти само, тільки телевиком

https://psv4.vk.me/c612722/u15299439/docs/2f7542e85aab/IMG_3129_Panorama5000.jpg

здається, я вже їх показув тут десь раніше

може як дійдуть руки до RAW'ок своїх, то і ще щось покажу.

ось ще панорамка на окраїні луцька. краще дивитись на сайті https://www.360citie...tsivskyy-bridge

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається, я вже їх показув тут десь раніше

Лінки битІ.

перезалий на наш фотохостінг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось одна з моїх панорам. Якщо це зображення зберегти або відкрити в новій вкладці, то воно буде в розмірі 7856х800 точок, а по кліку -- завантаження повнорозмірної панорами 335 мегапікселів (68 мегабайт)

p01_b.jpg

При репості прохання вказувати авторство через лінк сюди або на ось цей сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось одна з моїх панорам. Якщо це зображення зберегти або відкрити в новій вкладці, то воно буде в розмірі 7856х800 точок, а по кліку -- завантаження повнорозмірної панорами 335 мегапікселів (68 мегабайт)

p01_b.jpg

При репості прохання вказувати авторство через лінк сюди або на ось цей сайт.

Шикарно! Натхнення Вам, Вадиме))) Котики класнючі))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажив

https://www.360cities.net/image/lutsk-castle-the-world

Однак, оскільки зйомка панорами зайняла біля 15 хвилин і освітлення встигло сильно змінитись за той час, сильно видно місце зшивання, хоча і знімалось все з олнаковими ручними налаштуваннями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажив

Однак, оскільки зйомка панорами зайняла біля 15 хвилин і освітлення встигло сильно змінитись за той час, сильно видно місце зшивання, хоча і знімалось все з олнаковими ручними налаштуваннями

дійсно трохи лажа невелика вийшла. я думав в тебе повністю циліндрична панорама.

десь там в перших постах обговорювали PTGUI

можу поділитись досвідом. програма потужна і досить хороша, але користуватись однозначно треба вчитись і часом довго експерементувати шоб вийшов толковий знімок.

1 стараємся фотографувати завжди з ручною зафіксованою експозицією. аби уникнути світлих і темних фоток.

2 те ж саме стосується і балансу білого, старайтеся фіксувати. бо в автоматі будуть виходити різнокольорові плями в кінцевій панорамі

3. ідеально в RAW форматі, аби потім фотошоп витягнути сонце, небо і тіні

4. експерементуйте з вказаними опціями

post-3982-0-06953600-1427551286_thumb.pn

я іноді створюю 2-4 панорами з цими параметрами включеними чи виключеними у різних комбінаціях, а потім у фотошопі звожу слоями, вибираючи ті ділянки, які мені найбільш подобаються. висвітлюючи чи притіняючи погані області.

кому ptgui заскладна то рекомендую просту, безкоштовну і водночас чудову Microsoft Image Composite Editor (ICE) 1,4,4.

P.S. ось зайшов на їхній сайт і подивився на версію 2,0. і здивувався. тепер вони ще й додали туди купу цікавих нових опцій. :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

pano_.jpg

отут повна версія на сайті denied.org.ua/wp-content/uploads/2015/04/pano_oblasna_rada.swf

знято рік тому на мильничку. художної цінності немає, але може кому буде цікаво =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...