Перейти до змісту

Android OS і все, що з нею пов'язано


Рекомендовані повідомлення

Прохання до досвідчених юзерів обновіть список софту із тегом Must Have

Дякую :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 354
  • Створено
  • Остання відповідь
' date='Сегодня, 17:54' post='1052473558']

зручна виключалка для віфі\гпс\синій зуб

Dazzle Widget, якщо немає оболонки HTC Sense UI :)

' date='Сегодня, 17:54' post='1052473558']адвансд таск менеджер

А для чого?.. Вже з рік не прибиваю запущені задачі під Андроїдом, і все ок. Це ж не Вінда...

Ну а ще з Маст Хев я б порадив один з кращих файлових менеджерів Estrongs File Explorer.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а ще з Маст Хев я б порадив один з кращих файлових менеджерів Estrongs File Explorer.

А як щодо Total Commander-а під Андроід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 01:32' post='1052473837']

здається, ставив Power Control Plus, але боюсь ми запросто ше сотню похожих штук знайдемо -основна ідея була шось у 8 кнопках в один рядок - от хіба цього вся сотня не підтримує.

Спробуй Dazzle. Він налаштовується, там можна якраз все в один рядок втулити. Ну і різні варіанти роботи є -- якщо пункт настройки має більше двох положень (наприклад звуковий профіль нормальний, беззвучний і вібро), то можна орати як буде переключатись -- циклічно, чи викликати маленьке віконце. Плюс для яскравості дисплея є варіант з пунктом "Авто" і без нього, ну і т.д. Все просто і доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, шановні форумчани - це для тих , хто користуються модними самсунгами !

Е такий Samsung T969V - приблизно і9000 - і9003, ТО людина, при користуванні 4 тижня, щось надавлюючи в меню, робила з телефона\сматра\андроїда чотири раза тупо смарт\андроїд ! без імея та стільникових телефонних налаштувань!, які лікуються ремонтом EFS(хто розуміе) зі застосуванням спецефічного обладнання. Я замучився відновлювати . Людина каже на постійну роботу з телефоном в його меню , але я не можу відтворити в себе умови , які так пошкоджують цей андроїд. В мене є підозра на віруси - і це допомогло на 2 неділі...

Моє резюме : сире , недовсконале , але бистре та цікаве , а може і ні....

Віндоуз мобайл вже це пережив, тепер черга за бадою та андроїдом.

Але , якщо є такі граблі з андроїдом .... хай тестують за свої гроші Олені , ніж наші форумчани.

Стосовно iPhone - там є свої шкелети , але вони зв"язані з джеілбрейком системи для інсталяції зламаних\перетворених програм , які звичайно коштують грощі на Apple.

Так що кожному своє по фінансам. Але нічого нема не можливого ! - Треба тільки захотіти !

Всім з повагою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моє резюме : сире , недовсконале , але бистре та цікаве , а може і ні....Віндоуз мобайл вже це пережив, тепер черга за бадою та андроїдом. Але , якщо є такі граблі з андроїдом .... хай тестують за свої гроші Олені , ніж наші форумчани.

Не робіть таких висновків через один апарат, до того ж з конвеєра лочений під оператора розлочений "народними умільцями". Користуюсь Андроїдом, починаючи з виходу Google Nexus One, змінив вже не одну модель, і з жодною схожих проблем не мав, хоча користуюсь апаратами досить активно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час довго боровся з українізацією клавіатури, можливо комусь стане в пригоді

ось

також активно використовую навігацію IGO 8.4.2 карта України картбланш 10.2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час довго боровся з українізацією клавіатури, можливо комусь стане в пригоді

ось

також активно використовую навігацію IGO 8.4.2 карта України картбланш 10.2010

Я собі поставив цю клавіатуру з українською мовою. Поки влаштовує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я юзаю Smart Keyboard pro. Чудова клава, яка має все, що мені потрібно і навіть більше. Розкладки дуже зручні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 00:09' post='1052474463']

та шось ставив, чим він кращий так і не вкурив

то треба бачити

http://www.youtube.com/watch?v=ftqIGClqbUA&feature=related

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам користуюсь. Прикольна штука, тільки довго щукав з укр. розкладкою і під свій екран.

Тутпошукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Директору хтось подарував таку цяцю. Той попросив мене напхати туди забавок для дітей.

Ніби характеристики не надто паскудні, але люба забавка, навіть сама примітивна перетворюється на "пошагову стратегію"

Стояв андроїд 2.1, я його обновив до 2.2 - ліпше не стало.

Враховуючи, що з андроїд девайсами маю доволі скромні навики роботи - може хтось підкаже де собака зарита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Директору хтось подарував таку цяцю. Той попросив мене напхати туди забавок для дітей.

Ніби характеристики не надто паскудні, але люба забавка, навіть сама примітивна перетворюється на "пошагову стратегію"

Стояв андроїд 2.1, я його обновив до 2.2 - ліпше не стало.

Враховуючи, що з андроїд девайсами маю доволі скромні навики роботи - може хтось підкаже де собака зарита?

Собака зарита в Rockchip 2818, заСлабенький він, от і нетяне!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Rockchip 2818 goes up to 640 MHz frequency. The DSP can be free to manage audio and video codecs. It can decode 720p videos.

Має вбудований сопроцесор для декодування HD відео, проте з власною частотою і обробкою 3D - у нього туговато....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб свайпом швидко і зручно користуватись треба добре пам'ятати розкладку, де які букви розміщені.

якщо з короткими словами у мене щось виходило, то з довгими були проблеми.

а взагалі є один великий недолік в неї — не можна швидко штатно писати суржиком і з матами :_07:

хтось ставив Андроід 2,3 з НТС Сенс 2,0 на Десайр? Цікавить швидкодія чи поліпшується, і чи багато вирізано звідти, ну і які зборки у васі чи стабільні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з Дезайром все просто до ужаса, якщо встановлене рекавері - можна шити прямо з телефона, хоч кожних 5 хвилин на іншу прошивку, абсолютно без шкоди апарату і нервам власника.

Головна умова - не S-Off"ати без крайньої потреби та не трогати таблицю розділів на ROM пам"яті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

декiлька днiв на Андроiдi, прочитавши всю тему зауважив, що багато речей, якi ранiше треба було вирiшувати стороннiми програмами в прошивцi 2.3.4 е штатно, саме страшне для мене було поставити файловий менеджер, а щоб його поставити треба файловий менеджер, пробував через командну строку з допомогою приблуди,не вийшло, прийшлось в вiкнi браузера писати кучу символiв :) але всетаки поставив,далi легше стало. Взагалi цiкава нова система (в смислi Андроiд) е шо почитати про нього, багато новоi *пищи для мозгов* Буду колупатись поки не надоiсть. Тiльки смiття предустановленого забагато,приiде картчка на 32гб, тодi вiзьмусь всерйоз за чистку i установку програм i iгор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив собі бету прошивки з Android 4.0, поганяв трошки і поки відкотився на кастомну 2.3.5 (Runnymede S v.4.0.1). Ну, особисто мені дуже сподобалось. З нетерпінням чекаю, поки прошивку під мій апарат допиляють до стабільного і нетормозного реліза, бо зараз деякі функції не працюють взагалі (камера, наприклад), а деякі глючать або тормозять.

Навіть без HTC Sense системою стало значно більш зручно і приємно користуватись (візуально мені подобається більше, ніж Sense 3.5, хоча функціонально дечого бракує, а деякі речі зроблені не самим зручним чином). Багато дрібничок в інтерфейсі доопрацювали. Нарешті "Контакти" замінили на "Люди", де можна об'єднувати дані різних екаунтів для кожної людини (як давно вже зроблено в Sense і в MIUI, але в Sense це досі реалізовано найзручніше). Нарешті, людині можна вказати день народження або іншу подію. Шкода, але стандартна "дзвонилка" досі не навчилась шукати абонента при наборі по принципу Т9 -- як і раніше, доведеться користуватись стороннім софтом, або намагатись на ходу попасти в кнопочки qwerty-клавіатури для пошуку. Більшість елементів інтерфейсу нормально перекладені українською (хоча української розкладки в рідній клавіатурі в тій прошивці немає). В галереї як і раніше не можна приховувати папки, доведеться як і раніше користуватись сторонніми галереями, або створювати файл .nomedia в папках, які не повинні бути в галереї (наприклад, картинки різного софта). Повністю переопрацьовані налаштування системи -- структура, зовнішній вигляд; не скажу, що стало набагато зручніше, потрібно звикати. Локскрін змінився, але його тепер можна і зовсім відключити. Повністю змінена "простиня" з ярликами програм, тепер це не простиня, а горизонтальні екрани а-ля iPhone (тільки без можливості ручного сортування), туди ж додали екрани з віджетами. Тепер на робочих столах знизу є чотири іконки, які можна налаштовувати (знову ж, як в iPhone), але з приємним бонусом -- туди можна додати не лише ярлик, а і папку, наприклад з вибраними контактами. Зручно. Багато віджетів тепер можна розтягувати до потрібного розміру, наприклад календар, пошту... до речі, з'явився зручний віджет Gmail. На кожному з 5 робочих столів тепер зверху є рядок для пошуку в Google -- тепер це не віджет, а невід'ємна частина робочого столу. Новий браузер, але я ним не користувався, бо звик до Dolphin HD. Зручно зроблено переключання між фоновими програмами, а також їх закриття "змахуванням" в бік. Інтерфейс промальований приємно, анімація переходів не надокучлива (до речі, її швидкість можна налаштовувати, а можна відключити зовсім).

Вцілому, візуально система швидше еволюційна, ріж революційна, хоча користуватись нею стало значно приємніше, ніж "голим" андроїдом 2.Х. Філософія деяких елементів повністю змінилась, до деяких речей потрібно буде звикати по-новому, але воно того варте. Ну, і дуже цікаво побачити, як буде виглядати зв'язка Android 4.0 + HTC Sense 4.0...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щоб його поставити треба файловий менеджер
А Маркет в твоєму девайсі відключений? В ньому дуже багато безкоштовних файлменеджерів, наприклад мій улюблений Estrongs (ES) File Manager. Якщо Маркет є, то раджу все ж принаймні халявний ставити софт через маркет, а не вручну apk'шки закидати -- тоді ти отримуватимеш повідомлення про нові версії встановленого софта або його автоматичний апдейт, при бажанні. Зручно, коли кількість програм перевалює за кілька десятків і сам слідкувати за всім не встигаєш.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю вiд себе, поставив в першу чергу:

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=112833 - з проги можна назначати мелодii на визов а не треба в папку рiнгтони кидати

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=224575 - блокуе екран з робочого столу, е анiмацiя i звуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з проги можна назначати мелодii на визов а не треба в папку рiнгтони кидати

в HTC Sense це є стандартно. Також цю функцію додає найкраща (як на мене) програмка для SMS/MMS повідомлень -- Handcent SMS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Маркет в твоєму девайсі відключений? В ньому дуже багато безкоштовних файлменеджерів, наприклад мій улюблений Estrongs (ES) File Manager. Якщо Маркет є, то раджу все ж принаймні халявний ставити софт через маркет, а не вручну apk'шки закидати -- тоді ти отримуватимеш повідомлення про нові версії встановленого софта або його автоматичний апдейт, при бажанні. Зручно, коли кількість програм перевалює за кілька десятків і сам слідкувати за всім не встигаєш.

*а мы не ищем легких путей* (с) :) вчора тiльки аккаунт в гугл зробив :) якось привик по старинцi в тел все з компа пхати :) треба перестроюватись :)

в HTC Sense це є стандартно. Також цю функцію додає найкраща (як на мене) програмка для SMS/MMS повідомлень -- Handcent SMS

в мене, як в *зацетого* фаната, Sony Ericsson arc S, тому Sense я обдiлений :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...