Перейти до змісту

Перспективы цифрового телевидения


sattv

Рекомендовані повідомлення

Дзвонив в сервіс Філіпса = сказали , що телевізор розкодує сам любе кодування неплатного каналу
розкодує за наявності Cam модуля. Має з'явитися такий. Ціна поки невідома.
А от хокей і погода ТВ - незрозуміло як сюди попали.
виграли "конкурс" і попали. Канал Хокей належить Клюєву.

Ще одна новина: держава пільговим категоріям населення вишле сет-топ-бокси поштою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 431
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікаво як будуть визначати пільговиків. Якщо у квартирі проживає пенсіонер - інвалід і його дочка із сімєю, будуть оцінювати сукупний бюджет? А якщо в пенсіонера свій телевізор у кімнаті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво як будуть визначати пільговиків. Якщо у квартирі проживає пенсіонер - інвалід і його дочка із сімєю, будуть оцінювати сукупний бюджет? А якщо в пенсіонера свій телевізор у кімнаті ?

По наявності субсидії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На каналах стартувала реклама «Зеонбуду» про перехід на цифру. Люди з неї нічого не зрозуміли.

http://www.telekritika.ua/dvb/2012-03-01/70042

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив в сервіс Філіпса = сказали , що телевізор розкодує сам любе кодування неплатного каналу
Канал Хокей належить Клюєву.

Ще одна новина: держава пільговим категоріям населення вишле сет-топ-бокси поштою.

ТК "Хокей" належить Колесникову,як і ХК "Донбас".

http://mediasat.net.ua/content/news_all/8067/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На каналах стартувала реклама «Зеонбуду» про перехід на цифру. Люди з неї нічого не зрозуміли.
в країнах Балтії коли йшла інформаційна кампанія, більшість людей також нічого не могли зрозуміти і дзвонили на інформаційну лінію, особливо багато дзвінків було в останні дні переходу з аналогового на цифрове мовлення.
ТК "Хокей" належить Колесникову,як і ХК "Донбас".
дякую, що виправили. Хоча для мене, що Колесников, що Клюєв одинаково.

За останньою інформацією 20 березня цього року появиться перша партія "офіційних" ест-топ-боксів з використанням системи умовного доступу Irdeto. Гуртова ціна чудо-коробочки - 490 гривень за штуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останньою інформацією 20 березня цього року появиться перша партія "офіційних" ест-топ-боксів з використанням системи умовного доступу Irdeto. Гуртова ціна чудо-коробочки - 490 гривень за штуку.

ппц, то в роздріб вони по 550-600 грн. будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц, то в роздріб вони по 550-600 грн. будуть?
це вже яку магазин зробить накрутку.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не забувайте, що ми в Україні і тут усе робиться через жопу, довго і дорого. Це буде DVB-T2 в форматі 4:3, яка ще й буде кодуватись. Free to air жодного каналу навіть не буде, в DVB-T взагалі жодного. Телевізори усі продаються 16:9, мають встроєні DVB-T або DVB-T2 приймачі, а населенню будуть толкати якийсь гавно-тюнер по ціні 500-600 грн і за канали, які транслюються безкоштовно в аналозі і через супутник потрібно буде платити. Смисл купувати цей ресивер, якщо можна дивитись з супутника 60 відкритих українських каналів в негіршій якості безкоштовно, або спортивний або фільмовий пакет Xtra-TV за 29 грн в місяць? Якби ресивер або модуль в телевізор коштував 100-200 грн і пакет каналів 10-20 грн, це ще куди б не йшло, але з такими цінами ця цифра непотрібна на мою думку взагалі. За 600-800 грн можна купити комбо-ресивер з DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, з розємом під 2 картки і 2-модуля, декодером 5.1 AC3 , LAN-ом для шарінга і ще й дивитись з USB-флешки фільми і слухати музику і записувати телепередачі. Я впевнений, що запропоновані ресивери під DVB-T2 не матимуть нічого, крім основної функції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Free to air жодного каналу навіть не буде
хто вам це сказав? Безкоштовні будуть лише місцеві телеканали.
За 600-800 грн можна купити комбо-ресивер з DVB-S, DVB-S2, DVB-T2, з розємом під 2 картки і 2-модуля, декодером 5.1 AC3 , LAN-ом для шарінга і ще й дивитись з USB-флешки фільми і слухати музику і записувати телепередачі.
і що ж це за цяцька така ? Озвучте марку і модель. Може я щось пропустив? Якщо і є таке, то картинка, краще промовчати.
дайш "шару"
не буде, бо система умовного доступу Irdeto cloaked.

В свій час коли у Великобританії запроваджувався DVB-T там також всі канали закодували і вже через деякий час оператор просто на просто збанкрутував те саме може бути і в нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Free to air жодного каналу навіть не буде
хто вам це сказав? Безкоштовні будуть лише місцеві телеканали.

Безкоштовними будуть УСІ 32 канали! Кодованими-так,але БЕЗКОШТОВНИМИ!

Витрати підуть тільки на сет-топ-бокси!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовними будуть УСІ 32 канали! Кодованими-так,але БЕЗКОШТОВНИМИ! Витрати підуть тільки на сет-топ-бокси!
місцеві канали можна буде дивитися на "не рекомендованому" обладнанні, а також на телевізорах з DVB-T2 тюнерами без всяких там Cam модулів. Всі інші телеканали лише на "рекомендованому" обладнанні, а також на телевізорах з DVB-T2 з використанням Cam модулів Irdeto Cloaked.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовними будуть УСІ 32 канали! Кодованими-так,але БЕЗКОШТОВНИМИ! Витрати підуть тільки на сет-топ-бокси!
місцеві канали можна буде дивитися на "не рекомендованому" обладнанні, а також на телевізорах з DVB-T2 тюнерами без всяких там Cam модулів. Всі інші телеканали лише на "рекомендованому" обладнанні, а також на телевізорах з DVB-T2 з використанням Cam модулів Irdeto Cloaked.

Тобто в майбутньому тобі вистачить чотири канали?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість телепрограм в телемережі – 32

в тому числі - 28 загальнонаціонального мовлення,

- 4 регіонального та місцевого мовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто в майбутньому тобі вистачить чотири канали?
а хто вам сказав, що я збираюся дивитися цифрове ефірне телебачення? Купити нормальну антенну і підняти її на висоту мінімум 10 метрів (згідно з стандартом), замінити кабель і купити чудо коробочку з Cloaked щоб потім мати геморой це не для мене. Нерви дорожчі. Ви ще не в курсі який коник нещодавно викинув Irdeto? Якщо таке буде і з Irdeto Cloked, то краще вже промовчати про наслідки. Я повішу дві TD 90 і мені вистачить вище голови. Що і вам рекомендую, хоча задоволення це не з дешевих, але повністю себе виправдовує. Це варіант для тих хто розбирається в цих питаннях (бо все прийдеться робити самому).
4 регіонального та місцевого мовлення.
Правильно Аверс, нова волинь , та ще 2 канали ніби регіональні, але вони то зареєстровані в Київі.
Волинське телебачення, Аверс і ТВ Вибір - це для Волині.

Simons Tv-digest досить рекламувати свій ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=0

я м'яко кажучи в шоці. про фірму "трімакс" ніякої інформації в інеті нема. некажучи про те, що про конкретно цю модель інформації 0.

це точно не офшорна фірма ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я м'яко кажучи в шоці. про фірму "трімакс" ніякої інформації в інеті нема. некажучи про те, що про конкретно цю модель інформації
вам брати-китайці напишуть, що завгодно. Лише б гроші платили. Да і офіційної інформації про те як буде виглядати і що всередині першої чудо коробочки для України немає. Ось дочекаємося офіційних продаж покрутимо-розкрутимо тоді будемо і висновки робити. Але можу сказати одне шкірка не варта вичинки. Також на наш ринок збирається і Південнокорейський Хумакс і американська Моторола (зараз ведуть переговори з виробниками чіпів) але це вже буде преміум сегмент з медіапрогравачем і з виходом в Інтернет. І не відомо ще чи захоче наша держава пускати цих виробників на наш ринок.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто в майбутньому тобі вистачить чотири канали?
а хто вам сказав, що я збираюся дивитися цифрове ефірне телебачення? Купити нормальну антенну і підняти її на висоту мінімум 10 метрів (згідно з стандартом), замінити кабель і купити чудо коробочку з Cloaked щоб потім мати геморой це не для мене. Нерви дорожчі. Ви ще не в курсі який коник нещодавно викинув Irdeto? Якщо таке буде і з Irdeto Cloked, то краще вже промовчати про наслідки. Я повішу дві TD 90 і мені вистачить вище голови. Що і вам рекомендую, хоча задоволення це не з дешевих, але повністю себе виправдовує. Це варіант для тих хто розбирається в цих питаннях (бо все прийдеться робити самому).

ви впевнені, що на спутнику залишаться канали не кодовані? Для просування наземного ТВ нацрада може зобов'язати кодувати сигнал на супутнику, тим більше багато каналів ідуть відкрито для того щоб їх РРЦ розповсюджувало в аналоговому сигналі, при переході на цифру канали можуть зовсім припинити трансляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви впевнені, що на спутнику залишаться канали не кодовані? Для просування наземного ТВ нацрада може зобов'язати кодувати сигнал на супутнику, тим більше багато каналів ідуть відкрито для того щоб їх РРЦ розповсюджувало в аналоговому сигналі, при переході на цифру канали можуть зовсім припинити трансляцію.
залишаться. В крайньому випадку підключу XTRA TV. Подумаєш не буду дивитися українські канали (що там дивитися повтор того що йде на російському телебаченню). А ви впевнені, що бізнес проект під назвою "Зеонбуд" буде жити? Я вже приводив приклад з Великобританією і чим це закінчилося. Да і мало хто буде купувати ці чудо коробочки. Каналам потрібен глядач, а не підігрів повітря. А не буде глядача, не буде рекламодавця(крупного) не буде і грошей. Замкнуте коло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кількість телепрограм в телемережі – 32

в тому числі - 28 загальнонаціонального мовлення,

- 4 регіонального та місцевого мовлення.

Ну по такой цене...!!! :))) Это 100% лучше немного доплатить и "спутник" установить и будет счастье и больше чем 32 канала!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви впевнені, що на спутнику залишаться канали не кодовані? Для просування наземного ТВ нацрада може зобов'язати кодувати сигнал на супутнику, тим більше багато каналів ідуть відкрито для того щоб їх РРЦ розповсюджувало в аналоговому сигналі, при переході на цифру канали можуть зовсім припинити трансляцію.
залишаться. В крайньому випадку підключу XTRA TV. Подумаєш не буду дивитися українські канали (що там дивитися повтор того що йде на російському телебаченню). А ви впевнені, що бізнес проект під назвою "Зеонбуд" буде жити? Я вже приводив приклад з Великобританією і чим це закінчилося. Да і мало хто буде купувати ці чудо коробочки. Каналам потрібен глядач, а не підігрів повітря. А не буде глядача, не буде рекламодавця(крупного) не буде і грошей. Замкнуте коло.

XTRA TV теж задоволення не з дешевих...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...