Перейти до змісту

Взуття


Kleo

Улюблене взуття  

72 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А як дівчата ставляться до ботфортів?)

Кожному своє)))

Мо' й мене колись проб'є )) гг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як дівчата ставляться до ботфортів?)

Як тільки на них пішла мода декілька років тому, то дуже хотіла і купила, а тепер не купувала б, як то кажуть - натішилась :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мода на них пішла років 10 тому, а то і більше)))

На 1му курсі половина дівчат з групи такі носили)))

А як дівчата ставляться до ботфортів?)

Як тільки на них пішла мода декілька років тому, то дуже хотіла і купила, а тепер не купувала б, як то кажуть - натішилась :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам трішки цікавої історії ;)

Следующий всплеск интереса к ботфортам произошел в 80-х. Правда, высокие лаковые или латексные сапоги на агрессивных металлических шпильках выглядели довольно вызывающе, так что настоящего модного бума не случилось. Впрочем, отсчитав очередную четверть века, своевольная мода вновь стряхнула пыль забытья с этой модели. Таков уж характер капризницы — на очередном витке она прихотливо копирует и цитирует саму себя.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Обожнюю каблучки...пройтись, відчути себе більш жіночною, що може бути краще)))

Але для довгих прогулянок, все ж обираю щось зручненьке))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Мені подобається різне взуття, головне, аби воно було жіночним та пасувало до вбрання. Є бренди, які подобаються вже давно. Наприклад Ecco, Vagabond, Clarks... Часто купляю їхнє взуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

І як вони, ці Napapijri? Виглядають класно! А як вони до вологи ставляться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

І як вони, ці Napapijri? Виглядають класно! А як вони до вологи ставляться?

Napapijri - італійське взуття яке розробляли спеціально для спортсменів та альпіністів. Це я сама нещодавно в гуглі дізналася))) Тому наврядчи вони будуть промокати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка, а як вам такі сапожки...?

Трошки займаюсь одягом і взуттям, правда, взуттям більш доступним і більш простішим, а тут, при закупках потрапив на ось таке, щось нове як на мене... мені як чоловіку, подобається, що ви скажете...?

але, зразу скажу, що взуття недешеве... питання до вас, дівчатка, чи воно того коштує...?

post-8562-0-67425400-1322039312_thumb.jp post-8562-0-85138300-1322039323_thumb.jp post-8562-0-29378200-1322039337_thumb.jp post-8562-0-43184300-1322039349_thumb.jp

Роздрібна ціна 1200-1300 грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка, а як вам такі сапожки...?

кітч, звичайно, але зараз на вулицях ще й не таке зустрінеш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як розуміти???

нім. Kitsch - халтура, відсутність смаку

З часом кітчем почали іменувати усе поспіхом і неякісно зроблене, іноді яскраво розфарбоване заради швидкого продажу. ну якось так)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Словно призывая всех модниц мира больше времени проводить на свежем воздухе этой осенью-зимой, практически все дизайнеры представили в своих коллекциях некий микс классических ботинок, предназначенных для турпоходов (хайкеров) и ботильонов на каблуке. Толстые шнурки, металлические крепления, украшающие такую обувь, рельефная подошва – настоящий китчевый бум этого сезона.

вкотре переконуюся, що за модою гнатися - не моє)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жах

Чойта? Для еротічєского костюма баришні-мушкетьора на Хелоуін самоє то ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло, дуже вам дякую!

Замовлю тільки по парі, спеціально для таких шо, ходять на величезних шпиляках, юбках по короче і... в колготках з розочками... :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло, дуже вам дякую!

Замовлю тільки по парі, спеціально для таких шо, ходять на величезних шпиляках, юбках по короче і... в колготках з розочками... :-)))

я таких в Луцке что-то не встречала еще))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло, дуже вам дякую!

Замовлю тільки по парі, спеціально для таких шо, ходять на величезних шпиляках, юбках по короче і... в колготках з розочками... :-)))

я таких в Луцке что-то не встречала еще))

Це, ті що з села... і, батьки мають гроші... але, дівчатка все-одно, дуже-дуже хочуть вийти замуж "в город"...! :-)

Таких студенток у нас хватає... :-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розшукуються замшеві або шкіряні чоботи темно-зеленого кольору, можливо хтось бачив у продажі?

такі приблизно:

post-9912-0-12150000-1322817825_thumb.jp

post-9912-0-55864300-1322817869_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сенкс, Варвара!

тепер я хочу не тільки зелені, а й ті світло-сірі з першої картинки))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...