Перейти до змісту

Взуття


Kleo

Улюблене взуття  

72 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

З дитинства полюбляю гарне взуття, тому в виборі досить прискіплива, але спостерігаю, що з віком вироблені смаки практично не міняються. Правда іноді можна знайти такі екземпляри, від яких не можна відвести очей, хоча здавалося б і стиль не той, але підбори..... те що треба.

CrisLu1.jpg

Ось такі я в неті побачила туфлі і не змогла відірвати очей, хоча люблю класику (довгий носок, тоненька висока шпилька), а тут шпилька в самий раз, але носок круглий (який я терпіти не можу), але парадокс - мені вони ой як сподобались. :g15::g15::g15:

По голосуванні - люблю взуття на високих підборах (за що до цього часу ще слухаю мамині лекції про їх шкідливість :blush: ) і звичайно спортивне (як же без кросівок :ok: ), по стилю - люблю класику, але й в інших знаходжу щось підходяще для себе, як в даному випадку. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взуття - також моя слабкість.....люблю різне взуття від високої шпильки до кросівок....аби лише якісне....нажаль дуже комплексую носить такі як на фото з платформою і так висока

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе червоненькі оті. Що ти була у мну на вєсіллє такі вже фаайніііі

x_93238595.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми любимо щоб бігати:)

x_af04914c.jpg

ну і собсна кєди-мінімалізм

x_1524ae92.jpg

Ну..інколи ми можем і на каблуках...

x_630dccd9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму гардеробі завше присутні бєрки, одна пара балеток і купа взуття на підборах. Зазвичай не менше 8-9 см. Тому найбільш улюблені бренди: Bordello і Demonia.

О как :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таку погоду, якщо гуляти, Dr.Martens саме воно. І ці їх повітряні подушки у підошвах, дуже комфортно. А так,- підбори, чи без оних, сандалі, в'єтнамки, аби зручне було і якісне. І не кросівки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взуття - також моя слабкість.....люблю різне взуття від високої шпильки до кросівок....аби лише якісне....нажаль дуже комплексую носить такі як на фото з платформою і так висока

Ну я також не низенька, але високі підбори моя слабкість, а ці що з платформою значно зручніші ніж без неї, тому що висота платформи зменшує висоту каблука для твоєї ніжки, тому якщо в цих підборах висота каблука 12см, то для ноги там всього десять ;) .

З.І. А взагалі то на фото туфлі від Christian Louboutin, їх середня вартість 900$, а в Києві можна придбати підробку за 1400 грн.

А волшебное место называется шоу-рум Ekepeople на бульваре Дружбы Народов, 18/7! Здесь можно купить копии знаменитых туфель. Отличий никаких: высота каблука, колодка, материалы, цвета и ощущение себя самой-самой красивой – все точно так же, как в оригинальных Louboutin. Есть только одно отличие – цена! Именно благодаря ей, эти туфли становятся доступными, а мечты начинают сбываться.

Не в цілях реклами, просто сама як почитала - прозріла :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подобається взуття на каблуку, але ношу таке не часто))).

Хіба що десь на вихід з юбкою або платтям:))).

Подобаються високі підбори, ще й зріст дозволяє 165 см)))), але важкувато знайти зручну колодку на широку ногу і 39 розмір + високий підйом :(. Тому ношу невеличкий каблук.

А так частіше всього спортивне взуття з джинсами або взагалі без каблуків)))).

Ще й від каблуків часто хвороби ніг з’являються типу варикозу і т.д..., а ще вони передаються по жіночій лінії...

В моєї мами є, в бабусі також... От і перестраховуюсь, одягаю підбори рідко.

P.S. дуже гарно виглядають ніжки на каблуках, але при умові, коли на них вміють ходити...

А зимою, коли слизько височенні каблуки – дуже не практично і негарно виглядає, коли ковзають ноги в різні боки + можна ноги поламати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. дуже гарно виглядають ніжки на каблуках, але при умові, коли на них вміють ходити...

А зимою, коли слизько височенні каблуки – дуже не практично і негарно виглядає, коли ковзають ноги в різні боки + можна ноги поламати.

Згідна на рахунок уміння ходити на підборах, але саме вони роблять нас витонченими та елегантними, вирівнюють нашу осанку, роблять стрункішими. Взимку і на низькому ходу, коли ноги розходяться в різні сторони, маєш кумедний вигляд :D, а ноги можна поламати в будь-якому взутті :P;), так що не треба боятись вдягати їх взимку, особливо коли ідеш з коханою людиною. А навчитись ходити на підборах можна, було б бажання щось змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не сильно гоняюсь за модой, предпочитаю классическую обувь.

Вот приобрел себе от ателье Anisiy Shnurkoff весьма качественный и оригинальный экземпляр

val3.JPG

скромно, удобно и стильно. И еще я не люблю каблуки, не знаю, почему. По-моему, лучше отдать 460 евро за такие сапожки, чем выкинуть деньги на пару туфель, которые оденешь раз-два , и все. Мода - она переменчива, сегодня - дреды, завтра - волосатое декольте. Я предпочитаю классику! Все новое- это плохо запитое старое, а каблук, как орудие против мелких грызунов уже давно устарел. Смотрите в будущее, девченки! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька:)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий:), тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька :)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий :) , тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

аааа мені повезло більше в мене 36, то вже взрослі обуви можна купить всякі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька:)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий:), тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

Да...маленький і великий розмір ноги завжди були проблемними :( у моєї знайомої 40-й, то бідолага так мучається з вибором.

А в мене хоч і ходовий розмір 38-39, а добрати сапожки важко, бо нога худенька, знайти такі щоб ідеально сиділи по нозі практично неможливо :( . Високі сапожки практично завжди широкі в литці, а низенькі в гомілці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька :)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий :) , тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

Аналогічно  :D Я теж заходжу в магазини і спочатку запитую чи є 35-й, а тоді з того вибираю.

Звісно є незручності, але я рада, що маю маленьку ніжку, на ній взуття дивиться завжди краще ніж на більшому розмірі. :)

Класика є класика, вона вічна, хоч і видозмінюється.

 Люблю яскраве взуття і обов'язково моє взуття має відповідати сумці. Тут у мене "пунктик". Не розмежовую: це для роботи, а це на вихід. Все як на вихід  :D

Для відпочинку незмінні адіки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене хоч і ходовий розмір 38-39, а добрати сапожки важко, бо нога худенька, знайти такі щоб ідеально сиділи по нозі практично неможливо :( . Високі сапожки практично завжди широкі в литці, а низенькі в гомілці.

Так, а на широку ногу в литці - просто не сходиться... :( А сама дуже полюбляю чоботи високі, аж до коліна і звичайно на підборі (але не зимою ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕЕееммм... Кросівки - літні, зивові, осінні, весняні. Кеди - червоні, чорні, всякі)))... В"єтнамки, шльопки (все спортивне). На каблуку - єдині босоніжки - весільні... Все. Більше ніякого взуття в шафі немає((... Кожного року хочу придбати шось більш жіночне, але.... йду в магазин і знов купую чергову пару кросів... :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, идем на пиво? ;) Падруг зацепим!

Ок))) - будеш моїм другим пілотом ;):D (С) How I Met Your Mother

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на роботі - туфлі на підборах

за межами - кеди, бєрци, кросівки, шльопки...вобщєм, MOTOROLLLA, ти мене розумієш =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как подобрать и удобную и стильную обувь!

Не секрет, что женщины обожают обувь. Новая пара мгновенно поднимает настроение! Или же мы отправляемся в обувной магазин отпраздновать событие. Одним словом, всегда найдется оправдание, чтобы купить новые туфли.

Не усложняй себе жизнь дискомфортом. Даже если пара тебе очень-очень нравится, но ты не можешь в ней ходить – не покупай! Хромая женщина на каблуках – не самое лучшее зрелище.

00001Shoes_2.jpg

Носи яркую обувь. Обувай цветные туфли с белыми, черными и вещами цвета хаки. Красное платье все-таки требует нейтральную обувь.

00001Shoes_3.jpg

Делай один акцент. Если на тебе сногсшибательное платье, не стоит обращать внимание окружающих еще и на обувь. Эффектности простому наряду придадут замечательные туфли.

00001Shoes_4.jpg

Обувай то, что уместно. Босоножки – это слишком рискованно для консервативного костюма, в то время как балетки – это слишком просто для коктейльного платья. Кроссовки прибереги для спортзала. Когда сомневаешься – надевай классические черные лодочки и не ошибешься.

00001Shoes_5.jpg

Идешь гулять? Скажи «нет» шпилькам! Сложно будет ходить, когда твои каблуки проваливаются в землю, и ты портишь свои любимые туфли. Носи обувь на низком ходу, но если захотелось чего-то повыше – выбирай платформу.

00001Shoes_6.jpg

Носи шикарную обувь. Вечер – лучшее время для туфель, которые привлекают к себе внимание.

00001Shoes_8.jpg

Носи балетки с одеждой правильной длины. Штанины должны быть на уровне или выше лодыжки, а юбка или платье должны быть выше колена.

00001Shoes_10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В каждом стиле есть.что-то такое :g15:

Трудно для меня лично определить.что за обувь мне идёт и из какой коллекции.

Вот только в виде чешек обувь мне не нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька :)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий :) , тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

Аналогічно  :D Я теж заходжу в магазини і спочатку запитую чи є 35-й, а тоді з того вибираю.

Звісно є незручності, але я рада, що маю маленьку ніжку, на ній взуття дивиться завжди краще ніж на більшому розмірі. :)

Класика є класика, вона вічна, хоч і видозмінюється.

 Люблю яскраве взуття і обов'язково моє взуття має відповідати сумці. Тут у мене "пунктик". Не розмежовую: це для роботи, а це на вихід. Все як на вихід  :D

Для відпочинку незмінні адіки.

Ага, а в мене 33, так що у вас ще все добре. Тому в мене одних адіків штук 8, бо тільки в них маломірки є!Такщо респект і уважуха концерну адідас, от тільки ціни трохи скинули б :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Ось таку красу купила собі через інет з Англії. Звісно не на роботу ходити. Але пофоткатися і перед чоловіком походити - сам те. Каблук - 16 см:)

bwn0wwkkgrhqmokkmezj3qh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж люблю класичне взуття на шпильці, бо ростом маленька:)

Але от з розміром ноги не повезло - 35 дитячий:), тому найчастіше доводиться вибирати взуття не з того, що подобається, а з того, що є в наявності.

Аналогічно. :)

Все взуття на підборах.Йду купувати на низькій ході,і знову ж таки купую на шпильці.

Ну і кросівки для прогулянки з малечею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...