Перейти до змісту

33 квартал


Гість

Рекомендовані повідомлення

Я помню, что "девятка" ходила от ЖД-вокзала до Кузнецова, потом к ДОСААФу, поворачивала на Героев Пограничников (?) и по Лазо выезжала на Киевскую. А дальше шла куда? Под мост и на АС? (примерно середина 80-х)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

На ч/б фотках не видно моста через залізницю. А міст будувався, помоєму, в 79-81 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-419-1262725768.jpg post-419-1262725776.jpg

Видно, однако ;)

Там, где не видно, нужно учитывать поворот пр.Соборності перед этим мостом и направление съёмки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ч/б фотках не видно моста через залізницю. А міст будувався, помоєму, в 79-81 роки.

ми переїхали на 33-й у 82-му коли я в школу пішов. моста ще не було. я ходив на вокзал до батьків на роботу навколо аеродрома. він був огороджений сіткою-рабицею.закінчувався десь в районі юванта. ще пам"ятаю як кукурузники розвертались на полі.

потім літаки забрали, вулицю Малиновського продовжили, територію аеродрому "розрізали" цією дорогою і збудували міст. ми ходили до старих будівель пустого аеропорту, а нас звідти ганяв дядько-льотчик(шкірянка-фуражка).

а потім і будівлі знесли. поле почали засівати. пшеницею. кукурудзою. ми ще ходили її ламати. а зі сторони карпенка-карого землю роздали під городи. у нас там теж городик був. помідори там класно родили:))городик був десь приблизно там де Сафрон. часом я ходи до нього через кукурудзу- вона вища мене, цікаво де вийдеш :D після прогулянок кукурудзою був завжди бруднючий-запилений.

коли поле розорювали восени чи навесні у ріллі можна було знайти старі ржаві гільзи часів війни.

а, ще там водилися куріпки- зграйки по 15-20 пташок.

а на "танкодромі" ми з хлопцями бачили зайців:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помню, что "девятка" ходила от ЖД-вокзала до Кузнецова, потом к ДОСААФу, поворачивала на Героев Пограничников (?) и по Лазо выезжала на Киевскую. А дальше шла куда? Под мост и на АС? (примерно середина 80-х)

дальше шла мимо автозавода....поворачивала на Карла Марса , поворачивала на Ворошилова и потом на Малиновского....конечная была возле Собора,что сейчас строится.....к филармонии ходил автобус кажется 11...или 10 не помню уже,....а мост построили...где-то в 83 году...

кстати проэкт соты....исключительно местное детище

http://vidomosti-ua.com/volyn/7722/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вау, Толік батькавіч... всьо вспомніл!!!

І ми кукурузу тиріть хаділі! І с братом на куропаток хаділі ахотіцца с помащью самострєла на скобліках :)

У кого єщьо такой бил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга не вполював, жодного разу. Скобліки із алюмінієвого дроту.

"На куропаток ходив" - там, де зараз спортивна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що ніхто не ходив шукать патрони там де зараз "Колізей" :blink:

Коли там (замість колізея) був пустир, то ще можна було щось шукати (до речі знаходили давно гільзи). До речі круто було, як ми ловили там ящірок і робили їх перегони. Правда завжди залишалися з хвостом в руках.

Там я також трохи руку підпалив смолою:) Шрам лишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там знайшов артилерійський порох (фітіль) . Гільз і патронів не знаходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там знайшов артилерійський порох (фітіль) . Гільз і патронів не знаходив.

Уже все порозбирали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там знайшов артилерійський порох (фітіль) . Гільз і патронів не знаходив.

Подтверждаю, на так называемом "танкодроме" (почему его так назвали не знаю, танков там никогда не видел) этого добра было очень много. В конце 60-х я жил на Г.Артемовского и мы с пацанами из нашего двора ходили туда искать всякие интересные военные вещи. Помню находили много целых патронов, стрелянных гильз, пуль ( в т.ч. и разрывных от крупнокалиберных пулеметов) артиллерийский порох колбасками и т.д. Находили и каски. Говорят во время войны там тяжелые бои были. Мой дворовой дружбан Васька нашел там немецкий карабин со сгнившим прикладом. Сколько мы его не отмачивали в керосине и не терли наждачкой, затвор так и не двигался. Как смогли сделали новый приклад из доски, покрасили карабин черной краской и играли в войну. Потом Васькин батя его у нас отнял и куда-то выбросил. Найденные на танкодроме патроны подкладывали на рельсы под маневренные паровозы, бахали они классно. Из арт. пороха делали ракеты из фольги. Остальные трофеи подрывали в кострах. Хорошо помню и луцкий аэропорт. По взлетающим и садящимся кукурузникам стреляли из рогаток шарами от подшипников (хорошо, что шары не долетали). В аэропорту эксплуатировались в основном АН-2, но было несколько ЛИ-2. Помню на таком ЛИ, я с родителями летал в Киев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там знайшов артилерійський порох (фітіль) . Гільз і патронів не знаходив.

Подтверждаю, на так называемом "танкодроме" (почему его так назвали не знаю, танков там никогда не видел)

Пам"ятаю, пару штук шось типу танкеток (пушка на гусеницях) стояло в районі теперішнього ТЦ "Варшавський" в кінці 70-х.

Ще пам"ятаю пізніше змагання з мотокросу там і те, що там продавали чорнило і шашлики :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не понимал смысла вот этой стены с богатырём :)

художня кампазіция, яка нагадує нам про славну історію Київської русі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не понимал смысла вот этой стены с богатырём :)

А зміст - в тому щоб залізти у вікно!!! :lol:

p.s. в мене так і не получилось.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

художня кампазіция, яка нагадує нам про славну історію Київської русі

Начало 80-х - и Киевская Русь? Хм. Может, то три богатыря было? :)

Как версия, эта композиция - заначка для дачного домика (типа как бы долгосрочный депозит), пришло время - и разобрали для стройки. Или перепродали с процентами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как версия, эта композиция - заначка для дачного домика (типа как бы долгосрочный депозит), пришло время - и разобрали для стройки. Или перепродали с процентами :)

збудували Мадагаскар через 20 з лишнім років :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...