Перейти до змісту

Ваш еталон мужності


anahareo

Рекомендовані повідомлення

В переполненной маршрутке люди - как кильки в банке. В ней прижаты друг к другу низенький лысый и высокий. Высокий держит над головой лысого кулек. Через некоторое время из кулька начинает капать на голову лысому. Тот, слизнув с лица стекающую каплю, спрашивает высокого:

- Что, соленые огурчики везем?

- Да нет, щенка купил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Я мала на увазі не спільне між чоловічою мужністю і вмінням жінки керувати, а те, як чоловіки над цим насміхаються. І тут справа не тільки в навчанні, а в тому, що чоловікам подобається виділяти ті малочисельні випадки, в яких винуватими були жінки :) Просто коли винуватець ДТП - чоловік, на цьому не акцентують увагу, просто скажуть, що десь там сталась аварія, а коли винна жінка, то кажуть, що якась дурепа не вміє їздити і починають знов гнати на жінок-водіїв.

Історично склалося так, що напрямки діяльності жінки і чоловіка відрізнялися по своїй специфіці. І коли особа однієї статі починає робити ще донедавна не властиву їй роботу, то особи іншої статі, яким ця робота зазвичай більше пасує, підмічають рівень виконання завдання в усіх тонкощах та деталях (навмисно для наглядності не пишу жінка/чоловік).

З.І. "Малочисельні" не тому, що жінки краще їздять, а тому, що їх менше їздить. А то було б як в цьому випадку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes:

я так зрозумів, шо вся "МУЖність" проявляється у маршрутках....)))) круть)

то тему тра переназвати - "мужність в еталоні". бо є такі матрушки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes:

я так зрозумів, шо вся "МУЖність" проявляється у маршрутках....)))) круть)

то тему тра переназвати - "мужність в еталоні". бо є такі матрушки)))

мужність скрізь можна проявити, навіть в маршрутках.

важко назвати це мужністю, хоча....може для декого з чоловіків є мужністю перебороти лінь і банально дати комусь місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

di, ну майте мужність признати, що в solnishko дуже хороше почуття гумору :)

тю... так в людей без почуття гумору на мене алергія. а взагалі воно або є, або нема. для тих, в кого нема, я присобачив підпис.

Він трохи нижче, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

di, ну майте мужність признати, що в solnishko дуже хороше почуття гумору :)

еее... топік про мужність ))) тож вирішили вияснити чи є мужність в Di? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю... так в людей без почуття гумору на мене алергія. а взагалі воно або є, або нема

нелегко вам в цьому світі жить, бо гумор теж різний баває, та й алергія по різному проявляється, у кого щоки сверблять, а у кого руки, ага)))

а підпис я бачила, та й не про Канта ми тут з вами балакаємо, щоб я вас серйозно сприймала. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітила, що ти тим підписом прикриваєшся, коли треба і коли не треба :)

я ним "прикриваюсь" , коли люди не розуміють , та в деяких випадках ще й не розуміють сенс підпису.

Так що "треба" і "не треба" - це таке соціальне корегування менталітету.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю... так в людей без почуття гумору на мене алергія. а взагалі воно або є, або нема

нелегко вам в цьому світі жить, бо гумор теж різний баває, та й алергія по різному проявляється, у кого щоки сверблять, а у кого руки, ага)))

а підпис я бачила, та й не про Канта ми тут з вами балакаємо, щоб я вас серйозно сприймала. ^_^

жить как раз лєхко!

А у вас щоки чи руки? так, для інтірєсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітила, що ти тим підписом прикриваєшся, коли треба і коли не треба :)

я ним "прикриваюсь" , коли люди не розуміють , та в деяких випадках ще й не розуміють сенс підпису.

а мені здавалось, що тоді, коли аргументи закінчуються, або просто нічого сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Di

а про соціальне корегування менталітету - то тож стьоб? (я так, про всяк випадок уточняю)

слова такі розумні, аж не віриться, що іздіваєтесь))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітила, що ти тим підписом прикриваєшся, коли треба і коли не треба :)

я ним "прикриваюсь" , коли люди не розуміють , та в деяких випадках ще й не розуміють сенс підпису.

а мені здавалось, що тоді, коли аргументи закінчуються, або просто нічого сказати.

тоді ти до другого типу відносишся.

навіть до третього - ті, хто не розуміє, що в підписі є сенс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я помітила, що ти тим підписом прикриваєшся, коли треба і коли не треба :)

я ним "прикриваюсь" , коли люди не розуміють , та в деяких випадках ще й не розуміють сенс підпису.

а мені здавалось, що тоді, коли аргументи закінчуються, або просто нічого сказати.

тоді ти до другого типу відносишся.

навіть до третього - ті, хто не розуміє, що в підписі є сенс.

Та як же мені зрозуміти цей високоінтелектуальний підпис? :)

якщо серйозно, ти хочеш, щоб до тебе хоч іноді ставилися серйозно? думаю, що так. Тоді не треба завжди вказувати на цей підпис, повір, це не завжди доречно. Твій підпис особисто для мене не несе ніякого смислового навантаження, його в контакті часто школярі ставлять, як і багато іншої маячні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 talja

:smile-zachot::D :D :D

а в кінці казки добро все ж перемогло зло, відрубало йому голову і скормило собакам...

мораль - не все то стьоб, що пишеться, не все то правда, що стьоб ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, поясни, будь ласка, що таке соціальне коригування менталітету, мені теж цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

:rolleyes:  

я так зрозумів, шо вся "МУЖність" проявляється у маршрутках....)))) круть)

то тему тра переназвати - "мужність в еталоні". бо є такі матрушки)))

мужність скрізь можна проявити, навіть в маршрутках.

важко назвати це мужністю, хоча....може для декого з чоловіків є мужністю перебороти лінь і банально дати комусь місце.

Сьогодні повів себе, як справжній джентельмен. Поступився дівчині місце в маршрутці, щоб всю дорогу п'ялитись в її декольте
:D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повів себе, як справжній джентельмен. Поступився дівчині місце в маршрутці, щоб всю дорогу п'ялитись в її декольте

ідіот!!! Тгпер, поступаючись місцем, я змушений буду "заглядатись" на "нульовку" без ліфчика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні повів себе, як справжній джентельмен. Поступився дівчині місце в маршрутці, щоб всю дорогу п'ялитись в її декольте

ідіот!!! Тгпер, поступаючись місцем, я змушений буду "заглядатись" на "нульовку" без ліфчика...

Нє. Ну мені б Ваші проблеми. Я в маршрутці місцем поступаюсь бабулькам і дідульками, яких зараз там багато їздить, тролейбуст то бастують.

Це звичайно не еталон мужності, але доля мазохізму в цьому таки є. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...