Перейти до змісту

Ваш еталон мужності


anahareo

Рекомендовані повідомлення

Про єталони мужності можна говорити безкінечно, вони для кожної жінки різні, але кожна чекає чомусь саме принца або лицаря, ще й на білому коні... але ж дівчата! лицарство перевелось тоді коли жінки перестали бачити в своїх синах майбутніх чоловіків! може я знаю мало мам, але жодна не навчає сина елементарним правилам етикету в присутності жінки. тепер чоловіки відвертаються навідь від дуже гарних жінок коли їдуть з ними в громадському транспорті. справедливі дуелі перетворились на бійки п"яного бидла ( не хочу сказати що чоловіки просто зобов"язані битись за кожне криве слово, але колись чоловіча гідність важила для них набагато більше ніж тепер). якби мами не охкали над побитим колінком сина а навчили що життя це біль, до нього треба звикати, якби вчили відповідальності з малку, якби мами вкладали в синів чоловічі риси з пелюшок то питання про пошук принца чи лицаря відпало б більш як в половини жінок. дівчата подумайте про те яким ви бачите справжнього чоловіка, за цим прикладом виховуйте сина чоловіком не шкодуючи за кожну подряпину чи образу, навчіть його достойному відношенню до жінок і тоді невістка вам все життя буде вдячна за свого принца! може й не прямим втручанням... але саме жінки завжди були причинами великих подій, і саме жінки роблять чоловіків такими які вони є тепер!

яке "лицарство"? ой не смішіть. Це в середньовічній балетристиці начитались про "лицарство"? :) Тіпа Трістан якийсь? :D "Лицарі", в якості "справедливі дуелі", "правила етикету в присутності жінки" і т.п. поняття чисто літературне. Справжні лицарі були ще тими "падонками" хоч осуджувати їх важко - таке паскудне життя було (хоча може саме вони його таким і робили...) Про зовнішність я взагалі промовчу - почитайте "Гаргантюа і Пантагрюель" Франсуа Рабле, там досить непогано описані переконання і ідеали Середньовічного "лицарства". Стосовно поняття "справжній чоловік" також можна подумати... Якщо "бути справжньою жінкою це дар так само як і бути справжнім чоловіком", то чи не слідує з цього, що якраз ті, в кого нема цього "дару" і є істинно справжніми бо їх як-не-як переважна більшість, чи я помиляюсь?

Як часто дівчати самі себе найо***** оцими вигаданими ідеалами, яких придумали письменники граючись на жіночих мріях... Треба жити в реальному світі. Ну от я, наприклад, вважаю справжньою жінкою власницю великих пружних грудей, гарної м'язистої попи і струнких ніг, щоб була весела, розумна і отак далі по списку "ідеальностей". Але я знаю, що таких не буває. А якщо десь і є таких пару штук, то їх "справжніми" назвати язик не повернеться. Вони казкові! Але казкові персонажі як зрозуміло в реальному житті дуже рідко нам зустрічаються :)

пс: вся "рамантіка жизні" в одній фразі: "Девочка, да я знаю ты хочешь романтики, будет романтика - сиськи, письки, бантики... По всему ковру от презервативов фантики..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Хм...

Напевне той, кого я не могла б морально з*їсти чи пригнітити )))))))

Той, котрий заслужить на повагу і при тому не зіпсує до себе якихось там інтимних почуттів.

А енто важно. Бо хамство, рукоприкладство не приймається ако спосіб укрощєнія :)

Може навіть той, кого після розриву я буду все ще поважати (таких вродь би або не було або я не пам*ятаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може навіть той, кого після розриву я буду все ще поважати (таких вродь би або не було або я не пам*ятаю)

Той, якого поважаєш в будь-якому випадку і в будь-якій його якості, чи як коханого, чи після розриву, чи як друга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...

Напевне той, кого я не могла б морально з*їсти чи пригнітити )))))))

Таке враження що чоловіки тебе цікавлять саме з метою морально з’їсти та пригнітити.... Думаю шо враження помилкове, і ти просто ні в кого по справжньому не закохувалась, тоді жінка думає як би його підтримати та обігріти.

А якщо повернутись до твого критерія то тут тобі несказанно повезло на фоні принців, таких я тобі скажу як бісером посипано, заходь в першу колонію і вуаля "їж" та "пригнічуй", успіхів ;):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм...

Напевне той, кого я не могла б морально з*їсти чи пригнітити )))))))

Таке враження що чоловіки тебе цікавлять саме з метою морально з’їсти та пригнітити.... Думаю шо враження помилкове, і ти просто ні в кого по справжньому не закохувалась, тоді жінка думає як би його підтримати та обігріти.

А якщо повернутись до твого критерія то тут тобі несказанно повезло на фоні принців, таких я тобі скажу як бісером посипано, заходь в першу колонію і вуаля "їж" та "пригнічуй", успіхів ;):P

Думала, як би обігріти та помогти. Але недовго. Бо частенько чоловіки до цього звикають, і самі більше нічого робити не хочуть... а пробачте, хто ж обігріє і захистить мене?:) Сама? В результаті злість на них, далі - пригнітити і з*їсти. Мовляв "що ж ти за мужик такий". Пріскорбно , но факт. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пробачте, хто ж обігріє і захистить мене?:) Сама? В результаті злість на них, далі - пригнітити і з*їсти.

ну це вже міняє суть справи, а то вирвано з контексту справляє враження муже-пажиратєльніци і душогубніци

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

тепер чоловіки відвертаються навідь від дуже гарних жінок коли їдуть з ними в громадському транспорті.

Ага, вчора в переповненій маршрутці звільнилося місце, біля якого стояла я і один молодий чоловік років 30-ти. Людина, що сиділа, ще не встигла встати, як він всівся на вільне місце і розкинув ноги в різні сторони. Як мене дратує оця чоловіча звичка широко розставляти ноги в громадському транспорті, особливо в переповненому :angry2:. Я тоді подумала, що вже вважаю нормальним, що чоловіки не поступаються місцем жінкам і дівчатам, але ще досі дивує, як багато з них біжать до вільних місць, або стараються першими зайти в маршрутку.

Їхала я одного разу в автобусі і поряд зі мною сиділа дівчина з великою дорожньою сумкою, пакетом і букетом квітів. Сиділи ми в самому кінці автобуса. Ближче до необхідної зупинки дівчина гукнула водію, щоб він зупинився, він в той час розмовляв і не чув, вона ще раз повторила...ніякої реакції. Нарешті жіночка, що сиділа ближче, сказала водію зупинитись. І тут почалось: на бідну дівчину налетіли водій і троє чоловіків, які цілком могли б гукнути водію, бо прекрасно все чули, але ніхто і не зробив спроби....на жаль...а дівчина з важкими сумками мусила добрячий кусок дороги іти назад :(. Мабуть, ці чоловіки в цей час вважали себе мужніми і сильними, їм приємно було насміхатися над слабшою.

Справді, батьки виховують в синів мужність, і часто забувають, що сину вже не 5 років, а що він стає чоловіком. І якщо батьки не виховають свого сина, що потрібно уступати старшим і вагітним місце в транспорті, то потім нема чого скаржитися, чому не уступили місця їм. Написане вище більше відноситься до правил етикету, але думаю, що такі риси теж в певній мірі можна назвати рисами справжнього чоловіка.

Як на мене, мужній чоловік не стане запивати невдачі спиртним, не буде ховатися від проблем та перекладати їх на плечі жінки, не буде опускатися до рівня "базарної баби" (вже давно помітила, що чоловіки більше за жінок люблять попліткувати :))

А ще мужність останнім часом невірно ототожнюється з брутальністю, черствістю, показним бажанням поставити себе вище всіх, часто вище жінок. Це особливо видно, коли вони говорять про жінку за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мужність останнім часом невірно ототожнюється з брутальністю, черствістю, показним бажанням поставити себе вище всіх, часто вище жінок. Це особливо видно, коли вони говорять про жінку за кермом.

Не зовсім зрозумів що спільного між чоловічою мужністю і вмінням жінки керувати автотранспортом? Як не крути кумедного відео з перлами про жінок-водіїв значно більше ніж про чоловіків-водіїв. Як на мене, то в цьому випадку проблема перш за все в навчанні - менші вимоги, менше заставляли вчитися, менше практики (тупо подарували права), а все через мужність та етику інструктора, який не "додавив" до необхідного рівня і не був черствим та вимогливим (от і повернулися до мужності, тільки не зрозуміло на скільки вона тут доречна і до яких наслідків може привести).

З.І. Зауважу, що 30% моїх знайомих жінок, які мають посвідчення водія, їздять значно вправніше (спокійніше, виваніжіше та без створення аварійних ситуацій) ніж 60% власників такого ж посвідчення чоловічої статі, але решта 70% ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхала я одного разу в автобусі і поряд зі мною сиділа дівчина з великою дорожньою сумкою, пакетом і букетом квітів. Сиділи ми в самому кінці автобуса. Ближче до необхідної зупинки дівчина гукнула водію, щоб він зупинився, він в той час розмовляв і не чув, вона ще раз повторила...ніякої реакції. Нарешті жіночка, що сиділа ближче, сказала водію зупинитись. І тут почалось: на бідну дівчину налетіли водій і троє

маршрутчики отдельный разговор - включил шансон, сигареты в уши и базарить со знакомым

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чомусь мультик дитячий згадався.

І сміливість і мужність..

Загалом тут переплітається поняття вихованості та культури. Хоча:

Мужність

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Му́жність — якість особистості, що виражається в здатності діяти рішуче і доцільно в складній небезпечній обстановці, контролювати імпульсні пориви, долати можливе відчуття страху і невпевненості, в умінні мобілізувати всі сили на досягнення мети.

Вищий прояв мужності — героїзм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще мужність останнім часом невірно ототожнюється з брутальністю, черствістю, показним бажанням поставити себе вище всіх, часто вище жінок. Це особливо видно, коли вони говорять про жінку за кермом.

Не зовсім зрозумів що спільного між чоловічою мужністю і вмінням жінки керувати автотранспортом? Як не крути кумедного відео з перлами про жінок-водіїв значно більше ніж про чоловіків-водіїв. Як на мене, то в цьому випадку проблема перш за все в навчанні - менші вимоги, менше заставляли вчитися, менше практики (тупо подарували права), а все через мужність та етику інструктора, який не "додавив" до необхідного рівня і не був черствим та вимогливим (от і повернулися до мужності, тільки не зрозуміло на скільки вона тут доречна і до яких наслідків може привести).

З.І. Зауважу, що 30% моїх знайомих жінок, які мають посвідчення водія, їздять значно вправніше (спокійніше, виваніжіше та без створення аварійних ситуацій) ніж 60% власників такого ж посвідчення чоловічої статі, але решта 70% ....

Я мала на увазі не спільне між чоловічою мужністю і вмінням жінки керувати, а те, як чоловіки над цим насміхаються. І тут справа не тільки в навчанні, а в тому, що чоловікам подобається виділяти ті малочисельні випадки, в яких винуватими були жінки :) Просто коли винуватець ДТП - чоловік, на цьому не акцентують увагу, просто скажуть, що десь там сталась аварія, а коли винна жінка, то кажуть, що якась дурепа не вміє їздити і починають знов гнати на жінок-водіїв.

Мужність і етика інструктора, його вимогливість не означає черствість і вже точно не рівна мужності. Це банальний професіоналізм і вміння бути на своєму місці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мене дратує оця чоловіча звичка широко розставляти ноги в громадському транспорті, особливо в переповненому

Не ну то, что уселся, конечно, не прав, но это совсем не привычка - это физиология. Все равно что злиться на женщину за то, что она "груди выперла". Ну мешает ему там что-то - дык разве это плохо, что НАСТОЛЬКО мешает? :))) Мужык-жыш :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мене дратує оця чоловіча звичка широко розставляти ноги в громадському транспорті, особливо в переповненому

Не ну то, что уселся, конечно, не прав, но это совсем не привычка - это физиология. Все равно что злиться на женщину за то, что она "груди выперла". Ну мешает ему там что-то - дык разве это плохо, что НАСТОЛЬКО мешает? :))) Мужык-жыш :0002:

Я думала над таким варіантом, що щось заважає :D

Але, мабуть, в переповненій маршрутці витягнуті чоловічі ноги в прохід між сидіннями більше будуть заважати, ніж випнуті жіночі груди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не буде опускатися до рівня "базарної баби"

на жаль в багатьох чоловіків - це єдиний спосіб якось піднести себе або доказати що він дійсно є чоловіком в очах інших. Тому що на дійсно якісь чоловічі вчинки не вистачає ні розуму, ні порядності, ні просто якихось людських якостей. Тому все що залишається для таких от представників роду людського, бо чоловіком таке язик не повертається назвати - сидіти серед братів по розуму і пліткувати... і ще б нічого якби в плітках хоч би процентів 80 було правдою )))

Не кажу що всі такі. На щастя є ще дійсно справжні чоловіки.. але от таких, про яких вище писала досить багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, мабуть, в переповненій маршрутці витягнуті чоловічі ноги в прохід між сидіннями більше будуть заважати, ніж випнуті жіночі груди

Чим більші груди, тим більше заважатимуть ноги! Так шо не гоніть на мужиків, на себе гляньте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Di

А ви стоячи дивіться, і краще видно буде, і ноги не заважатимуть!

Якшо це до всіх мужиків, то я алкоголік, тунеядець і велосипедист - до всіх не відношусь, в маршрутках не їжджу і на дівок дивлюсь як мені заманеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Di

Так шо не гоніть на мужиків, на себе гляньте

а ви це до всіх жінок? ви щось дуже вже в курсі, як воно в маршрутках їздити, то напевно тому, що алкоголік, а п"яним на велосипед не сідаєте? :D А на "дівок", та дивіться ради Бога, тільки ж велосипеда не впадіть, бо "щось" дуже заважати буде)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В автобусе сидит, вытянув ногу в проход, очень красивая девушка. На остановке входит мужчина и обращаясь к девушке говорит:

-Девушка, разрешите пройти, уберите пожалуйста ногу.

На что она отвечает:

-Не нога, а ноженька, мне ее всю ночь целовали.

Ну мужик кое-как протиснулся. Тот же монолог происходил и с другими пассажирами. На одной из остановок зашел в автобус "реальный пацан" и говорит ей:

-Эй, корова, убери копыто дай пройти.

Она отвечает:

-Не копыто, а ноженька, мне ее всю ночь целовали.

А пацан:

-Если у меня х%й всю ночь сосали, что ж мне его на компостер положить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз така справа з анекдотами пішла...

В переполненном автобусе:

- Мадам! Вытащите, наконец, свой зонтик из моей задницы!

- Не могу, видите, какая давка.

- Тогда хоть бы закройте его.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви це до всіх жінок?

нє, не до всіх. Якщо у мужиків на Вас не встає, можем просто поговорити.

Сьогодні, до речі, непогана погода для стрибків з парашютом! Ви не вважаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То з розряду:

Добрий день!

Мішки перу..

Як здоров"я?

Бо дуже грязні.. :D :D :D :D :D :D

А ви фрейдист? Так файно шарите в підсвідомих комплексах та прихованих бажаннях?)))))))))))

Я вас прошу, встає, не встає на мене, аби у вас все гуд було, і зранку мали с ким привітатися, окрім велосипеду :0002: :0002: :0002:

Ні, для стрибків хєрово, дощить :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...