Перейти до змісту

Їдемо в Крупу?


fedot

Крупа - бути чи ні?))  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

здаэться там проблема з звїздом.... Мій брат їздив - не пустили... Сказали що там якісь лятли перед ними щось поламали чи то ламали і тепер нікого не пускають, я б теж поїхав туд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь на днях мае прилітати БАНДЮковичь от того і непропустили...орендували спецкомунтранс грейдери та техніку для очісткі злітної смугі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь на днях мае прилітати БАНДЮковичь от того і непропустили...орендували спецкомунтранс грейдери та техніку для очісткі злітної смугі...

він має приземлятись на військовий аеродром.

Тиць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, у нас тут в krava наймасивніша і по площі даху найбільша машинко?...От туди кулемет і встановимо))) Або РПГ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра постараюсь із деяких джерел дізнатись достовірну інформацію, шо там і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сподіваюсь дадуть номер тел відразу буду звонити питати на 26число?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сподіваюсь дадуть номер тел відразу буду звонити питати на 26число?

Як дадуть - дай мені знати будь ласка. Я ще можливо сьогодні поїду))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сподіваюсь дадуть номер тел відразу буду звонити питати на 26число?

Як дадуть - дай мені знати будь ласка. Я ще можливо сьогодні поїду))

Телефон є у мене і у fedot. fedot мав їхати, ждем що скаже, пустили чи ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, шановні, є наступна інформація. Для того, щоб поїхати в Крупу на аеродром, потрібно визначити точний день і час, кількість автомобілів, мені потрібні також моделі і ДНЗ. Я пишу відповідну заяву, заношу до людини, людина дає "добро", дзвонить до охорони і нас пропускають. Коштуватиме це задоволення 15-20 гривень з машини, оплата при поданні заяви. Тож визначаємося - і вперед)) Мій телефон у підписі, якщо кому потрібно.

Andrew_Best - той номер телефону це тільки перша ланка. Як раз з"їздимо - вивішу потрібний на Борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...