Перейти до змісту

Їдемо в Крупу?


fedot

Крупа - бути чи ні?))  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Шановні одноклубники та автовласники. Пропоную махнути в Крупу - погасати по снігу. Єдина умова - погода хоча б -1, щоб не було каші.

П.С. А ніхто там номер телєхфончику з воріт не переписав??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
погодка крупська я б сказав... щось робимо?

Якщо зранку то можна, бо ввечері гості Ж). Але треба було б пару фішок, щоб цікавіше було, чи не обов'язково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завтра десь о 12-00 буду туди їхати. Місця там іистачить, аби сніг не розстанув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завтра десь о 12-00 буду туди їхати. Місця там іистачить, аби сніг не розстанув.

В тебе телефон туди є? Бо дійшла інфа, що там всьо недавно викупили нафік! І дехто планує там відновити аеропорт....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема телефону... але проїдусь подивлюся....

І чому я його не записав тоді?((((...Коротше - якщо простуда не звалить, сніг не зійде і охорона тобі відгукнеться - я попруся теж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема телефону... але проїдусь подивлюся....

Я б теж завлюбки прокатався б.

Маякуй коли будеш стартувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

valuzk та ми вже піздніше фоткалися. Але тре буде ще разок вискочити... снігу було багато і машинки не сильно то й кидало... але все рівно адреналіну порцію отримали, думаю, всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як буде погодка нормальна (гідромецентр передає похолодяння) то я б в наступну неділю ще б поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Сьогодні хтів заїхати на аеродром в Крупу, та біля воріт, ще стояли дві автівки бажаючих, але сказали що раза туди не пускають,хто знає чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нельзя .... :( но если очень хочется то можно ..... :) сторож тоже человек .... нужно же понимать :) он ведь не святым духом питается :)

ЗЫ. как решите сколько ему нужно, возможно я поучаствую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це понятно і неколи сторожа не обіжали ... а сьогодні непускав, або можливо не було. Бо навчання люди проводили прямо під брамою, запитав чи пускають, сказали ні, але чомусь не запитав чому )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Голосування актуальне цього року?

А чому ні? Аби бажаючі були...Ну і якби ще хто номер телефончика в Крупу хто кинув, щоб зразу передзвонити, а не їхати - було б взагалі чудово)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...