Перейти до змісту

Де святкуєте Новий рік?


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

(малому всього рочок, з собою не візьмеш точно)

Ну то залежить де ы з ким святкувати! Нашого ми не лишали ні разу, але новий рік таки святкували. В 2 брали з собою до друзів до дому. І все було чудово. Так само зробимо і цього року.

Згодна, шо якшо є велике і неперборне бажання погулять по кабаках, то треба було гуляти і не думати про дітей. А зараз варто враховувати і його інтереси.

Рецепт заморочливий, але відпадний.

Оригінально! Треба спробувати! Сенкс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

В Новогоднюю ночь, как и в предыдущие 10 Новогодних ночей, буду работать.... Причем во Львове.... Не люблю Новый Год :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто сказав, що дітям погано з бабусями та татусями?

в мене теж маленька дитинка, але ми без неї нікуди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіку взагалі ідея приходила, щоб відсвяткувати у старенькій хатині десь на Поліссі... вихідних попереду багато. Головне хороша компанія!!!

І прально! Насри на дитину і гайда на полісся в стару хату. йоптваюмать, ну шо за батьки, га? НЕвже впадло почекати паро рочків, коли дитя підросте і взяти його з собою? Чи рамантеги захтілось? то якого ляду дітей стругали, шоб потім їх спихать на дідусів/бабусь??? Цуко, задрало вже, малолітні мамаші і папаші. Вдома сидіть і дитину виховуйте, а не по кабаках шляйтесь!

А если через пару лет ребёнок не захочет в хату на полисся, он же тоже индивидуум и имеет своё мнение. А захочет съесть бутерброд с красной икрой, найти подарок под ёлкой, тайком отхлебнуть шампанского из бокала бабушки, посмотреть салют и довольный уснуть в своей постели? я думаю, что ничего страшного, если из восьми тысяч семьсот шестидесяти часов в год ребёнок двадцать-тридцать часов побудет с бабушкой-дедушкой (тем более что половину этого времени он проспит). И ребёнку возрастом в один год по сути вообще насрать (в прямом смысле этого слова) - Новый год сегодня или Рождество или китайская пасха. Нахера эти истерики? Когда моему малому был годик, мы ездили в карпаты на два дня(при чём моя мама нас и выпхала в поездку), пару раз ходили без него в гости - ничего не случилось. Другое дело, когда через день по версалям шляться - это да, это дибилизм, а раз в год отдохнуть душой и телом, особенно в психологическом плане, в плане поддержки семейных отношений - это нормально. Жить сегодня надо, а то можно так дооткладываться, что у мужика хрен стоять уже не будет, а у бабы климакс наступит. И какая там хата на полисси - там вязание крючком и журнал "садовод-огородник"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЛя. Тут здається про проведення нового року говорять, а не просять сунути свого носяку в ОСОБИСТІ справи кожної сім*ї з непотрібними порадами, лишати дитину вдома- хріново це чи добре!

Моралісти хєрові :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіку взагалі ідея приходила, щоб відсвяткувати у старенькій хатині десь на Поліссі... вихідних попереду багато. Головне хороша компанія!!!

І прально! Насри на дитину і гайда на полісся в стару хату. йоптваюмать, ну шо за батьки, га? НЕвже впадло почекати паро рочків, коли дитя підросте і взяти його з собою? Чи рамантеги захтілось? то якого ляду дітей стругали, шоб потім їх спихать на дідусів/бабусь??? Цуко, задрало вже, малолітні мамаші і папаші. Вдома сидіть і дитину виховуйте, а не по кабаках шляйтесь!

по перше тема звучить "Де святкуєте новий рік", не "З ким .." і навіть не "Святкувати чи не святкувати Новий рік, якщо у тебе маленька дитина.Проблема вибору."!!! тому як виховувати дітей і чи не рано нам їх родити вирішувати не вам. які питання по темі?

по друге, Новий рік не кожен день, тому я думаю, хоча б на свята можна подумати про свій настрій і свої бажання.

поважайте думку інших, не зобов"язую до неї прислухатись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(малому всього рочок, з собою не візьмеш точно)

Ну то залежить де ы з ким святкувати! Нашого ми не лишали ні разу, але новий рік таки святкували. В 2 брали з собою до друзів до дому. І все було чудово. Так само зробимо і цього року.

Згодна, шо якшо є велике і неперборне бажання погулять по кабаках, то треба було гуляти і не думати про дітей. А зараз варто враховувати і його інтереси.

Рецепт заморочливий, але відпадний.

Оригінально! Треба спробувати! Сенкс!

ви справді думаєте, що річній дитині (її ІНТЕРЕСАМ), яка побуде одну ніч з бабусею і дідусем це завдасть шкоди?? і хоча дзвін келихів, сміх мами й тата в 12,00 дитина все таки почує, що безумовно буде! на другий день, а тим більше через багато років не згадає, навіть подивившись фото.

Зустріти свято у хорошій компанії у певному місці (чи то ресторан чи то хата чи інше) і непереборне бажання погуляти по кабаках - дві абсолютно різні речі на мою думку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте,якось життя таким сумним стало, нічого не хочеться, якось вже не так як було колись..може старію???чи що?Не відчувається свята взгалі.Усі хороші українські новорічні і різдвяні традиції відмирають..тепер на Різдво навіть колядника не дочекаєшся(зважаючи на те, що я живу в селі)..це просто капець...треба щось з цим робити..а голову нічого не приходить(((((((от тепер сиджу і думаю ,що то таке витворити на Новий рік, щоб він запам"ятався, бо минулий я майже проспала...потім сіли з чоловіком випили пляшку шампусика..і на тому все..."печально"((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіку взагалі ідея приходила, щоб відсвяткувати у старенькій хатині десь на Поліссі... вихідних попереду багато. Головне хороша компанія!!!

І прально! Насри на дитину і гайда на полісся в стару хату. йоптваюмать, ну шо за батьки, га? НЕвже впадло почекати паро рочків, коли дитя підросте і взяти його з собою? Чи рамантеги захтілось? то якого ляду дітей стругали, шоб потім їх спихать на дідусів/бабусь??? Цуко, задрало вже, малолітні мамаші і папаші. Вдома сидіть і дитину виховуйте, а не по кабаках шляйтесь!

"Насри на дитину", "йоптваюмать" - дуже культурна відповіть жінці. Мікс, ще скажи що ти чекав пару рочків і нікуди не ходив нічого святкувати? Якби ж то я тебе не знав... Нахрена отака полеміка, причому з матами і причому моїй дружині? Да, романтеги захотілось, а тобі що? Яка тобі різниця якого я ляду стругав дитину? Я знаю навіщо я це зробив. І якщо в новорічну ніч (один раз на рік) він поспить з бабусею то це не означає що ми його постійно на неї спихаємо. Краще дивись за своєю сім"єю, а я сам розберусь, без твоїх матів. Я на відміну від тебе по кабаках не шляюся і не думаю що я більш малолітніший від тебе. Так що просив би вибирати слова в спілкуванні, правидний ти наш. Не очікував від тебе такого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)))

Я тактовно промовчу і на цьому ми закриємо цю болючу, для декого, тему.

Кожен сам обирає шо і як робити. Я ні в якому разі не хотів комусь шось нав"язати, просто висловив своє ІМХО.

Тираду Stork я просто проігнорую ) Все і так ясно. Мачізм проснувся, коли на жінку криве слово сказали )

З.І. В профілі у tukvito4ka ніде не написано чия вона дружина ) Та якби й було написано, то мені то якось... боком чи шо...

З.І.І. Що ж до "раз можна подумати про свій настрій і свої бажання", то ви мене вибачте, але в нас трохи різне виховання. Для мене чогось на першому місці моя дитина, а вже тоді гульки і свята.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все і так ясно. Мачізм проснувся, коли на жінку криве слово сказали )

З.І.І. Що ж до "раз можна подумати про свій настрій і свої бажання", то ви мене вибачте, але в нас трохи різне виховання. Для мене чогось на першому місці моя дитина, а вже тоді гульки і свята.

батькізм проснувся.святщєнний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене чогось на першому місці моя дитина, а вже тоді гульки і свята.

А хто сказав що моя для мене на другому???? В темі, якщо ти не помітив, обговорюють місця, де люди збираються святкувати Новий Рік, а не на якому місці діти. І так зрозуміло на якому місці діти для нормальних людей. Мікс, я знаю що ти любиш поспорити і показати що ти дуже розумний, та я й не сумніваюсь в цьому. Просто деколи є ситуації, коли можна висловитись трошки по інакшому. Я б на твоєму місці просто вибачився, а ти ту починаєш "умнічати". Тут сваритися ніхто не хоче, але визнай що погарячився.

P.S Яка різниця чия вона дружина? Значення, насамперед, має те, що вона жінка, і це написано в профілі, а це означає що слова типу "насри", не зовсім підходять, якщо ти рахуєш себе нормальним чоловіком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святкуватиму дома.

Скоріше за все недовго, так як перед Новим роком і 1 січня працюю...

Хз який буде настрій))) і чи будуть сили взагалі святкувати))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святкуватиму дома.

Скоріше за все недовго, так як перед Новим роком і 1 січня працюю...

Хз який буде настрій))) і чи будуть сили взагалі святкувати))).

Чи святкуватимете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою. то не так свято як дань моді чи стереотипам. Всі біжать до ялиночки, кличуть діда мороза, п*ють шампанське, або просто п*ють до свинячого визгу з друзяками, купа вихідних, чому б і не почати святкувати.

Здається Новий Рік більше став приводом для свята, і перестав бути святом як таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрештою. то не так свято як дань моді чи стереотипам. Всі біжать до ялиночки, кличуть діда мороза, п*ють шампанське, або просто п*ють до свинячого визгу з друзяками, купа вихідних, чому б і не почати святкувати.

Здається Новий Рік більше став приводом для свята, і перестав бути святом як таким.

По-моєму будь-яка дата може стати приводом для свята. В принципі все залежить від людини. Комусь День незалежності - свято, комусь просто 24 серпня. Теж саме і з Новим роком.

Психологи кажуть, що коли людина наводить порядок в себе вдома чи на робочому місці - тим самим вона наводить лад у своїх думках і помислах. Тобто зовнішній порядок сприяє внутрішньому ладу.

Те ж саме і з святом. Чим більше ти оточуєш себе атрибутами краси і свята - тим більше у тебе того ж святкового і піднесеного настрою.

В житті так багато приводів для суму, так загружають свідомість сірі будні і кризово-стресові ситуації, що зовсім і непогано відволікатись святом, яке кожен може створити собі сам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амінь!

Вдячна всім хто висловив свою думку про місце святкування НР, а також про те наскільки гарно залишати дітей вдома на бабусь-дідусів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так вот.

Сьогодні було прийдено до висновку. Що манюньою компанією 31го грудня сідаємо на електричку о 23,30 і маємо святий сніжний путь в дальнюю ровєнскую пердель.

МЛЯ!!! це те, що я хотіла!!!!!!!!

ааааа!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене питання - дружина хоче святкувати НР в ресторані, може підкажете де ліпше: кухня, программа, умови, ціни?? Хто де святкував, поділіться враженнями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Мабуть дома, в компанії коханої і друзів. Або може в Карпатах :rolleyes:

Романтично ;) Була думка також про Карпати ;) але так як з коханою людиною не складається, думаю залишається варіант - ресторан + купа друзів

ящо один одному сподобаєтеся, то можу з другом познайомити, а тові ніяк не може забути минуле кохання. То вот думаю, наякраще розлюбити, це іншу полюбити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить так.. сьогодні мене було обізвано халявщицею..ібо....

Подорожуючим Львівською залізницею у новорічну ніч наливатимуть шампанське

29 грудня, 11:26

Львівські залізничники активно готуються до Нового року. Пасажирів гостинно чекають святково прибрані вагони, прикрашені вокзали та станції, оновлене меню вагонів-ресторанів та кафе.

«Тим, хто не побоявся призначити собі подорож на саму новорічну ніч, не доведеться шкодувати, – запевняють у прес-центрі територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця». – Адже львівські залізничники приготували для них святкове меню, великий вибір шампанського та вин, солодощі, цукерки та фрукти».

джерело інфи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б хотів зустріти Новий рік з привабливою дівчиною в ліжку під Енігму: шампанське-> цукерки-> розмова -> секс; шампанське-> цукерки->куриво ->розмова ->секс; шампанське -> куриво -> секс; шампанське -> секс; секс; секс; секс; секс; секс; куриво -> шампанське.... ну і нарешті сін.

"Мечты сбываются, и НЕ СБЫВАЮТСЯ" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...