Перейти до змісту

Де святкуєте Новий рік?


NowhereGirl

Рекомендовані повідомлення

Отаке питання ;) Особисто в мене в планах поїсти-попити в одному з ресторанів Луцька. Моя знайома каже що це тупо. Згідна - тупо ;) але отакий в мене настрій... щось зовсім не новорічний.

А як і де ви збираєтесь відмічати НР?

хоча написала в жіночий клуб, але чоловіки теж приєднуйтесь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Я то думаю в Золоті, але то поки ще не ясно.

Звісно що одруженим/заміжнім людям з малими дітьми ресторан не дуже підійде, але того року наша компанія святкували можна сказати на хаті, то з мінусів це те що треба готувати страви, і ще залежить від компанії, щоб було весело.

А в Золоті як не як буде програма, конкурси, танці, якось веселіше, і в мої 22 можна до ранку погуляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть дома, в компанії коханої і друзів. Або може в Карпатах :rolleyes:

Романтично ;) Була думка також про Карпати ;) але так як з коханою людиною не складається, думаю залишається варіант - ресторан + купа друзів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома ......... тому, що всі знайомі як завжди пороз'їжаються хто зна куди і буде все як минулого року (піцца+пифо>споглядання феєрверку>сон)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Имею возможность пойти в ресторан, но не имею желания. Имею желание поехать туда, где мало людей и много снега, но не имею возможности. Так что придёться по старинке - дом, семья, шуба-оливье, водочка, президент, шампанское, подарки, в центр на ёлку, где куча пьяных в хлам малолеток и идиотов, пускающие ракеты не вертикально, а горизонтально, через 5 минут это начинает харить - сваливаем к друзьям, там опять застолье до 5 утра, потом домой, ещё по 150 шампанского и спать. А так хочеться чего-нибудь новенького...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коханий запросив в ресторан Бамбармію (може не правельно написала))) ніяк вимовити не можу))). Думаю НР вийде веселий) конкурсна програма, смачненьке меню і Золото не далеко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це і є будівля, де знаходиться "золото". Власник той самий і того і того

З.І. я в сауні буду святкувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого як у всіх гламурнєнько...рістаранчєгі... центравиє йолкі... клюби....

а як же санки, йолки, снєгурки і водка? гдє же рамантіка мля?:)))))))))

Після організації минулого нового року думала забити святий фаллічний символ на цей. І взагалі десь собі в компанії 2-3 людей чухнути в інше місто (тицьнувши в карту пальцем), в поїзді стріти, або де прийдеться.

Але наші дємони загорілися ідеєю записати новорічний квратирник (йолочний огоньок,олєнєвий рог,снєгурочкіна коса і теде)... З казочками, іграми, інсценізаціями, музичними гостями...Са звьоздамє мєстного разліва і сказочнимє сущєствамє Мойдодир і Пєйдодна. Так шо мля...нуно папрісуцтвавадь

Зі знайомою топікстартера погоджусь: ресторан на новий рік - це тупо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі знайомою топікстартера погоджусь: ресторан на новий рік - це тупо :)

Іванка, а шо дєлать?????? Коли настрій ну зовсім не новорічний і нічого не хочеться...

В апществєнних заходах треба хоч якось - але участь приймати, а від романтики мене взагалі тошнить... сама знаєш, тому залишається ресторан і купа людей... вроді і не одна і ніхто не буде діставати: чого і як...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давай я заб*ю на наш капустнєг і пайдьом вдвайом кататись на санках і пить водку з горла?

Ібо щось мені це все чим далі - тим менше починає нра. Особливо з відношенням тих, хто спочатук себе в мохнату грудь б*є і кричить "а я придумала!!я сдєлаю!!! я намалюю!!!!!" , а потім ..ой...а в мого бойфренда не получається...ой...

І приходиться все те, набите нею в грудь свою мужню, робити самим. ЗАдовбало.

ЗАрікалась я не лізти в подібні бляха організаторські жопи. Влізла апять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливо з відношенням тих, хто спочатук себе в мохнату грудь б*є і кричить "а я придумала!!я сдєлаю!!! я намалюю!!!!!" , а потім ..ой...а в мого бойфренда не получається...ой...

І приходиться все те, набите нею в грудь свою мужню, робити самим. ЗАдовбало.

ЗАрікалась я не лізти в подібні бляха організаторські жопи. Влізла апять.

- таке для мене в жисть не було ні відпочинком, ні святкуванням... просто напевно ще спогади зі школи - АБЯЗАЛОВКА, треба щось придумати, щоб всім було весело і цікаво... ну його н*х А мож плюнути на все і поїхати в гори кататись... самій... виключити тел і пропасти на пару днів, не чути ні привітань, ні чого.. а? півтора місяця тому була в Карпатах - казка і чим ближче до НР - тим дальше - тим більше схиляюсь до цієї думки
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке для мене в жисть не було ні відпочинком, ні святкуванням... просто напевно ще спогади зі школи - АБЯЗАЛОВКА, треба щось придумати, щоб всім було весело і цікаво... ну його н*х А мож плюнути на все і поїхати в гори кататись... самій... виключити тел і пропасти на пару днів, не чути ні привітань, ні чого.. а? півтора місяця тому була в Карпатах - казка і чим ближче до НР - тим дальше - тим більше схиляюсь до цієї думки

Шо нунах то нунах.

Не повіриш - щойно передивлялась пропозицію від Патріота щодо нового року (туру) в Карпатах. Кльово мда. Але хрін його зна чи здоров*я дозволить. Ти знаєш.

Рули в Карпати. НАх тобі той Золотий Дракон з ужасною музикою і гадким хавчиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо. Забила :) І прєждєврємєнно ізвєстіла.

Жду мля пріджлаженій)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а новий рік - це свято??

до определенного возраста - да

Для деяких, цей вік затягується до самої смерті. :) Це я про себе - люблю свято Новий рік. Чекаю з нетерпінням, не меньше за своїх дітей.

Щоб банально, але гарно - ялинка, купа прикрас по всій хаті, Дід Мороз, подарунки, мандарини, цукерки, шампанське. От олів'є не роблю. А готую різні витребенькуваті салати, м'ясо у білому вині запікаю, торт з яєчним лікером. Щоб потім наїстись від пуза і з чистою совістю та святковим настроєм заснути під ранок. КРАСОТА! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А готую різні витребенькуваті салати, м'ясо у білому вині запікаю, торт з яєчним лікером. Щоб потім наїстись від пуза і з чистою совістю та святковим настроєм заснути під ранок. КРАСОТА! :rolleyes:

ааааа....а можна-можна-можна рецептікен? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут згадували про заміжніх з дітьми маленькими... Так ось, це мій випадок!))

З чоловіком плануємо залишити сина з бабусею і дідусем (малому всього рочок, з собою не візьмеш точно) і податись з компанією до якогось ресторану за межами міста. Чоловіку взагалі ідея приходила, щоб відсвяткувати у старенькій хатині десь на Поліссі... вихідних попереду багато. Головне хороша компанія!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А готую різні витребенькуваті салати, м'ясо у білому вині запікаю, торт з яєчним лікером. Щоб потім наїстись від пуза і з чистою совістю та святковим настроєм заснути під ранок. КРАСОТА! :rolleyes:

ааааа....а можна-можна-можна рецептікен? ^_^

Рецепт заморочливий, але відпадний. М'ясо запікається разом з картоплею - тобто 2 в 1, і гарнір і основна страва.

Вирізка свини, приблизно 1 кг, миється, обсушується. Готується окремо маринад - зелень (будь-яка, але добрий пучечок) ріжеться, туди ж дрібненько нарізяється пару зубчиків часнику, приправи які подобаються (я беру тмін, прованські трави і чорний перець), столова ложка оливкової олії (краще брати Extra virgin) - все це перемішується і обмазуємо цією сумішшю м'ясо. Щедро так наляпуєм.

Потім обмотуєм його, тобто м'ясо, нитками, щоб надати овальної форми. В глибокій сковорідці, на оливковій олії гарненько зі всіх сторін обсмажуєм і ставим в духовку, розігріту до 180 градусів на 50 хв, періодично поливаєм соком, що буде виділятись. Потім туди вливаєм біле сухе вино, приблизно пів літри (можна і більше) і тушим при закритій кришці ще 20 хв. Почищену картоплю (приблизно 0,5 кг) ріжемо кружальцами і додаємо в ту ж сковорідку до м'яса. Тушимо ще приблизно 30 хв.

М'ясо виходить дуже ніжне, прям тане в роті. Картопля набуває насиченого кольру, ще й маєм пряний, але дуже смачний соус. Аромат такий, що можна язика проковтнути.

2 роки вже таке готую - народ за вуха від тарілок не відтягнеш. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо. Якщо ніц не стрельне, то буду шеф-повара і властєліна всія кухні вговорювати на матеріалізацію даного рецепту у страву :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіку взагалі ідея приходила, щоб відсвяткувати у старенькій хатині десь на Поліссі... вихідних попереду багато. Головне хороша компанія!!!

І прально! Насри на дитину і гайда на полісся в стару хату. йоптваюмать, ну шо за батьки, га? НЕвже впадло почекати паро рочків, коли дитя підросте і взяти його з собою? Чи рамантеги захтілось? то якого ляду дітей стругали, шоб потім їх спихать на дідусів/бабусь??? Цуко, задрало вже, малолітні мамаші і папаші. Вдома сидіть і дитину виховуйте, а не по кабаках шляйтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуко, задрало вже, малолітні мамаші і папаші. Вдома сидіть і дитину виховуйте, а не по кабаках шляйтесь!

+100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...