Перейти до змісту

Краща радіостанція в Луцьку


ArtemNeba[KISS-FM]

В якої радіостанції найкраща музика?  

520 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вот і побачимо, де ж все таки у нас краща музика, або ж близька вам по духу, тай взагалі.. кажуть по одягу судять... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 271
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори
Дротове радио (оно же "брехунец") впереди планеты всей... Но постепенно СиД ФМ его все таки оттисняет.... Идет ожесточенная борьба...

Пользуясь случаем, хотел бы узнать, наблюдаемые в ФМ диапазоне 101,9 и 104,8 - что это за станции?

Наше радио 104.8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Дротове радио (оно же "брехунец") впереди планеты всей... Но постепенно СиД ФМ его все таки оттисняет.... Идет ожесточенная борьба...

Пользуясь случаем, хотел бы узнать, наблюдаемые в ФМ диапазоне 101,9 и 104,8 - что это за станции?

101,9 - 3-ій Канал Національного Радіо України (Радіо "Культура")

Взято з сайту http://proradio.org.ua/regions/lutsk-fm2.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СіД, безумовно, хороша станція

Тільки шкода що немає повноцінного (24 год.) ефіру :(

мелодія - отстой :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за логікою жанру голосування, варто було б додати варіант "проти всіх", за який би я і віддав свій голос : ну нема радіостанції, що дійсно тримала б мою увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Проти всіх якраз є.

Дротове радіо ( Брехунець :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти всіх якраз є.

Дротове радіо ( Брехунець :blink:

Дротове радіо, в народі відоме як "брехунець", як раз є окремою радіостанцією, яка лунає в багатьох домівках наших бабусь і є для них цінним джерелом інформації, завдяки якому вони отримувають настільки необхідні теми для обговорень. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо нормального радіо у нас в луцку нема. того слухаю з локалки кіссфм і радіорекорд.

але якщо всетаки шось вибрати з місцевих то певно радіо люкс - його найчастіше чую в маршрутках %)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол лише в тому, що різні стилі.... не приїдається... і в тому, що в прямому ефірі можна почути свого знайомого, коли той вітає свою матера з "дньом рожденія"...

але 100% - це не є кращою радіостанцією у Луцьку....

різний вік слухає різне радіо....

в основному це:

14-25 слухають Люкс

25-35 слухають Наше

35-55 Мелодія та Наше!!

у всіх категоріях є виключення!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю.... цей топік для мене і ще для когось :) відкриє глаза на не просту ситуацію з музикою у наших вухах яка приходить з динаміків радіоприймачів...

Булоб навіть класно винести таке голосування на рівень "ОБОВЯЗКОВО" або " ВАЖЛИВО" або "ЯКЩО НЕ ЛОХ ТО ГОЛОСУЙ"....

Я хотів би зробити висновки приблизно за два тижня, а поки що буду розсилати всім своїм знайомим ссилки, хай приєднуються...разом правда вспливе..... і ще дещо пізніше вам розповім про те що ви чули, але не знали.. цікаве попереду!!!

Всім щасти... BE NATURAL!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як і хто, а особисто я радіо слухаю тільки зранку, коли їду на роботу. Слухаю "Радіо 5" і їхнє шоу 5-й елемент - прикольно гонять. Весь інший час в мшині слухаю музику яку я сам залив на Диски, тому що по радіо (Любому без виключень) нормальна пісенька проскакує в середньому з інтервалом 1 пісня/година часу. Взагалі чому у нас не має радіо яке б транслювало якийсь певний один стиль музики: ЕрЕнБі, "Кіслоту" і т.д. (хоча одна можлива відповідь випливає сама собою - невигідно з фінансової точки зору)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого не знав шо в нас так багато станцій тяне. А шо всі хто проголосували прослухали ці всі радіостанції і визначили де найкраща музика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош KISS-FM в Луцку!!!!!! :smile-zachot:

не дайош!!! їм це нах не нада!!!горькая правда жизни!!!

це питання піднімалось ще більш ніж рік тому :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Радио "Трек" у меня не ловиться на тюнер, чего-то там похрипывает только, можно разобрать только "янукович"... :P

Зато Радио Мелодия начало выдавать RDS информацию :smile-zachot:

Радио-Трек более-менее только на Ровенской ловится )) по ходу енто ровенское радиво

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайош KISS-FM в Луцку!!!!!! :D

не дайош!!! їм це нах не нада!!!горькая правда жизни!!!

це питання піднімалось ще більш ніж рік тому ;)

обідно :) навіть дуже...

цікаво шо на це скаже ArtemNeba[KISS-FM] ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КІСС до нас не дійде.. і діло не с тому "їм це нах не нужно"

По перше.. у нас ліміт на дозволи щоб пустити на фм діапазон якусь радіохвилю..он СІД фм як мучиться.... не дає нац рада, вибачте НАХ РАДА!

По друге.. у Львові їх теж нема, і діло у тому вони не хотять, повір.. УХ я к хотять.. занадто мало ліцензій на місця...тобто дозволів..

По третє.. Кісс фм не найвигідніша радчостанція буде, по продажу для товстопузих з барсетками, у нас вон Люкси зі своєю тухлою попсою круті, вони більш селянські. А КІСС ФМ більш інтелектуальніша чи що, до того щей абсолютна танцювалього формату, і це вам не наше клубне гавно які всі до одноо діджея повторюють по кругу у всіх клубах, а музика і діджеї найвищого гатунку.. висновок.. булоб добре, з часом, коли виростим, але рости з Кісс ще краще.. повірте :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замутити свій радіопередавач і крутити на Луцьк те що забажаєш.

правда за****ся з ліцензіями і природнім захистом влади від народу ака бюрократія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Sep 28 2006, 06:20 PM' post='41175']КІСС до нас не дійде.. і діло не с тому "їм це нах не нужно"

По перше.. у нас ліміт на дозволи щоб пустити на фм діапазон якусь радіохвилю..он СІД фм як мучиться.... не дає нац рада, вибачте НАХ РАДА!

По друге.. у Львові їх теж нема, і діло у тому вони не хотять, повір.. УХ я к хотять.. занадто мало ліцензій на місця...тобто дозволів..

По третє.. Кісс фм не найвигідніша радчостанція буде, по продажу для товстопузих з барсетками, у нас вон Люкси зі своєю тухлою попсою круті, вони більш селянські. А КІСС ФМ більш інтелектуальніша чи що, до того щей абсолютна танцювалього формату, і це вам не наше клубне гавно які всі до одноо діджея повторюють по кругу у всіх клубах, а музика і діджеї найвищого гатунку.. висновок.. булоб добре, з часом, коли виростим, але рости з Кісс ще краще.. повірте :D

дозволів вистачає!!! однозначно.... ПРОСТО Є АЛЕ

не знаю чому "сід" мучиться, зверніть увагу що лише протягом року у нас зявились Ера, радіо 5...

зповнились частоти 91fm, 101.9fm, радіо5 правда зявилось на частоті Ніко ФМ...

справа у тому яким чином ті дозвола дають...

хабарництво на місцях і в Нах Раді...

про такі суми краще в голос не говорити...

і всетаки!!! є Люди, які готові були викласти свої гроші і гроші спонсорів аби Кісс БУВ у Луцьку - Антон(не про Кривицького мова) цього не захотів!!! МЕНІ ПРО ЦЕ КРАЩЕ ЗНАТИ!!!

подробиці не обговорюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fenom

Повір друже ліцензій не вистачає!!!! Як що я так написав, значить неспроста.. скажи.. ти хоч раз був на засіданні нацради?? Я будучи заступником деректора радіостанції знаю це все зблизька.... так тут і гроші, до того ж дуже уеликі замішані але й не тількі.. А ось рабіо Ера доречі дали хвилю як продержавній радіостанції, ніби її нам не вистачало, ха... а радіо Луцьк ніби і є державна... корупція [censored].. навіть здається коли зявляється місце цого пігрібають і явно без професійної етики.. так то воно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...