Перейти до змісту

Наскільки досвідченою в плані сексу повинна бути ваша половина?


anahareo

  

416 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Тема народилась із того, що випадково почула думку, ніби чоловіки, коли йдеться про серйозні стосунки, надають перевагу недосвідченим в плані сексу дівчатам (а деякі досі являються "поціновувачами" цнотливості). Ось і захотілося перевірити, наскільки це відповідає істині :g18: Паралельна голосувалка для жінок буде цікавою з точки зору порівняння чоловічої і жіночої психології. І пишіть коментарі до свого вибору!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
Паралельна голосувалка для жінок буде цікавою з точки зору порівняння чоловічої і жіночої психології.

:)

и так как форум требует ответить на все голосовалки топика мне нужно по 2й голосовалке дать ответ на вопрос:

кількість сексуальних партнерок ви допускаєте в житті свого хлопця

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне - бажання вчитись, пробувати щось нове і самовдосконалюватись :) А початковий рівень не такий вже й важливий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда народ научится голосовалки делать?

нужно будет сделать топик вида:

хотите ли вы что бы ваш партнёр умел делать голосовалки:

-да

-нет

-будем учится вместе

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це капєц! :)

Чоловіча голосувалка: Тіпа хтось із жінок признається про кількість своїх тих во.. "Каждый кто не первый, тот у нас второй!" Правда ж?? :)

Жіноча не краща: Я тіпа вся така опитна і хочу мальчіка нєвідімачку! ..

Цирк.

Із цнотливою дівкою ясно. Перевіряється.. А от із хлопцем - так сказать - болт! Патамуша провірить ніяк.

"А ти лох в 14 років досі з тьоткою не "спав."!!" (Ну чи там мінєт не робили..)

І про дівчат. " Ти бичка, до сіх пір не трахнулася ні з ким в 16 років"..

(утріровано..трошки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із цнотливою дівкою ясно. Перевіряється..

Цнота відновлюється :P І не дорого. А досвідчена жінка зробить так, що хлопець нічого не зрозуміє :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із цнотливою дівкою ясно. Перевіряється..

Цнота відновлюється :P І не дорого.

Анекдот в тему:

Досвідчена повія врешті виходить заміж. І питає подруги ,:

- як бути, що робити.. ТО ж він все зрозуміє.

- ти головне кричи, типу боляче

- ок.

Перша Шлюбна ніч. вона звичайно ж кричить. А наречений собі кричить..

Наречений :

- Ти чого кричиш?

- ТАк боляче ж.. . А ти чого кричиш ?

- а знаєш як страшно, коли х*й із яйцями провалюється....

Цноту відновиш а от досвід не забереш.

- Моя наречена така необізнана в ліжку.

- З чого взяв ?

- а вона подушку не під голову поклала а під дупу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловіча голосувалка: Тіпа хтось із жінок признається про кількість своїх тих во.. "Каждый кто не первый, тот у нас второй!" Правда ж?? :)

Ясна річ, що перевірити кількість попередніх партнерів неможливо, але йдеться про бажане, тобто: наскільки досвідченою вам хотілося б, щоб була ваша дівчина :g01:

До речі, результат голосувалки уже демонструє чітку тенденцію: крім тих, кому байдуже, чоловіки бажають мати менш досвідчену партнерку, а жінки - навпаки, досвідченішого чоловіка :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, результат голосувалки уже демонструє чітку тенденцію: крім тих, кому байдуже, чоловіки бажають мати менш досвідчену партнерку, а жінки - навпаки, досвідченішого чоловіка :):)

результат голосовалки говорит о том, что женская половина голосует за последний пункт в первой части, а мужская - за последний пункт во второй части голосовалки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Количество партнеров до тебя - это не тот критерий, по которому стоит оценивать человека. У девственности только один плюс: человек чист в эпидемиологическом плане, не более.

Речь, конечно же, не идет о подростках 14-16 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толі я д..., толі лижі не їдуть. Чого В голосовалці мені дозволило проголосувать на запитання скільки опиту має бути у вашої ПАРТНЕРКИ, а може я хочу паронера?

Кароче як не пошло звучить , але хочу шоб був досвідчений і відповідно сексуального опиту він може набратися з віком і кількістю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толі я д..., толі лижі не їдуть. Чого В голосовалці мені дозволило проголосувать на запитання скільки опиту має бути у вашої ПАРТНЕРКИ, а може я хочу паронера?

Кароче як не пошло звучить , але хочу шоб був досвідчений і відповідно сексуального опиту він може набратися з віком і кількістю.

То ви, Галю, балована

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що партнерка має бути досвідченою, бо секс як шахи розвиватись можна лише з досвідченими соперниками, а візьмеш собі цнотливу "неумьоху" то й прогресу в стосунках ніякого не буде, тільки вночі і тільки під ковдрою. От тому згодом невдоволені чоловіки записуються на "тренінги" до досвідчених платних жриць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю що партнерка має бути досвідченою, бо секс як шахи розвиватись можна лише з досвідченими соперниками, а візьмеш собі цнотливу "неумьоху" то й прогресу в стосунках ніякого не буде, тільки вночі і тільки під ковдрою. От тому згодом невдоволені чоловіки записуються на "тренінги" до досвідчених платних жриць.

ну, это только если она сама не хочет учиться новому. или ее никто не учит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толі я д..., толі лижі не їдуть. Чого В голосовалці мені дозволило проголосувать на запитання скільки опиту має бути у вашої ПАРТНЕРКИ, а може я хочу паронера?

Кароче як не пошло звучить , але хочу шоб був досвідчений і відповідно сексуального опиту він може набратися з віком і кількістю.

То ви, Галю, балована

А то ....а ти про те шо хочу партнера а не партнерку чи ви про іншу частину моєї відповіді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, класна тема. Тільки зробіть нейтральні відповіді в обох голосувалках щоб не було спотворення результатів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене закрались такі підозри що голосувалка спеціально задумана такою обоюдно-статевою щоб дати змогу жінкам накрутити лічильник чоловічого голосування в сторону "Для мене не має значення де і скільки вешталася моя половина" і тим самим підступно ввести нас в оману.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зібралось троє мужиків і мова про партнерок зайшла. Один каже:

-Люблю молоденьких, 17-19 років. Юні, недосвідчені, наївні і мене завжди слухаються.

А другий:

-Я люблю жінок 30-40 років. Самий сок і знають і все, і гарячі в ліжку.

А третій:

-Я люблю коли партнерші 60років і більше.

Обоє на нього здивовано:

-Тю! Ти що? Вони ж старі!

-Старі то, старі. Але кожна думає, що це останній раз і ТАКЕ витворяє!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толі я д..., толі лижі не їдуть. Чого В голосовалці мені дозволило проголосувать на запитання скільки опиту має бути у вашої ПАРТНЕРКИ, а може я хочу паронера?

Кароче як не пошло звучить , але хочу шоб був досвідчений і відповідно сексуального опиту він може набратися з віком і кількістю.

То ви, Галю, балована

А то ....а ти про те шо хочу партнера а не партнерку чи ви про іншу частину моєї відповіді?

про другу

а взяти і зліпіти із таво шо била??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ksu: Мне было шестнадцать, и я очень стеснялась говорить парням, что я девственница.

Jog: А когда мне было шестнадцать, я стеснялась говорить парням, что я не девственница.

Cat: Вот блин, а я в шестнадцать стеснялась только того, что у меня до сих пор Windows 98.

© bash.org.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня в шестнадцать больше интересовали цикл Карно и закон Бойля-Мариотта :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...