Перейти до змісту

Кто каким бензом заправляет машинку и где


dimmon

Кто каким бензом заливает машинку и где  

830 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Народ, на ВОГах появился 95-й Евро 4, цена та же, что и на обычный. Залил в машинку но разницы не прочуствовал, так как было пол бака обычного 95-го. Может кто еще себе заливал, поделитесь впечатлениями...

моє враження про ВОГ яке юуло таке і залишилось-КАВНО.....саме натуральне....я ніколи туди не заїжав і надіюсь що не прийдеться заїжать...

зараз заливаю тільки 95 преміум по 4.00!заправка одна в луцьку така-карочє як спускатись від проміня на набережну по правій стороні...нафта просто агонь...

Підтримую. Виїздив все практично до нуля і залив там пів бака, спробувати. Кращим бензином я вже давно не заправлявся! <_<

Запитав в заправщика звідки возять. Каже що з Румунії. Євро, йо-ма-йо...

Тепер заправляюсь тільки там.

але є ще одне "но"-скільки питав у друзів у яких карбюраторні машини-кажуть що не завжди різниця відчувається....не знаю навіть із чим це пов"язано...а в мене опель інжекторний-летить просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 910
  • Створено
  • Остання відповідь
не вздумай лити 98-фігня!!!!!робиться із 76 бензину різними присадками...

хімік? сам перевіряв? <_<

катаю на 98му з осені того року (лукойл). подобається все - старт з півоберта, загальна динаміка, те що на порядок краще хапає на "низах", те що розхід на процентів 20 впав, візуально на свічках правильний ледь помітний сірий напил, труба чиста. так чому зразу фігня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу так ..

зимою катав на Джип1 Додж Дуранго 4.7

чим вище бензин (октанове число) тим меньше його треба на 100!!!

я можу хоч на 80му л1тати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так практически все современные машины с инжекторным двигателем и компом оснащены датчиком детонации и умеют сами регулировать момент зажигания в зависимости от октанового числа. поэтому собственно октановое число, imho, влияет только на мощность двигателя и, как результат, на приемистость. но никакой датчик не определит сколько залили в бензин всяких левых присадок и сколько там водички. точнее определяет по обьему воздуха, кислороду в выхлопе и прочим показаниям, но как правило неверно - производитель расчитывает микропрограммы исходя из стандартов, а не результатов работы местных "химиков". напрашивается вывод - пусть лучше октановое число будет пониже, но в топливе будет побольше собственно бензина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вздумай лити 98-фігня!!!!!робиться із 76 бензину різними присадками...

хімік? сам перевіряв? :D

катаю на 98му з осені того року (лукойл). подобається все - старт з півоберта, загальна динаміка, те що на порядок краще хапає на "низах", те що розхід на процентів 20 впав, візуально на свічках правильний ледь помітний сірий напил, труба чиста. так чому зразу фігня?

просто мав розмову з людьми-які цим займаються і самі той бензін поставляють сюди....

тоїсть якщо машина постоїть певний час(приблизно тиждень)хімічні присадки втрачають свої властивості і в баці отсається 76 нафта і куча присадок які ніфіга вже не діють от так от...

хоча щоб ми тут не говорили-не дискутували-не доказували друг-другу,не має у нас бензи нормально....усьо повна туфта...(майже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен :D

привезли недавно квадроцикл с штатов :) такой не децкий ... с 4х тактным движком... полу афтомат ....

там было немного ихней бензы .....

так сравнить с нашим ее нельзя .....

я 160 набрал за пару сек ....

потом заправил 95й наш .... так он ваще ездить перестал ... глохнуть начал ... цирк ...

с маслом я лохануться не мог, так как там одельный бачок для него ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Несколько дней назад заехал на АЗС "ANP", заправил полный бак и в дорогу...Проехав километров 200 попадаю в городской цикл езды, и начались твориться какието странности с машиной. При старте со светофора характерно прослушивалась неправильная работа двигателя, а точнее работа свечей с перебоем (хотя свечи сменил 15 000 км., назад). В итоге оказалось что на свечах появился налёт в виде пыли!!! тёмно - серого цвета!!! Свечи запорошенные и засыпанные!!! Честно такое видел первый раз в жизни...

В итоге сменил свечи на новые, залил другой бензин...теперь уже на "Лукойл" и всё изменилось!!! Уже вторую тысячу доезжаю... выкрутил для пробы свечу ... всё в НОРМЕ

ДЕЛАЙТЕ ВЫВОДЫ :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на ANP ти який бензин лив? Простий 95й чи 95 Premium, той що по 4 грн?

Я заливаю вже з місяць тільки 95 Premium на ANP, що по Яровиці, наїздив на ньому десь тисячі чотири (в основному в міському циклі), ніяких проблем не помітив. Двигун почуває себе краще, ніж з лукойловським і воґовським 95м, відчувається краща динаміка розгону, витрата пального трошки зменшилась. Машина -- Opel Astra 1.6i 2003 р.в.

Єдине, що дивує -- не "відбілюється" вихлопна труба, так як, наприклад, від польського бензину. Тобто на трубі всередині чорна сажа. А якщо проїхати з тисячу км на нормальному бензині, залитому в польщі чи в німеччині, то сажа вигоряє і труба стає майже біла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а видили продают развод какой то на заправках ..

типо смешиваеш с бензой ... и что то там делаеться!!!

говорят расход уменьшаеццо, и все такое ..

помоему бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заливаю вже з місяць тільки 95 Premium на ANP, що по Яровиці, наїздив на ньому десь тисячі чотири (в основному в міському циклі), ніяких проблем не помітив. Двигун почуває себе краще, ніж з лукойловським і воґовським 95м, відчувається краща динаміка розгону, витрата пального трошки зменшилась. Машина -- Opel Astra 1.6i 2003 р.в.

повністю згоден!в мене опель омега 2.0!93р.в.!так в мене колия не завправлявся і де тільки не завпрявлявся менше 11 літрів по місту не получалось....а от недавно засік по кілометражу(тоїсть завправив повний бак,проїхав певну відстань і знов заправив до упора)-так получилось 9.3 літри на 100км нашого українського національно бездоріжжя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю згоден!в мене опель омега 2.0!93р.в.!так в мене колия не завправлявся і де тільки не завпрявлявся менше 11 літрів по місту не получалось....а от недавно засік по кілометражу(тоїсть завправив повний бак,проїхав певну відстань і знов заправив до упора)-так получилось 9.3 літри на 100км нашого українського національно бездоріжжя...

Это по городу? У меня тоже Омега но 98 года 2.0, комп показывает 13 литров на сотню :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю згоден!в мене опель омега 2.0!93р.в.!так в мене колия не завправлявся і де тільки не завпрявлявся менше 11 літрів по місту не получалось....а от недавно засік по кілометражу(тоїсть завправив повний бак,проїхав певну відстань і знов заправив до упора)-так получилось 9.3 літри на 100км нашого українського національно бездоріжжя...

Это по городу? У меня тоже Омега но 98 года 2.0, комп показывает 13 литров на сотню :angry:

по городу-я сам в шоці....(тільки в приятному правда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ездил я каг-то на Джип Гранд Чероки, 5.2і на автомате.... и при нормальном старте (это когда он с места подпрыгивает :D) расходомер показывал 52л/100км :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив я сьогодні з директором одної заправки, давнім знайомим. Питаю -- а що то за такий преміум на ANP заливають?

А він каже -- а це з нашого (лукойл) заводу в Румунії. Той самий 95й, тільки метанолу більше :D

По суті, каже, це практично той же 98й.

Ось така фігня, малята. І не знаю що це -- правда, чи антиреклама для конкурентів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ездил я каг-то на Джип Гранд Чероки, 5.2і на автомате.... и при нормальном старте (это когда он с места подпрыгивает :D) расходомер показывал 52л/100км :D

Не повіриш але мій 1.8T, при гарному старті такі покаже, десь 47-50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повіриш але мій 1.8T, при гарному старті такі покаже, десь 47-50

При старте у меня максимум был 37 :P

по городу-я сам в шоці....(тільки в приятному правда)

Я конечно догадываюсь почему у меня 3 показывает, в основном моя езда заключаеться утром прогрел машинку 5-7 минут, доехал на работу за 10 минут, вечером также обратно. :) 2-3 раза в неделогу покататься по городу но тоже не много. ИМХО. Вот и выходит что 13 наганяю себе только на прогревах :) А по трасе нормал берет 7-8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повіриш але мій 1.8T, при гарному старті такі покаже, десь 47-50

При старте у меня максимум был 37 :unsure:

а в мене як не дави на педальку-більше 39.8л не показує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди казав, що витрата пального напряму залежить від розміру взуття. Чим більша (і важча) нога, тим більше бере машина :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я завжди казав, що витрата пального напряму залежить від розміру взуття. Чим більша (і важча) нога, тим більше бере машина :unsure:

воно звичайно правильно то,но не зовсім!коли ти їдеш на машині вагою понад 2.5 тони з двигуном 6.0л-то витрата пального під час руху уж ніяк не може бути менше 10л....так що не все залежить від ногі

а ви представте що буде якщо Вову(Snight-а) посадити припустім за Мерса S600 або за Хамерра H2 6.0-витрата пального понад 100л гарантована....

що устроїм конкурс серед водіїї-у кого найважча нога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, может именно поэтому некоторые адепты считают самым удобным вождение босиком? неподрессоренная масса получается ниже, так сказать :unsure:

кстати, я предпочитаю ездить в теплую погоду в туфлях на тонкой подошве или мокасинах, а если холодно -- в "казаках". езда в "снегоступах" или кроссовках на толстой подошве, imho, моветон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

...перепробував купу заправок)) На ВОГ таке пальне, що, враження, в нього ДП додають...Бо якось довелося свому жужику 10л закапати...95-й з незначним домішком соляри /в Фіат Скудо 2.0 ТД помилково вгрохали 50л 95-го)) А там вже лямбочка давно світилася - тобто 1:15-20 пропорція, якщо не більше/.....Так жужик-жужиком, а "образився" на мене страшенно))) Їхати відмовлявся навідріз)) Коротше Лукойл /Дубнівська/ форева! Там 92-ий хоч бензином назвати можна))) Шкода, що не можу 95-ий заливати((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой Кудя! Як мене задрали ці розказні про витрату по місту на 2,0 літровій машині!

В якому такому режимі ти їздив, що в 9,3 вклався???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думав, що взимку витрата пального збільшується через зміну температури навколишнього середовища. (наівний:),

а то все кляті башмаки ...

В принципі, можна було б, після прогріву, авто спробувати в тапки перезутися, а для чистоти експерименту, ще й шкарпетки зняти. Ги-ги :)

З власного досвіду переконався, що на витрату пального впливає найбільше:

1. Манера керування авто, стиль їзди (на одній машині у дох водіїв витрата буде різною - 100% перевірено в міському циклі на авто з карбюратором).

2. Якість пального

3. Якість дорожного покриття.

Для себе контролюю розхід пального (адже розхід пального - показник стану авто) за змішаним циклом (100 км по місту, 200 км по трасі) Мій Ланя 1,5 стабільно показує близько 7,8 на сотню (взимку).

Що стосуєтся якості бензину - а шо зробиш???

Раджу не заправлятися на АЗС, що розташовані в низинах та біля водойм, особливо хто з інжектором (форсунки летять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Читав-читав тут.... а про заправку ОККО так і не почув... На сороковому біля Агроконтракта.

Між іншим там якісне пальне(на мою думку), часто там заправляюся і ще ні разу не пожалкував про це.

Кажу і про бензин, і про дизель. Пробував і те, і інше (на різних машинах ясен-красен) :)

Лукойл теж нормально. Ще писали про 95 преміум (як від проміня до набережної спускатися) - підтримую, там був нормальний бензин. Чого був, бо давно там не заливався, не знаю що зараз пропонують.

Всі інші заправки пропонують різне за якістю лайно, особливий ацтой - WOG! В Камінь-Кашмарську теж є WOG..... після заправки там я подумав, що в моєму мерсі якийсь тракторист викрав двіжок, а взамін поставив від свого ЮМЗа! Ледве викатав половину, щоб розбавити. І крім того, тамошнє К-Кашмарське WOG по-жуткому, по-к-кашмарному недоливає палива! Якось я заливав в свою тойоту бензу. Бак був майже сухим, його ємність 40. А влізло 46.

Правда є непоганий WOG на виїзді з ковеля як на луцьк, зразу за мостом справа. Там можна добре і якісно заправитись ....кавою, чаєм і навіть смачно попоїсти. :blink:

А от через дорогу від нього новий лукойл, от там як раз суперово можна машину покормити. Пробував, якість в нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так ОККО это новенький, а тема то когда была создана, сейчас кстати на ОККО и заправляюсь бенза нормальная. Теперь у меня в Луцке 2 заправки на которые заезжаю ОККО и Лукойл на ровенской.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...