Перейти до змісту

"З днем усіх святих"


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Kaktus1990 ти на них не ображайся. Ся то то свято.

з днем всіх святих! :rolleyes:

Від Вас, Luychi, такого не чекав...

А чому у цих "святих" такі спотворені фізіономії? Свічка в спустошеному гарбузі символізує святість? Мені особисто в зв"язку з цим стає моторошно... А ще - все це дуже важко в"яжеться з більш-менш традиційною уявою про святість. Яких "всіх" святих люди в цей день (чи ніч) прославляють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я і не чураюсь свого :). Але чому ви усі поголовно св'яткуєте день Валентина??? ;):P

Валентин і ці "всі святі" - одного поля ягоди. Все придумане для того, аби збити спантелику православний люд. Sergius, а як Ви вважаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторю SunSeth.

Свято всіх святих - завтра, а Хелоуін - свято напередодні дня всіх святих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторю SunSeth.

Свято всіх святих - завтра, а Хелоуін - свято напередодні дня всіх святих.

Ну хоч друга нормальна людина!!! :smile-zachot: після Luychi. І то уже на неї нападають. Дивись щас і на тебе нападуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валентин і ці "всі святі" - одного поля ягоди. Все придумане для того, аби збити спантелику православний люд. Sergius, а як Ви вважаєте?

З одного боку ви по своєму праві. Але все ж з самого початку ці свята несли інший зміст (якщо так можна виразитись), і несуть зараз в себе на Батьківщині. Та й не все те зло, що приходить із закордону. Проблема в тому, що в нас це все так сприймається і перекручується. Ті ж вищеназвані свята були штучно возвеличені, і на мою думку не без допомоги маркетологів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name

. Християнська церква зробила 1 листопада "День всіх святих".

Це яка така християнська церква таке зробила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Православный День Всех Святых - первое воскресенье после Пятидесятницы (девятое после Пасхи). Введён в начале пятого века н.э.

Католический и лютеранский День Всех Святых - 1 ноября (дата постоянная). Введён в начале шестого века н.э.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не католик.

А баня була класна! :)

І не свято це Хелоуїн, а розгул нечисті! НІЧ напередодні, коли нечисть має силу біситися..

Всім до мене у розділ "Відео" і качати фільм "Кошелек или жизнь"

І слово "свято" пишеться БЕЗ апострофа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то виправ тему (назв) і в постах..

Бо таке й враження складається - нафіг розум - головне "св'ято" і сінька..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але чому ви усі поголовно св'яткуєте день Валентина???

фтопку день валентина 14-го лютого день комп"ютерщика http://ru.wikipedia.org//14_февраля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990 ти на них не ображайся. Ся то то свято.

з днем всіх святих! :rolleyes:

Від Вас, Luychi, такого не чекав...

А чому у цих "святих" такі спотворені фізіономії? Свічка в спустошеному гарбузі символізує святість? Мені особисто в зв"язку з цим стає моторошно... А ще - все це дуже важко в"яжеться з більш-менш традиційною уявою про святість. Яких "всіх" святих люди в цей день (чи ніч) прославляють?

All hallow ees (Месса всіх святих) - звідси пішла назва Хеллоувін - ніч напередодні дня всіх святих. 23 жовтня православна церква свткувала День всіх святих землі Волинської. Коли хрестили мою племінницю і хрещеницю іменем Мирослава, батюшка (МП) сказав, що її іменини можна святкувати в цей день. Тобто тих святих яким "персонального" дня не дісталось - треба величати в такі дні. І Хелоувін я за таке саме свято і сприймаю. Не в даті справа, а у ставлені до неї. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...