Перейти до змісту

УВАГА! 25.10.2009 відбудеться велика міжклубна зустріч луцьких автоклубів!


pura

Рекомендовані повідомлення

opel95 ну вибачай... ну не можу я так часто відвідувати зустрічі.. та й мабудь не я один. Не думаю що на зустрічі були всі хто буде присутній на покатушках, тому я й написав таке повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
А на зустрічі представник CEED-клубу провів коротенький інструктаж як себе поводити при зупинці інспектором ДАІ...

Поделись мыслями сидовода :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав вже на Крупу годині о другій, машин було багацько....

Пару раз навипередки скатався, побалакав зі знайомими, подивився слалом. На мою думку 15 грн не шкода, якби вони пішли в казну якогось з клубу організатора, а так.... але й такі заходи не часті.

p.s. Авео-клуб, не ображайтесь що я так увірвався у ваш заїзд )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи скучновато було в плані організації. Та й люди з клуба 2101 підвели. Напевно дарма я поїхав.

Щоправда приємно було познайомитись з представниками Драйв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи скучновато було в плані організації. Та й люди з клуба 2101 підвели. Напевно дарма я поїхав.

Щоправда приємно було познайомитись з представниками Драйв!

В нас та сама ситуація з явкою але і нам було приємно познайомитись... А то ваші так видавали на білому звірові :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

opel95 якщо маєш на увазі копійку за надписом олдскул на задньому склі, то вона не наша, вона з РедЗона

Ось наші машини які приїхали. Аж 2! :(

pa255619.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше сподобалось їхати в колоні по всьому місті, куча позитиву, особливо коли тобі у відпоідь усміхалися чи махали рукою зустрічні водії :)))

Ем.. на на Крупі реально трохі скучновато.. Радий, що хоть трохи на "прямій" погоцав, на дріфт класний подивився)

Беха звичайно була краща!! Но і дядінька на Паджеро тоже так дивився інтересно, особливо коли цю "дуру" в занос заводив )))

Навіть не очікував шо наш рідний Ланос/Сенс здатний на досить таки непогане проходження "змійки". Trener явно доказав це

Ну а так, взагальному не жалкую аж ніяк шо потратив пів дня на це все діло, людей побачив, себе показав, пофоткався трохі, поганявся чуть-чуть, - не часто таке ж буває.. А тому Дякую за огранізацію .. і ше раз усіх Зі СВЯТОМ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на "активність" зі сторони нашого клубу, в плані участі, можу сказати, що свято відбулось!

Найбільші враження від автопараду містом, колона біля 70 автомобілів - це було КРУТО!!!!

P.S. Ще б побачити відео того всього дійства...а фотки ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оо, наших було аж 10 вроді ))

.. так шо беріть приклад ;)

А відео думаю на днях має з"явитися.. там його правда багато. БУло б добре аби хтось звориб зразу відеонарізку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lanos-сlub тобто...

Дійсно, найбільше напевно було ланосоводів і сідоводів, то за моїми підрахунками

image54641fv.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууух поганяв так поганяв. Моя машинка від мене тепер тікає коли я до неї підхожу!

Свято вдалося як не крути! Але треба перенести день автомобіліста Луцька десь на середину літа, а то машина чорна після гонок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дивлячись на "активність" зі сторони нашого клубу, в плані участі, можу сказати, що свято відбулось!

Найбільші враження від автопараду містом, колона біля 70 автомобілів - це було КРУТО!!!!

P.S. Ще б побачити відео того всього дійства...а фотки ТУТ

Містом їхали 84 автівки. В Крупи приїхало 68 машин. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Авео-клуб, не ображайтесь що я так увірвався у ваш заїзд )

Vect0r , у цей ?

537c5d9542cbt.jpg

:_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот тут є нюансік на рахунок авео 1.5... може це був не ваш (скажем так)... як було...

Виїхав троха раніше і вже на трасі Дубно-Луцьк на хорошому хвості замітив синю авешку.... добавив до 170 км...більше не став був не сам. коли дядько на велосипеді став віляти спереді я збавив))

він пішов як має бути.

авто Астра 2004 рік ))) 102 коня..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарний відпочинок.....Ще декілька фото є ось тут http://www.opel-club.com.ua/forum/index.ph...entry1070326064

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот тут є нюансік на рахунок авео 1.5... може це був не ваш (скажем так)... як було...

Виїхав троха раніше і вже на трасі Дубно-Луцьк на хорошому хвості замітив синю авешку.... добавив до 170 км...більше не став був не сам. коли дядько на велосипеді став віляти спереді я збавив))

він пішов як має бути.

авто Астра 2004 рік ))) 102 коня..

Ну, в мене об"єм то більше 1.8, але моновприск... по максималці можливо авешка мене і об"їде, але я більше 140 не їхав, немає де і навіщо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...