Перейти до змісту

Сімейні альбоми


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

 Так схоже на універмаг, що тут виставляв 01luchanyn. Хоча ви в темі вказували, що він на розі Л.Українки і Кривого Валу. А той біля Братського моста.

Ну так уже літери співпадають з віконними відкосами і самі вікна схожі, :blush: і роки поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вже раніше викладав це фото,але більше на будівлі звертали увагу...

Это перекрёсток улиц Советской и Первого Мая. Так они назывались в то время.(Я очевидец тех времен и событий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все праильно,а 01luchanyn виставляв військовий універмаг.Так то різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Так схоже на універмаг, що тут виставляв 01luchanyn. Хоча ви в темі вказували, що він на розі Л.Українки і Кривого Валу. А той біля Братського моста.

Ну так уже літери співпадають з віконними відкосами і самі вікна схожі, :blush: і роки поруч.

Схожість є.Але універмаг все таки на розі Радянської та 1 Травня. Я в ньому ще в 77-у купляв шапку. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Ну так уже літери співпадають з віконними відкосами і самі вікна схожі, :blush: і роки поруч.

Вікна дуже схожі але написи таки з відкосами віконними не співпадають...

post-1719-1285135362,24_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні,там де на лавочці сидять забор.І це військовий універмаг,а то центральний.Та й відстань між вікнами різна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумію. А на другому вашому фото з демонстрації, теж воєнний. То де ж його місцезнаходження? 

Даруйте мені за мою допитливість, можливо  Mihail прояснить? Бо страшенно цікаво.

То це три різні універмаги чи два?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військові універмаги точно різні,в одному відстань між вікнами на дві літери,а в іншому на чотири.Та й центральний точно в центрі був.Так що-три різних,так виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо придивитись до вікон на магазині після бурі(фото1) і на універмазі де демонстрація(фото2),то на обох фото видно арки в верхній частині вікон.Можна припустити, що це одна й та ж будівля в різні часи. Фото2 зроблено пізніше, на вікні видно жалюзі, одежа людей явно не початок 60-х. Надпис могли переробити. Ще цікаво, що то за дах видно за транспарантами на фото2. Можливо Будинок техніки?-не знаю. Магазин на розі Радянської і 1Травня я пам"ятаю не як військовий універмаг, а як магазин промтоварів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арочки і на третій фотці видно (де з парканом). Може стилізація вікон і надписів універмагів була затверджена компартією? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арочки і на третій фотці видно (де з парканом). Може стилізація вікон і надписів універмагів була затверджена компартією? :D

Схоже, Ви праві. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Опять "Аллегро". К сожалению даты нет. Подпись - 24 pp Łuck łącznościowiec Format pocztówkowy. Stan bdb. Z tyłu opis: P. Wawrzyk z rodziny Maciejewskiej Anny, matki Sabiny Włodawskiej.

post-2846-1286988386,33_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо повтор, прошу вибачити.

На фото Адріан Ковальчук у 1930 р.

Детальніше про цю людиу на http://monitor-press.com/index.php?option=com_content&view=article&id=149:2010-01-21-16-42-05&catid=77:2009-07-16-14-11-05&Itemid=177〈=uk

post-6713-0-52143500-1291289315_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо повтор, прошу вибачити.

На фото Адріан Ковальчук у 1930 р.

Детальніше про цю людиу на http://monitor-press.com/index.php?option=com_content&view=article&id=149:2010-01-21-16-42-05&catid=77:2009-07-16-14-11-05&Itemid=177〈=uk

А фото то прекрасне - де ж бо це місце панове ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені схоже на місце перед собором, поворот на Градний Узвіз.

Нагло скористаюсь Вашим фото...

post-2742-0-61820800-1291313456_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені схоже на місце перед собором, поворот на Градний Узвіз.

Cаме так , причому будиночок з "Швейком" ще не збудований

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені схоже на місце перед собором, поворот на Градний Узвіз.

Нагло скористаюсь Вашим фото...

post-2742-0-61820800-1291313456_thumb.jp

Все так.Но мне, в мою бытность пионэрскую (1960-62) ,помнится что там где угловое одноэтажное,с большими окнами, был ресторан (не то Луцк,не то Волынь) в деревянном здании и немного в глубине т.е. подальше от дороги.Толи это белое здание переделали в ресторацию толи еще чего.Держал совет с такими же пионэрами,резюме-снимок одного и того же места,а вот про ресторан разногласия.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно можу сказати, що навпроти будинку (про який йшла мова вище), там де тепер "Вопак" на початку 60-их був одноповерховий будинок, на розі якого була перукарня. Мама, будучи студенткою у 60-их роках, неодноразово робила там зачіски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • Адміністратори

Подивіться які шини та руль в роверів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Фото з мого сімейного альбому.

На звороті "Луцьк, 1937 рік"

Хто може впізнати місце?

post-6593-0-94597900-1312529032_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...