Перейти до змісту

Сімейні альбоми


laska

Рекомендовані повідомлення

Ось знову знайшла, фонтан з лебедями, якого нині нема.

Хтось пам"ятає де він знаходився? ;)

неймовірно!! де ж таке було?!

"1000 мелочей" ;)

[недалеко возле Бани на Д.Галицкого, рядом с первой(?) аптекой]

Не так давно его не стало. Помнится, в старших классах школы мы тем лебедям на голову тыквы надевали, когда с загородних осенних пикников возвращались :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 260
  • Створено
  • Остання відповідь
"1000 мелочей" ;)

[недалеко возле Бани на Д.Галицкого, рядом с первой(?) аптекой]

Не так давно его не стало. Помнится, в старших классах школы мы тем лебедям на голову тыквы надевали, когда с загородних осенних пикников возвращались :)

Тепер там такий пам"ятник:

post-2346-1244484578.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні в гостях за столом частуються, а я все альбоми переглядаю  :D

Ось знову знайшла, фонтан з лебедями, якого нині нема.

Хтось пам"ятає де він знаходився? ;)

post-2742-1244479630.jpg

якшо не помиляюсь на вул.пугачова перед теперiшнiм магазином Крамниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"1000 мелочей" ;) [недалеко возле Бани на Д.Галицкого, рядом с первой(?) аптекой]

Не так давно его не стало. Помнится, в старших классах школы мы тем лебедям на голову тыквы надевали :)

Точно! Там ще була автостанція. Ще пара фото для підтвердження.

Пеша 60-ті. Видно автобус.

post-2742-1244484503.jpg

Друга березнь 1973р. Якраз видно вивіску магазину.

post-2742-1244484587.jpg

Тепер зрозуміло хто ті голови лебедям поскучував  :0023:

А я жила поруч, за аптекою. Дружньою компанією ми витягували з фонтану копійки  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 мелочей

Магазин називався 1000 дрібніць, памятаю... Не стало його вже доволі давно, може років 10 буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все так. Ось сьогоднішня споруда, колишній магазин "1000 дрібниць"

post-2742-1244485245.jpg

А фонтан був не на місці теперішнього пам"ятника, а трішки ближче до магазину.

P.S.До речі, гарний був фонтан! Там були білі і чорні лебеді, з яскравими червоними дзьобами.

Цікаво, коли його поставили і хто автор проекту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно! Там ще була автостанція.

А мне ещё кажется, что там у троллейбусов был круг (типа конечная). В начале восьмидесятых, примерно. Не?

Тепер зрозуміло хто ті голови лебедям поскучував  :0023:

А я жила поруч, за аптекою. Дружньою компанією ми витягували з фонтану копійки  :D

Ну скручивали, ну и что? Доказательств же у тебя нет? Тож не поймала ваша дружная компания нашу дружную компанию - слишком падкие на денежки советских трудящих были ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно! Там ще була автостанція.

А мне ещё кажется, что там у троллейбусов был круг (типа конечная). В начале восьмидесятых, примерно. Не?

Не пам"ятаю такого та і в мами перепитувала. Добре пам"ятаю, як з сусідами збирали підписи, щоб заборонили рух автобусів по частині вулиці Глушець, а саме від "1000 дрібниць" до старого ринку. Оскільки будинки тряслися і давали тріщини. В нас посуд в серванті дзеленчав і рухався  :D особливо о 4 ранку це було прикольно.

Ось ще літачок, в якому був кінотеатр, де показували "Ну, постривай!" і "Єралаш".

post-2742-1244528640.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

1969 рік - випускниця школи №8, обов"язковий і вже забутий ритуал перед вступом до вищого учбового закладу

749971412b24.jpg

d44eaa378177.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Вгададайте місце

"Ну что я могу сказать ... ну токо что один из них Stork" :D

Ні, мене тут нема, на фото близькі люди. Тут важко здогадатись тому розкриваю карти. На фото спуск до парку з теперішньої Лесі Українки (Кривий Вал), зараз на цьому місці (куті) замість цих приміщень стоїть Райфайзен банк Аваль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, мене тут нема, на фото близькі люди. Тут важко здогадатись тому розкриваю карти. На фото спуск до парку з теперішньої Лесі Українки (Кривий Вал), зараз на цьому місці (куті) замість цих приміщень стоїть Райфайзен банк Аваль.

А який же це рік ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, мене тут нема, на фото близькі люди. Тут важко здогадатись тому розкриваю карти. На фото спуск до парку з теперішньої Лесі Українки (Кривий Вал), зараз на цьому місці (куті) замість цих приміщень стоїть Райфайзен банк Аваль.

А який же це рік ?

82-83 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні форумчани. Фото 1957р.

Спробуйте ідентифікувати місце. Я здогадуюсь де це, але на 100% не впевнений.

post-7519-1264346603.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани. Фото 1957р.

Спробуйте ідентифікувати місце. Я здогадуюсь де це, але на 100% не впевнений.

post-7519-1264346603.jpg

Я не зовсім впевнений, але мені здається, що це фото зроблене на фоні військового універмагу , який був на вул.Пугачова ще в кінці 70-х. Ми там ще купували військові сорочки та нашивки для військової підготовки в старших класах. Але тоді вже не будо паркану, який присутній на фото. На жаль, моя мама не може пригадати, де знімали це фото. Але ці дівчата на фото були студентками Луцького медичного училища у 1957р. Я сфотографував приміщення, яке напевне чи можливо, по моїй пам"яті в 70-х, було військовим універмагом. Але що все це так- не впевнений.

post-7519-1264713506.jpg post-7519-1264713465.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж подумала про той військовий універмаг (згадались блискучі ґудзики і зірочки :D ), але він був лівіше гастроному. Там де зараз бібліотека, якраз трішки видно на другій світлині.

Сьогодні перепитаю маму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж подумала про той військовий універмаг (згадались блискучі ґудзики і зірочки :D ), але він був лівіше гастроному. Там де зараз бібліотека, якраз трішки видно на другій світлині.

Сьогодні перепитаю маму.

Але ж пані і панове, забору там ( у районі магазину 1000 дрібниць) ніякого ніколи не було !!! Клумбочки, лавочки, деревця це скоріше внутрішній дворик ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це схоже на внутрішній дворик.

Телефонувала друзям, які переїхали в будинок якраз напроти гастроному у 1969 році. Забору там не було, але по розповідях сусідів, кажуть, що раніше був, якраз напроти воєнторгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, це схоже на внутрішній дворик.

Телефонувала друзям, які переїхали в будинок якраз напроти гастроному у 1969 році. Забору там не було, але по розповідях сусідів, кажуть, що раніше був, якраз напроти воєнторгу.

Я не зовсім вкурив про місце забору... покажіть на малюванці бітте

post-1719-1264758679.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Otto Kreer, не заморочуйтесь :) Думаю, це все ж не те місце. Просто дуже підкупає наявність воєнторгу, та ще й студентки медичного училища...

Воєнторг був, на Драгомамова, це факт, але та будівля була і є двоповерхова, а на фото одноповерхова.

Та і забор дуже близько біля того універмагу. Очевидно знайомі мають на увазі інший паркан, через дорогу.

post-2742-1264761608.jpg

Та думаю, що якщо він і був, то не такий як на фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вдячний пані Ласці та пану Отто за допомогу на рахунок воєнторгу, але ще спробую розпитати своїх знайомих. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...