Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

хіба приладобудівний існував за поляків? там, здається, просто хатки стояли. ну і десь Шнайдера на Костюшки.

Приладобудівний побудований при Союзі, а при Польщі був механічний завод на базі якого все будувалось, або якось по іншому називався. Так розповідали старожили. Між іншим один ізстарих цехів можна було бачити іще 2 роки назад, це гальванічний цех, знаходився паралельно до Ковельської. Тепер там новий цех. Що в ньому не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба приладобудівний існував за поляків? там, здається, просто хатки стояли. ну і десь Шнайдера на Костюшки.

приладобудівного звичайно не було але зате були майстерні та ливарня чеха пана Свободи. Колишні ливарні цеха знесли не так і давно а ось приватний двохповерховий будинок чеха стоїть і досі - у ньому знаходиться лабораторія випробувань ВТК. Докладніше напишу коли отримаю матеріал по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба приладобудівний існував за поляків? там, здається, просто хатки стояли. ну і десь Шнайдера на Костюшки.

приладобудівного звичайно не було але зате були майстерні та ливарня чеха пана Свободи. Колишні ливарні цеха знесли не так і давно а ось приватний двохповерховий будинок чеха стоїть і досі - у ньому знаходиться лабораторія випробувань ВТК. Докладніше напишу коли отримаю матеріал по темі.

Думаю, що це буде цікаво. Тим більше, що цю тему ми іще не розглядали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приладобудівний побудований при Союзі, а при Польщі був механічний завод на базі якого все будувалось, або якось по іншому називався. Так розповідали старожили. Між іншим один ізстарих цехів можна було бачити іще 2 роки назад, це гальванічний цех, знаходився паралельно до Ковельської. Тепер там новий цех. Що в ньому не знаю.

Пардон, не побачив вашого коментара.

Дозвольте з вами не згодитися на рахунок гальванічного який паралельно Ковельській - старі будови можна побачити і зараз на знімках з супутника.

В одному з них знаходилась лабораторія вхідного контролю де я працював з 87 по 91 рік :D

post-1719-1258912282.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня давненько не заходив... змінилось у вас тут все ледве знайшов)

(можливо вже викладувались вибачайте)(доречі трохи плутаюсь ^_^ )

99c0746a4698.jpg

63c0e1e64f10.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на цьому фото я ніяких орієнтирів не бачу,щоб зорінтуватися де це місце знаходиться.

post-1989-1259161289.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 TIMKA

Это железнодорожный вокзал

:_09: Що-що підозрював, але такого не чекав.. спс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если было, то звиняйте. нашёл в сети

людина, причому наша бордівська, старається а ви ??? - заходьте на луцьку Дзигу частіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Вдало зфотографовано, маршрутка тих часів "рафік" і практично на тому ж місці нинішня "богдан" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Я так розумію,що це на Красному?Який тільки рік? Викладу одне сучасне фото,а інше десь 53 року.Я думаю,що це одна і та ж будівля що і на вашому фото.

post-1989-1261589998.jpg

post-1989-1261590148.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Фото про к.т.Промінь.

post-1130-1262530257.jpg

і ще одне, але я не впевнений що то Луцьк. Мо 5-та або 7-ма школа?

post-1130-1262530383.jpg

Змінено користувачем datacopy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підписано тільки що це - Стир і панорама на старе місто... ну мені здається це таки Луцьк

рік нажаль невідомий

65ec0c163c9f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На макеті. Підписано, "Будинок культури і техніки на Київському майдані":

post-3831-1257717138.jpg

це теперішня податкова, якщо не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і наш *морвокзал* ,а на іншій тільки вивіску прочитав*Динамо*,що і напис підтверджує.Щось не зорінтуюсь де це.

post-1989-1262788286.jpg

post-1989-1262788307.jpg

post-1989-1262788321.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...