Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

Десь цей памятник тут був,мені так здалося.Знаю що це Луцьк,а місце де зроблено фото не знаю.

post-1989-1257888128.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне фото 70-х років.

Хотів звернутися до форумчан. Ми пропустили один цікавий момент. Це пам’ятник на вул. Володимирсьій на військовому цвинтарі. Всі старожили розповідають, що вигляд дуже цікавий. Пропоную пошукати по альбомах знайомих старожилів. Можливо знайдемо. В мене поки що успіхи нульові.

Otto якысь такы викладав.

Отто не в курсі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь цей памятник тут був,мені так здалося.Знаю що це Луцьк,а місце де зроблено фото не знаю.

дом на заднем плане похож на дома где-то в районе На Таборище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь цей памятник тут був,мені так здалося.Знаю що це Луцьк,а місце де зроблено фото не знаю.

дом на заднем плане похож на дома где-то в районе На Таборище

очень похоже !

20090331181005.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені схоже, що це десь в районі старого краєзнавчого музею, навпроти теперішнього музею з військовою технікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як згадували,то жили тоді в районі 8 школа-госпіталь.А з маленькою дитиною в той час далеко не заїдеш,ще кредити так не давали,щоб авто купити. :D .Це 1957р.Може це одна з будівель госпіталю?Тай школа там була,а памятник якби відноситься до освіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось ще фото 57р.Справа будівля сучасного суду і дорога вниз до ст.базару.Іще одне,теж на фоні суду в існуючому і зараз скверику.

post-1989-1258188485.jpg

post-1989-1258188573.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і парк та будівля військомату.1962р.

Фото чудесне. Враження-ніби перемістився в ту епоху. Шкода скверика. Він мені більше подобається за сучасний майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото 70-х років. З якої книги- не можу пригадати.

Комсомолець-вже історія.

post-6713-1258216632.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і парк та будівля військомату.1962р.

А пам"ятаєте в кінці 70-х років біля Ощадбанку були Ігрові Автомати, по сьогодняшнім міркам допотопні але тоді це було супер - торпедні атаки кораблів, за певний час вибити певну кількість мішеней...

fa9a4d37ff06.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім хто викладує фото м. Луцька. Особисто мені дійсно цікаво їх перегладати. Завжди любив порівнювати як було і як зараз.

Пане Otto Kreer, а також усі інші, в Вас нема часом бажання зробити поліграфічне видавництво цих скарбів. Я вважаю це дійсно скарб, який збирається майже по крупицях. Можно було б поповнити міські бібліотекі, бібліотекі учбових закладів, зробити виставку або присвятити вечір старовинному Луцьку, це б зблизило Лучан.

Нажаль я не можу добавити свою крупицю. В мене її нема.

Хоча колись писав статтю в газету про старовинні кладовища м. Луцька. Пом`ятаю як ще фотки шукав по цій темі. Якщо знайду - викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Otto Kreer, а також усі інші, в Вас нема часом бажання зробити поліграфічне видавництво цих скарбів.

Бажання може і є але ... матеріал потрібно якось систематизувати перед тим як здати у набір, а на це потрібно час та певні знання предмету - його нема, а друге - це як не дивно відсутність вільних коштів на видавництво. Це я про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую усім хто викладує фото м. Луцька. Особисто мені дійсно цікаво їх перегладати. Завжди любив порівнювати як було і як зараз.

Пане Otto Kreer, а також усі інші, в Вас нема часом бажання зробити поліграфічне видавництво цих скарбів. Я вважаю це дійсно скарб, який збирається майже по крупицях. Можно було б поповнити міські бібліотекі, бібліотекі учбових закладів, зробити виставку або присвятити вечір старовинному Луцьку, це б зблизило Лучан.

Нажаль я не можу добавити свою крупицю. В мене її нема.

Хоча колись писав статтю в газету про старовинні кладовища м. Луцька. Пом`ятаю як ще фотки шукав по цій темі. Якщо знайду - викладу.

пошукайте! фотки то цікаво, а ще текст - не менш! тут почитайте. щось може додасте?

видати бажання є. роботи ведуться. основна частина вже майже завершена. див. посилання з мого підпису. фотографічна основа майбутнього видання ця ж. тільки ясно, що половина ще викинеться, а ще щось нове і цікаве додасться.

виставку вже давно би зробив. є ідея одного проекту, не просто виставки. тільки от не знаю як це зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажання може і є але ... матеріал потрібно якось систематизувати перед тим як здати у набір, а на це потрібно час та певні знання предмету - його нема, а друге - це як не дивно відсутність вільних коштів на видавництво. Це я про себе.

На рахунок "здати у набір" то тут я готовий допомогти аж до самого друку. на рахунок систематизувати - то нажаль в мене таких знань теж нема. На рахунок коштів... в принципі можна поросити фінансування в однієї з політичної партії або в мерії ... Трохи смішно звучить, але впринципі спробувати можна. Звісно було б непогано команду людей зібрати для більш організовішаної робити, бо в самотужки такі видання не так то і просто зробити. Наврядче хтось у Луцьку зможе за свої власні кошти зробити кілька десятків примірників та подарувати їх учбовим закладам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь тут було фото в цьому ракурсі,мені так здається.Це видно десь на виставці,там де зараз Західінкомбанк.А може я і помиляюся.Приблизно 1958-59 р.

post-1989-1258409613.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь цей памятник тут був,мені так здалося.Знаю що це Луцьк,а місце де зроблено фото не знаю.
По підсказці знайшов це місце.Двір 1 школи.А ось і будиночок вцілів,правда черепицю десь поділи,перекрили шифенром.

post-1989-1258566612.jpg

post-1989-1258566630.jpg

post-1989-1258566674.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виставку вже давно би зробив. є ідея одного проекту, не просто виставки. тільки от не знаю як це зробити.

Порадився я вчора з однією людиною, яка знає особливості "культурної галузі" Луцька з середини. Вона підказала на рахунок виставки звернутись в Краєзнавчий музей; там можуть і залом, і організацією, і досвідом допомогти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552 i Dream - ваша ініціатива дуже потрібна! але я сьогодні/завтра буду зустрічатися з однією людиною, пов'язаною з цим, то вже після цього звернусь/розкажу до вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Наскільки я розумію, то це тнперішній приладобудівний завод. На цю тему щось на форумі мало фото. Особливо з польського періоду.

2.Цілина. "Спальний вагон для активістів".

post-6713-1258798185.jpg

post-6713-1258798248.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба приладобудівний існував за поляків? там, здається, просто хатки стояли. ну і десь Шнайдера на Костюшки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...