Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

Теж район ЦУМу,та Вінниченка.Мені так здається.Пише,що це вул.*Красной армии*

Фото з виглядом теперішньої вулиці Вінниченка надзвичайне. Ніде такого не зустрічав і не догадувався, що вулиця могла так виглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще викладаю два фото.Десь район центру.Фото з трьома жінками датоване 52р,а інше десь 59р.

post-1989-1257677777.jpg

post-1989-1257677801.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друге фото це практично подвір"я школи № 1 - і як положено за будинком піонерів пам"ятник Леніну !

post-1719-1257680347.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так,впізнав.10 років провчися,а тут якесь затемнення.Палац піонерів дуже великим видався.А на першому фото якийсь кінотеатр видно,чи що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cвіжі, чудові фото від Василя HRT

50-ті роки

В продовження теми іще одне фото

post-6713-1257695775.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження теми іще одне фото

м-да, тодішні люди, по одягу, мало чим від теперішніх бомжів відрізнялись. о! часи були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по цьому фото хтось може щось сказати?І що за дата?Я здається знаю і місце і про цю дату.

post-1989-1257698653.jpg

post-1989-1257698672.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по цьому фото хтось може щось сказати?І що за дата?Я здається знаю і місце і про цю дату.

щось не можу вгадати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Універмаг стояв на місці *Аваль*,на розі Л.Українки та Кривого валу,а дата-це дуже сильний ураган був в Луцьку.Кажуть по парку,де зараз Др.Театр,не можна було пройти,грубезні дерева з корінням повиривало.Я ше одну фотку знайду,пов*язану з ураганом 60 го року,десь в альбомах у матері знаходиться.Зараз мало де можна знайти згадку про 20.05.60р.Ось цитата*Выезд в Ровно. Вечер следующего дня застает группу по пути в Луцк на очередное представление. С каждым километром ветер все крепчает и превращается в яростный, невиданной силы ураган. Под его напором взлетают вверх крыши домов, валятся с корнями многолетние деревья. Неожиданно перед машиной с шумом падает дерево. Дальше двигаться опасно — автобус бросает из стороны в сторону, и кажется, вот-вот он перевернется. Машина ищет укрытия, ждет конца урагана.

По приезде в Луцк выясняется, что представление не состоится: здание клуба пострадало — нет света, частично сорвана крыша. Не было представления и на следующий день.

21 мая. Коллектив переезжает в Закарпатье*А. БАСМАНОВ

Журнал «Советский цирк» август 1960 г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще по темі 1960р.- Покровська церква (XVII - XIX ст.)У 1960 ураган зніс баню над навою і маківку над апсидою. Невдовзі маківку відновили, а баню на восьмериковому барабані поставили лише у 1988.

post-1989-1257704123.jpg

post-1989-1257704231.jpg

post-1989-1257704264.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у 1960 році на кірсі було знесено центральний шпиль. Фото події дововлі відоме, тому не викладаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тримаю у руках архітектурно-історичний нарис "Луцьк" панів Колоска і Метельницького. Рік випуску 1990. Ось деякі речі з нього.

Всім відомий будинок, але з цікавого ракурсу:

post-3831-1257716998.jpg

Для мене була новина, коли я побачив, що на цьому місці стояли будинки:

post-3831-1257717083.jpg

Магазин "Дитячий світ" 1987.

post-3831-1257717117.jpg

На макеті. Підписано, "Будинок культури і техніки на Київському майдані":

post-3831-1257717138.jpg

На макеті:

post-3831-1257717206.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене була новина, коли я побачив, що на цьому місці стояли будинки:

post-3831-1257717083.jpg

Та я також дивлюся не дуже уважно на фото які вже давно у мене є, а насправді там ще стільки багато інформормації непізнаної :D

ви ж бачили це фото пане Олександр , правда ?

А ось те що ці будинки були ще зовсім недавно це цікаво !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тримаю у руках архітектурно-історичний нарис "Луцьк" панів Колоска і Метельницького. Рік випуску 1990. Ось деякі речі з нього.

Всім відомий будинок, але з цікавого ракурсу:

post-3831-1257716998.jpg

Ось такий ще ракурс є

eb96b394ddb2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене була новина, коли я побачив, що на цьому місці стояли будинки:

post-3831-1257717083.jpg

Та я також дивлюся не дуже уважно на фото які вже давно у мене є, а насправді там ще стільки багато інформормації непізнаної :D  

А ось те що ці будинки були ще зовсім недавно це цікаво !

Я пам"ятаю ці будиночки, саме такими, як на цій світлині, оскільки виросла на Братковського (Маяковського)

І ще пам"ятаю пожежу. Їх знесли після тієї пожежі. Сусіди подейкували, що самі жителі здійснили підпал, оскільки їм ніяк не давали нового житла. Адже більшість тих квартир є у аварійнову стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, а рік то який був?....

Та от сама цілий день мучусь, точний рік пожежі не згадаю, хіба попитаю батьків.

Приблизно кін.80-х-поч.90-х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та от сама цілий день мучусь, точний рік пожежі не згадаю, хіба попитаю батьків.

Приблизно кін.80-х-поч.90-х.

Слава Богу пані Ласка повернулась ! Я дуже сумував без вас !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава Богу пані Ласка повернулась ! Я дуже сумував без вас !

:_08:  та я нікуди не дівалась. Тихо шаленію від проробленої Вами роботи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне фото 70-х років.

Хотів звернутися до форумчан. Ми пропустили один цікавий момент. Це пам’ятник на вул. Володимирсьій на військовому цвинтарі. Всі старожили розповідають, що вигляд дуже цікавий. Пропоную пошукати по альбомах знайомих старожилів. Можливо знайдемо. В мене поки що успіхи нульові.

post-6713-1257880526.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не зовсім вдало, але прийшлось трохи воду на річці підретушувати.

Змісту фото не міняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне фото 70-х років.

Хотів звернутися до форумчан. Ми пропустили один цікавий момент. Це пам’ятник на вул. Володимирсьій на військовому цвинтарі. Всі старожили розповідають, що вигляд дуже цікавий. Пропоную пошукати по альбомах знайомих старожилів. Можливо знайдемо. В мене поки що успіхи нульові.

Otto якысь такы викладав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...