Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
фото з книги метра луцького краєзнавства - Вальдемара Пясецького

Могу добавить,что в 1961-1963 г.г., я будучи пацаном со товарищи играли во всякие игры на территории бывшей выставки.Там уже от экспонатов и построек почти ничего не было.На месте деревянных арок (пост #28),на странице( http://board.lutsk.ua/topic/43843-luck-45-91-rr/) были ворота-арка фундаментальной постройки из кирпича.Позже,при строительстве они вошли в застройку здания и до сих пор там благополучно находятся.Это толи банк ,толи что-то из этой серии.

Змінено користувачем Mihail
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одну знайшов,від ст.базару підійматись до вул Л.Українки .

post-1989-0-58024300-1294051273_thumb.jp

Змінено користувачем ig_rok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это толи банк ,толи что-то из этой серии.

sieg10.jpg

Я-Я!! А вокруг была степь,да степь- до самого жд вокзала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото з книги метра луцького краєзнавства - Вальдемара Пясецького

Могу добавить,что в 1961-1963 г.г., я будучи пацаном со товарищи играли во всякие игры на территории бывшей выставки.Там уже от экспонатов и построек почти ничего не было.На месте деревянных арок (пост #28),на странице( http://board.lutsk.ua/topic/43843-luck-45-91-rr/) были ворота-арка фундаментальной постройки из кирпича.Позже,при строительстве они вошли в застройку здания и до сих пор там благополучно находятся.Это толи банк ,толи что-то из этой серии.

Да Михаил, мне мой старший брат, да и мои покойные уже родители, рассказывали, что в самом конце 50-х в начале 60-х гг. в квадрате (беру, конечно условно по тогдашним названием улиц) Артема, пр. Правды, Кузнецова, Ленинградская, был огромный пустырь с деревянными павильонами оставшимися от бывшей выставки достижений народного хозяйства Волыни. Брат, говорил, что это было любимое место игр пацанов с Артема и прилегающих возле стадиона районов. Играли в войну, жгли костры,дрались с вокзальными, лазили по крышам уже поломанных павильонов, устраивали там свои штабы. Старшеклассники со школы №5 бегали туда курить на большой перемене, а после школы играли там в "чику" на деньги. Как раз напротив пятой школы, через Артема, стояло какое-то полукруглое заброшенное каменное здание серого цвета (брат говорит 2-х этажное)внутри и возле него можно было найти какие-то химическе пробирки,колбы,стеклянные и резиновые трубки и штативы для них. Что с этим зданием стало потом брат не знает. В начале 60-х все павильоны пожгли и поломали. Через данный пустырь шла тропинка по которой местные ходили на вокзал и на работу в авиаполк. Со стороны Артема большая часть бывшей территории выставки была обнесена примерно таким же бетонным забором как и школа №5. С 1963 г. пустырь стал интенсивно застраиватся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

побував у коридорі адміністрації музею "Старе місто"

a71fd1ce403c.jpg

Заглянув в цю тему,побачив це фото і якась ностальгія найшла... Я в цьому будинку прожив все своє дитинство,десь до 6 класу.

На жаль ніяких фото немає.

Навпроти був невеликий сквер, з фонтаном з лебедем посередині(я там дитиною,бувало, збирав гриби,поки це не побачили місцеві любителі випити,які "витіснили" мене).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Сусіде!   :D Дядько Василь на інвалідному візку там проживав, мій хресний. 

Ну, не такий він уже й великий був той сквер, здавався, бо малі були.

Якщо Вас це потішить, то ще тут і тут фото фонтану були, а ще в малюнках Бойка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! Сусіде!   :D Дядько Василь на інвалідному візку там проживав, мій хресний. 

Ну, не такий він уже й великий був той сквер, здавався, бо малі були.

Якщо Вас це потішить, то ще тут і тут фото фонтану були, а ще в малюнках Бойка

Дякую за посилання,дійсно це воно,я навіть трохи вже забув як виглядало.

Дядька Василя я знав,а навпроти нього жив мій друг.

Дякуючи таким темам,зараз вияснится що ми всі один одного знали,або ж були сусідами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з колон та і розміщення доріг, це центральна площа міста. Повот колишньої Радянської на Леніна. І вхід у сквер, теперішній Театральний майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з колон та і розміщення доріг, це центральна площа міста. Повот колишньої Радянської на Леніна. І вхід у сквер, теперішній Театральний майдан.

Совершенно верно.Только не поворот а пересечение улиц Ленина(она здесь начиналась и шла до Развилки,памятник Чкалову ) и Сталина ( ex.Радяньска благополучно шла до переезда ,в сторону старого жд вокзала) ).Здесь некогда гулял и я. И еще некоторое сомнение по поводу даты-1968 год. Может это более ранний пейзаж?

Змінено користувачем Mihail
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листівка 1968р. Красота!!!

Вибачте, але ніяк не можу зорієнтуватися: яка вулиця відходить ліворуч, а яка йде вглиб? Що зараз на місці колонади (хоча це фактично не колонада, а пропілеї)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Листівка 1968р. Красота!!!

Вибачте, але ніяк не можу зорієнтуватися: яка вулиця відходить ліворуч, а яка йде вглиб? Що зараз на місці колонади (хоча це фактично не колонада, а пропілеї)

Уявіть, що ви стоїте біля Цуму і дивитесь на площу. Вулиця Л. Українки була проїжджа, це вона і йде в глиб. Ліворуч пр. Волі. А сквер з колонами на місці самої площі і теперішнього театру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 И еще некоторое сомнение по поводу даты-1968 год. Может это более ранний пейзаж?

Тут, я виставляла фото зі скверу 1964 року. Чи наскільки ранішого Ви маєте на увазі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И еще некоторое сомнение по поводу даты-1968 год. Может это более ранний пейзаж?

Тут, я виставляла фото зі скверу 1964 року. Чи наскільки ранішого Ви маєте на увазі?

Я засомневался по поводу даты " 1968 год " применительно к посту # 263 на этой же ветке. Кстати,на 1964 согласен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже й не памятаю,але 68 ще може бути.Зліва це була 100метрівка і там перила понад дорогою стояли.Ми на них сідали,а міліція тихенько,накатиком на мотоциклі підкатувалась і нас палками по заду...Це дуже добре памятаю,боляче було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мова про ці перила, то вони були і в 1975-му.

http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=29189

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І laska, і Mihail праві.

На рахунок дати.

На листівці дійсно вказано рік випуску 1968. Думаю, що саме місце сфотографовано раніше.

Підписано: Луцьк.Вулиця Радянська. Фото Є.Александровича.

Сам парк і центр в 60і роки я пам"ятаю погано, бо майже не бував там.

А листівку принесла мені моя знайома Ткачова Тамара Федорівна.

В пості #41 таке фото тільки ч/б вже було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І laska, і Mihail праві.

На рахунок дати.

На листівці дійсно вказано рік випуску 1968. Думаю, що саме місце сфотографовано раніше.

Підписано: Луцьк.Вулиця Радянська. Фото Є.Александровича.

Сам парк і центр в 60і роки я пам"ятаю погано, бо майже не бував там.

А листівку принесла мені моя знайома Ткачова Тамара Федорівна.

В пості #41 таке фото тільки ч/б вже було.

Пан 01luchanyn ! Я очень подозреваю что с Ткачевой Тамарой Федоровной я учился в одном классе и даже сиживал с ней за одной партой.Неужели она так и не подключилась к Интернету?Не верю!!

Змінено користувачем Mihail
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І laska, і Mihail праві.

На рахунок дати.

На листівці дійсно вказано рік випуску 1968. Думаю, що саме місце сфотографовано раніше.

Підписано: Луцьк.Вулиця Радянська. Фото Є.Александровича.

Сам парк і центр в 60і роки я пам"ятаю погано, бо майже не бував там.

А листівку принесла мені моя знайома Ткачова Тамара Федорівна.

В пості #41 таке фото тільки ч/б вже було.

Пан 01luchanyn ! Я очень подозреваю что с Ткачевой Тамарой Федоровной я учился в одном классе и даже сиживал с ней за одной партой.Неужели она так и не подключилась к Интернету?Не верю!!

Напишіть в ПП хто Ви, я запитаю у неї, як тільки зможу.

Ще раз підтверджується, що Луцьк- це велике село

Змінено користувачем 01luchanyn
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мова про ці перила, то вони були і в 1975-му.

http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=29189

Та ні,перила з фото 68р.Якщо придивитись то їх видно,а драмтеатру ще тоді не було.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...