Перейти до змісту

Луцьк 45-91 р.р.


Рекомендовані повідомлення

це свіженька книга, я придбав її прямо у автора. Тираж ніби 1000 штук - на днях обіцяють її виставити у продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов декілька цікавих фотографій.На одній Красненській міст.А на другій костел і Замок,так мені здається.Тільки звідки знято?

P.S.Ще тоді кораблики по Стирю ходили,в далині видно один.

Фотографія Красненського моста зроблена до 1963 року. В моєї мами у випускному альбомі Луцького педінституту за 1963 рік є точно так ж.

Змінено користувачем SergTank
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найшов декілька цікавих фотографій.На одній Красненській міст.А на другій костел і Замок,так мені здається.Тільки звідки знято?

P.S.Ще тоді кораблики по Стирю ходили,в далині видно один.

Фотографія Красненського моста зроблена до 1963 року. В моєї мами у випускному альбомі Луцького педінституту за 1963 рік є точно так ж.

Ось ще дві фотки з альбома. По моєму таких поки не було. Вул. Богдана Хмельницького і центральний вхід в парк

post-7338-1285434347,8_thumb.jpg

post-7338-1285434395,28_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це оригінальна фотографія,з плівки надрукована.А як вона в альбом педінституту попала,ми видно ніколи вже не дізнаємося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для порівняння фото радянських часів. Купол згорів.

Ураганом 1960 это купол был сброшен на землю и долгое время находился рядом.Я сомолично созерцал все это.Думаю найдется немало очевидцев,которые этот факт подтвердят.Да и здесь мне где-то попадалось упоминание,что купол был повергнут ураганом 1960 г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це кривий вал на участку від заправки АНП на Набережній до Б.Хмельницкого. Перший будинок схожий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, Tolik_lt - перший, хто дав якийсь аргумент. але я поки мовчу, хочу ще варіанти від інших людей і їх аргументи.

laska?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, kotykS, почуваюся ученицею на іспиті, уже не спатиму  :D

Мені бачиться частина Драгоманова, та що від будинку Косачів до аптеки-музею. Там теж є будинок з балконами, що ліворуч. По центру, ніби, видніється будиночок з аркою, що примикає до аптеки. До того ж видно сліди руйнації інших будинків, фундаменти яких лишалися ще за моєї пам'яті. Та і знак "цегла", свідчить, що вулиця не головна. Хоча, по правій стороні у 80-х, ще була двоповехівка.

Даруйте, якщо мені не там де треба бачиться "родіна"  :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старенька автостанція - функціонувала десь до року 1981-го...

Доречі практично навпроти автостанції у парку колись стояла вишка для стрибків з парашутом

теперь филармония :)

а вышка была не в парке, а на другом берегу Стыря...

ні,вишка була навпроти автостанції на правому березі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні,вишка була навпроти автостанції на правому березі

Снимок сделан в парке около 50 лет назад.Вдали отчетливо видно высотное сооружение.Это и есть парашютная вышка (сотовой связи тогда еще не было). Этот канал (впрочем как и все остальные) существует и сейчас.Плакучие ивы,правда,отплакали свое,да и вышки давно нет.Но была она здесь,в парке.

post-9706-1285955055,06_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(сотовой связи тогда еще не было)

як не було? а як же люди по мобільному говорили?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Снимок сделан в парке около 50 лет назад.Вдали отчетливо видно высотное сооружение.Это и есть парашютная вышка (сотовой связи тогда еще не было). Этот канал (впрочем как и все остальные) существует и сейчас.Плакучие ивы,правда,отплакали свое,да и вышки давно нет.Но была она здесь,в парке.

Дуже змахує на одну з опор ліній електропередач, які є в парку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже змахує на одну з опор ліній електропередач, які є в парку.

Та це і є опора, причому класична

2 Mihail

Фото хоч Луцька ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдали отчетливо видно высотное сооружение.

100% опора ЛЕП. Тут вона по центру, а справа канал, зі східного краю якого і зроблено фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдали отчетливо видно высотное сооружение.

100% опора ЛЕП. Тут вона по центру, а справа канал, зі східного краю якого і зроблено фото.

Век свободы не видать.Присмотрелся к собственному фото и ,правда, это длинная штука есть ЛЭП.Посему прошу пардона у почтенной аудитории.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...