Перейти до змісту

Фото


kotykS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 199
  • Створено
  • Остання відповідь

Є в мене зі сторони Вчительської фото на ці будинки.Потім викладу(сканер потух)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

На Однокласниках переглядав фото.Здається таких в нас ще не було.Друге-це десь за *Меморіалом*,я так розумію?А перше?

post-1989-0-14225100-1411381666_thumb.jp

post-1989-0-69984400-1411381680_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А перше?

схоже на Театральний майдан (огорожа парку, плити на тротуарі).

але чому не видно воєнкомату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Однокласниках переглядав фото.Здається таких в нас ще не було.Друге-це десь за *Меморіалом*,я так розумію?А перше?

були ці фото, перша наприклад з серії (всього десь п"ять фото) Страта шпигуна. Ось тут є всі

9 вересня 1915

u4ZvG.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Однокласниках переглядав фото.Здається таких в нас ще не було.Друге-це десь за *Меморіалом*,я так розумію?А перше?

Друге фото вже було. Це вул. Шопена. Були також коментарі до цього фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 місяця потому...

Здається, цього ракурсу ще не було. Фото часів австрійської окупації, 1915 р.

"все нове насправді добре забуте старе"

і першоджерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 7 місяців потому...

Можливо я щось пропустив, але на сторінці в www.facebook.com в групі "Рефлексії старого Луцька з Олександром Котисом" побачив цікаве фото. Хай не ображається пан Олександр, але сприйме це як рекламу його сторінки. Підпис фото: 

Головний армійський лікар Hlacik під час Першої світової в Луцьку. Теперішня вулиця Шопена.
 
 
 
 

Головний армійський лікар Hlacik під час Першої світової в Луцьку.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Будинки на 2-му плані, на якій вулиці по сьогоднішніх уявленнях знаходяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ааааа, ви будете сміятись, але дивлячись на цей малюнок мене накрило дежавю!
Я це бачила у сні 25 років тому. Може фільмів радянських надивилась, але мене у сні розстрілювали, не австріяки, але німці на в'їзній вежі. Двоє стріляло, один командував. 
Проснувшись, я розказала мамі, про страшний розстріл мене фашистами за гнилі апельсини, на що мама йойкнула і рванула до серванту, звідкіля дістала апельсини, що взялися пліснявою. Виявляється вона приховала їх до свята і забула за них.

Містика :D
P.S. Отто, потрете мою нестримність )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, laska сказал:

P.S. Отто, потрете мою нестримність )))

Ні в якому разі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На мій погляд дуже цікава фотографія. Перший зліва - офіцер царської армії прапорщик, в той час це звання дорівнювало званню молодший лейтенант. На грудях знак про закінчення цивільного університету (ромб з хрестом) і полковий знак (насправді якого полку, я ще не розібрався, на 43 охотский і 44 камчатський які дислокувалися в Луцьку начебто не зовсім схожі). Смію припустити що час зйомки Перша світова війна, тоді багато цивільних чоловіків маючих освіту призвали в армію (короткострокові офіцерські курси і ти прапорщик). Зрозуміло, що були й таки, що йшли в армію за патріотичним покликом сердця. Поруч з офіцером стоять цивільні чиновники. Перший на мою думку юрист, другий схожий на чиновника лісової служби. З огляду на приблизно однаковий вік чоловіків, можна вважати що це колишні однокурсники по університету. Але, звичайно, це тільки мої здогади, тому прошу не судити суворо.

6349453253_2.jpg

6349453253_4.jpg

6349453253_1.jpg

6349453253.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
On 18.07.2016 at 20:09, olex сказано:

і полковий знак

Це не *полковік*,це якийсь цивільний знак.Якщо роздивитись деталі,то легко визначити який.Може бути * Знак для окончивших курс Электротехнического института Александра III  *  https://humus.dreamwidth.org/9108825.html?thread=41232729

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хоча це 1917 р,святкування 1 травня(У святкуванні Першого травня 1917-го є одна цікава особливість.“Григоріанський календар почав діяти в Українській Народній Республіці з 16 лютого 1918 року, цей день стали вважати 1 березня 1918 року. Закон про це було ухвалено 12 лютого 1918 року (за старим стилем) на засіданні Малої ради Української Народної Республіки в Коростені. Саме тому 1 травня 1917 року в Україні та Росії, зокрема в самому Петрограді святкували 18 квітня 1917, щоб бути в гармонії з пролетаріатом всіх країн і проявити міжнародну солідарність робітничого класу, незважаючи на війну. Тому на фото ми бачимо Луцьк - 18 квітня 1917 року ще за старим стилем. Навіть на фото тих часів вказували новий і старий стиль”, - зазначає Тетяна Яцечко-Блаженко).

original-kq4zpk4mcg8.jpg

original-mkcizhabei.jpg

original-znwpims84i0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...