Перейти до змісту

як боротись з депресією?


Рекомендовані повідомлення

як відчуваю що починається депресія - рубаю в корні поки не захопила! якщо на роботі то беру вихідний, йду гуляти в парк, бажано там де менше людей, гарненько подумаю про правильність моїх пріоритетів і в загалі про те що турбує, як виявляється не все вимагає такої уваги яку приділяєш, через це бувають моменти які можна назвати "накопилось". потім йду в тир і "залишаю" там весь свій негатив, мені допомагає. але знайшла спосіб кращий! чим більш урізноманітнені будні тим менше шансів для депресіі. якщо намагатись у вільний час не сидіти на місці а зібратись з сім'єю й піти розважитись то не буде часу на сумні думки!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Для себе зробила висновок, що лінь і депресія( або ж хіндра) тотожні поняття, одне випливає з іншого і переростає в зачароване коло. То ж, боротись треба з лінощами!!?. З іншого боку, науковці довели, що лінощі закладені в людях генетично. І шо дєлать, бороцця з самим собою?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже постила в себе на сторінці в соц. мережі, продублюю.

Власна теорія))))

"Недавно зрозуміла для себе одну істину: якщо людина зла – вона зла на себе.

Не на сусіда, колегу чи маму, а на себе. А саме: на свої вчинки, фігуру, зовнішній вигляд, роботу, слова, поведінку, зроблене і не зроблене…

Виходячи з цього, можна прекрасно «прослідковувати бачини» та «контролювати настрій». Висновок: люди (себе не виключаю) не злі – вони або нерозумні, або ліниві

Найнеприємніше, що страждають близькі. Пошкодуйте злих людей. Вони такі нещасні….."

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

я думаю что нужно больше гулять, не замыкаться в себе, общение поможет выйти из депрессии

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 28.11.2015 at 13:32, Manyunya1991 сказал:

Пригласи домой подружек с шампанским и караоке!

Я так завжди роблю - дуже дієвий метод! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

безпалівно так.

І зареєструвались

І темку в якій більше, ніж півроку ніхто не писав, відкопали.

Наміри звичайно тільки благі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я почала вести щоденник та вже наступного дня з'явилося бажання прокидатися. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Fanny_Price сказано:

Я почала вести щоденник та вже наступного дня з'явилося бажання прокидатися. 

ніхуа сє...
Панетнуй відразу. мільойни як з куста будуть!
Ще ніхто не винаходив таке просте лікування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Dima4s сказано:

Панетнуй відразу. мільойни як з куста будуть!

мільйони від рекламки будуть

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

ех, знову все до бабла зводиться

думаєш дєвачка з ніком "Fanny_Price" просто так зарегалася?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Dima4s сказал:

ніхуа сє...
Панетнуй відразу. мільойни як з куста будуть!
Ще ніхто не винаходив таке просте лікування)

Вам все жарти, а мені жити не хотілося. Щоденник - це початок, це можливість привести думки до ладу, а далі вже щось робити із своїми почуттями, або їх відсутністю. Америку ніхто не відкриває, це розуміло. Я гадала, що на таких форумах прийнято ділитися досвідом чи думками.. 

20 часов назад, Entis77 сказал:

Депресія від того, що люди нерозуміють, що природа, що нас оточує і ми це одне ціле, депресія від того що соціальна система життя в суспільстві , суспільні тренди і бажання не завжди відповідають природі людини і природі загалом. Суспільство, соціум все більше має деструктивні риси, від того і депресія найпоширеніший стан душі, депресія найпоширеніша "хвороба в світі" вірніше це не хвороба а реакція психіки на суспільство, життя в соціумі серед людей. Найкраще депресія лікується єднанням з природою на одинці, все переосмислюється, відчуваєш, що ти з природою землі одне ціле,  в містах важко це зробити. 

Це більш схоже на спробу "рубити мільйони з куста". Було б усе так легко - не було б дипресій, чи не так?)

19 часов назад, Zevs_Isver сказал:

думаєш дєвачка з ніком "Fanny_Price" просто так зарегалася?

Чим вам героїня класичного роману не довподоби? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згоден з тим, що депресія це реакція психіки на соціум, на оточуюче середовище.

Поводів для депресії може бути багато, осінь, зима, сірість надворі, на роботі проблеми, грошей мало і т.д.

Але причина одна і на мою думку це незадоволеність собою, способом життя, тим що тебе оточує. І вона дійсно пов'язана з лінню. Я колись почув таке: "Та ти що у тебе ж є сила волі, збери себе докупи і йди працюй і т.д." А депресія це якраз тоді коли сила волі хворіє і так само як простуда, навіть з антибіотиками, лікування за 1 день немаю.

На мою думку цю хворобу краще і легше попередити ніж лікувати, вакцинами від депресії є світлі й добрі фільми, книжки, позитивні близькі люди, спілкування з природою, заняття спортом, і взагалі намагатися робити або вивчати щось нове, іноді балувати себе чимось смачним, але не заїдати проблеми.

Але якщо вже захворів то як простуду це треба прийняти і пережити. Методи лікування ті ж самі: світлі й добрі фільми, книжки, позитивні близькі люди, спілкування з природою, заняття спортом, і взагалі намагатися робити або вивчати щось нове, іноді балувати себе чимось смачним і намагатися щось зробити неприємне, але таке що підніме настрій потім, банально помити вікна або поприбирати. Головне фіксуватися не на тому що ти робиш, а на тому як гарно буде після того як доробиш. Головне щоб це була фізична робота і фізична втома. Ще гарний метод це йога, церква (якщо хтось любить то діло), танці, секс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2019 в 11:20, Fanny_Price сказал:

Найкраще депресія лікується єднанням з природою на одинці

Окремо дякую за комплімент щодо моєї персони, але не буду опускатися до вашого рівня.

Я не створювала у своєму повідомленні  ТОЙ САМИЙ ПРАЦЮЮЧИЙ МЕТОД "ВЕДЕННЯ ЩОДЕННИКА", як вам чомусь могло здатися. 

Натомість ви дописали нісенітницю про віддалення від природи. Дійсно? Тобто, людина вкрай урбанізована буде страждати на депресію?  Або як це працює?

Ви дійсно вважаєте "віддалення від природи" та "соціальну нерівність" основою депресій?

То ви тоді відкрили новий континент та маєте затьмарити усіх тих науковців, що роками працювали над цією темою.

Я натомість вам скажу, що психологи - це привілегія розвинених суспільств, де проблеми фінансові відходять на другий та третій план. І в тих суспільствах депресія - досить тяжке явище, що переслідує безліч людей. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.01.2019 в 12:46, tarasmv сказал:

Поводів для депресії може бути багато, осінь, зима, сірість надворі, на роботі проблеми, грошей мало і т.д.

Але причина одна і на мою думку це незадоволеність собою, способом життя, тим що тебе оточує.

або у вас проблеми зі щитовидкою :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Oli сказал:

 

??

Проштудіруй інфу в інтернеті про депресію і щитовидку, проблеми вроді як різні, але схожі прояви, тому всім радять спершу здати гормони щитовидки і  ТТГ .
Якщо коротко гіпотеріоз - знижена функція щитоподібної залоза, коли щитовидка виробляє мало гормонів, сумніваюсь, що хтось з нас споживає добову кількість йоду, тому це дуже поширене захворювання. Літом у щитовидки трохи відпустка, осінь-зима вся в роботі, а ми знаємо, що все в організмі взаємопов'язано, якщо один работнік сачкує, то фірма отримує мало доходів. Толку з готових проектів, якщо дизайнер Макс ще не закінчив макети, шеф не в настрої щось там бурмоче,  всі працюють далі - це гіпотеріоз.  Є ще, коли шеф буває в депресії, то в ярості зривається на фірму, де виручка?? працюйте більше!!! работніки з переляку працюють більше, тільки в Макса щось макети не робляться -це вже гірші проблеми))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
7 минут назад, petr3135 сказал:

моя формула - не забывать регулярно пить воду.

О, я думав що я один лікую депресію водою. Але я додаю до неї 45% антисептика - клятий ковід. Кляті спамери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна для початку випити Антистрес. Таблетки на основі рослин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І присісти пожиттєво на антидепресанти,чого виробники їх і завзято добиваються.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...