Перейти до змісту

ЯКУ ВОДУ ВИ П`ЄТЕ?


nataliya

Рекомендовані повідомлення

Сама смачна вода - це кип"ячена! Так я знаю що вній немає нічого корисного, зате напитися можу тільки нею.

На роботі є в бутлі (ну з апарата) "EKO", скажу так, вона ніяка, і взагалі мені здається що люди просто привикають до бутилізованої води до її смаку, хоча моя думка вона геть не смачна.

Хочите посміятися? Вичислив я це за допомогою славнозвісного "будуна" тоість на другий день після п"янки коли дуже сушить і бідний організм потребує велику кількість води, ось тоді відчуваєш справжній смак цілющої водички, коли смакує кожна краплинкка!Отож коли п"ю з бутля на роботі то через деякий період тушнить, п"ю кип"ячену робиться відразу легше, але це мої спостереження, можливо також організм просто привик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочите посміятися? Вичислив я це за допомогою славнозвісного "будуна" тоість на другий день після п"янки коли дуже сушить і бідний організм потребує велику кількість води, ось тоді відчуваєш справжній смак цілющої водички, коли смакує кожна краплинкка!Отож коли п"ю з бутля на роботі то через деякий період тушнить, п"ю кип"ячену робиться відразу легше, але це мої спостереження, можливо також організм просто привик.

щось не те Ви п"єте :)

http://spirtt.ru/kak-otoiti-ot-poxmelya/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пийте воду із крана - сиру чи кип’ячену. Її просто не можна вживати ні в якому вигляді - це просто брудна технічна вода. Колодязі та свердловини - потрібно робити аналіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я давно зрозуміла, що радити комусь щось чи нав"язувати свою думку не варто. Кожен має свою голову на плечах - хай сам і вирішує яку воду йому пити))

Щодо мене, то моє здоров"я для мене важливе. Використовуючи якісну воду та продукти харчування я у перспективі економлю на ліках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочите посміятися? Вичислив я це за допомогою славнозвісного "будуна" тоість на другий день після п"янки коли дуже сушить і бідний організм потребує велику кількість води, ось тоді відчуваєш справжній смак цілющої водички, коли смакує кожна краплинкка!Отож коли п"ю з бутля на роботі то через деякий період тушнить, п"ю кип"ячену робиться відразу легше, але це мої спостереження, можливо також організм просто привик.

щось не те Ви п"єте :)

http://spirtt.ru/kak...ti-ot-poxmelya/

Ой дякую)), але це дуже рідко і достатньо водички з чайника пару ковточків. По темі, там хтось мінуснув )) напевне великий любитель води з бутля, ну що ж на здоров"я, але я вважаю що з бутля вода добра тільки для того щоб не було накипі у чайниках,кастрюлях,для кофеварок і.т.д. бо вона дуже очищена,ні мінералів ні кислорода.

PS: навіть близько не думаю комусь щось доказати чи нав"язати, пийте що вам подобається на здоров"я!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Покурив тему, а відповіді так і не знайшов.

Часто бачу, що сусіди замовляють бутильовану воду, а тому цікаво було б почути, яку воду вибирають бордівчани і чому.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете ще глянути в іншій темі (дещо свіжішій за цю) - https://board.lutsk.ua/topic/198908-yaku-vodu-pyete

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Необхідно дезинфікувати воду в скважині, так як бактеріологічний аналіз води зроблений в Льцькводоканал - поганий. Хтось користувався послугами приватних фірм (СВЦ "Аналіз води" на Яровиці, або "Коплексні системи очистки" на Єршова, 11") з проведенням очистки (дезинфекції) скважини і внутрішньої мережі будинку -  гіпохлоридом натрія. Відгуки, рекомендації. Прокоментуйте та/або порадьте ... Дякую завчасно за порад, підказку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...