Перейти до змісту

ЯКУ ВОДУ ВИ П`ЄТЕ?


nataliya

Рекомендовані повідомлення

Що ми використовуємо у їжу, яку воду? Враховуючи давність наших комунікацій, просрочений срок використання труб, старість та якість фільтрувальних установок, виникає нормальне бажання купити воду і перестрахувати своїх дітей, що хлебчуть її літрами! І що ми маємо в бутлі?

Почну з води з крану - у нас стоїть проф.установка на фільтрацію - з відстійним баком, з метровими різноманітними картріджами, що часто повинні замінюватися, після аналізу отримуємо те ж підтвердження, що вода не відповідає нормам...

Перші були Олександрійські джерела. Після випадку, коли привезли воду солену, потім позеленілу, повторили аналіз - висновок -не придатна... не відповідає... Довший час використовували Моршинську - приїхала зелена... Поки зібралася зробити аналіз - перестали возити. Почали поставляти Аляску. Але зблатували на Аква експрес Сервіс - Волинські джерела. Сьогодні прийшов аналіз - не відповідає вимогам ДСанТнорм... Отже візьмемо знов Аляску, та зробимо її аналіз. Боюсь, що буде те ж саме. Батько возить Оконську, але в ній така кількість кальцію та вапна - що чайники не витримують! Що у нас є ще? Ваш досвід?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Це на волині де води більш як потрібно проблема з водою... чудасія та й годі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

своя скважина глибиною 110 метрів. воду три рази здавав на перевірку. все гут.

тому пю водичку з під крана і не переймаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пьём из "Бриты" плюс система фильтрации на входе.

Когда есть возможность везу с Веснянки, из артезианского источника.

А вообще я пью больше пиво, чем воду. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, якби ми жили в Арфиці... десь в пустелі ..

як би називалась тема ?

ВИ П*ЄТЕ ВОДУ? ЯКУ ? ДЕ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я воже воду з Оконських джерел. :)

Не знаю де твій батько бере воду, але в мене чайник завжди чистий (ніякого вапна не осідає) а сама вода може збірігатись більше місяця і з нею нічого не стається і має добрий смак! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую.

Я незнаю яку Ви оконську возите. Але скільки привозив Оконську з джерела, осаду в чайнику непомічав.

Великий вміст заліза в ній - так є. Але щоб надмірний вміст кальцію та вапна - вперше чую. Знайомі користуються теж джерельною з Оконська , теж нарікань ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода проста, та що в крані.

жодних проблем.

Почнете шукати їх - знайдете. і питається - нафіга воно Вам нада. Пийте і не заморочуйтеся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще я пью больше пиво, чем воду. :)

+1

А взагалі то, рідко переймаюсь цим питанням, п'ю звичайну воду з крану (хоч і знаю всі її мінуси).

Коли є можливість привозимо колодяжну воду з Гірки Полонки, використовуємо в чайнику, осаду і накипу майже немає.

Іноді купляємо Моршинську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 оконській воді, стоїть довго, не цвіте, на рахунок накипу - перший раз чую.

На смак - моршинська відпочиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воду п'ю із власної свердловини, глибиною близько 50м, вода класна... Цікаво, а де можна здати воду на аналіз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

biter я здавав в санепідемстанцію і в лабораторію луцькводоканалу. ціна питання 120 грн., була. зараз не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую воду з крану.

А п"ю лише перекип"ячену.

Взагалі не розумію в чому проблема.

В Волинський області більший % водопастачання йде з підземних джерел.

А не з річок як у Києві, наприклад.

І саме у нас рівень води є одним з найвищих в Україні!

Не раз чув від квартирантів у сусіда, що у нас з крана така вода, що її аж пити хочеться

і смак у неї дуже хороший.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— У нас в Дилижане на кухне воду открываешь — второе место в мире занимает!

— А первая в Ереване, да?

— Нет, в Сан-Франциско.

— А Боржом? Сначала подумай, потом говори

© мимино

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"ю з крана і не морочу голови!

А не з річок як у Києві, наприклад.
офф топік : ти де таку нісенітницю взяв?! Київ ще з 1911 чи 1917 перейшов на водопостачання з Артезіанськіх скаважин чі джерел хз!! Якійсь професор видвинув(непомню фамілію) таку ідею і її прийняли!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"ю з крана і не морочу голови!
А не з річок як у Києві, наприклад.
офф топік : ти де таку нісенітницю взяв?! Київ ще з 1911 чи 1917 перейшов на водопостачання з Артезіанськіх скаважин чі джерел хз!! Якійсь професор видвинув(непомню фамілію) таку ідею і її прийняли!

"Сьогодні водопостачання Києва та приміської зони здійснюється з трьох джерел: двох поверхневих -р.Дніпро та р.Десна і підземного - водоносних горизонтів (переважно сеноманського та юрського).

Забір, підготовка та подача води в мережу міського водопроводу здійснюється водопровідними станціями загальною встановленою виробничою потужністю 2113,9 тис.м3 на добу, в тому числі:

Дніпровська водопровідна станція -600 тис.м3 на добу;

Деснянська водопровідна станція -1080 тис.м3 на добу;

споруди артезіанського водопроводу -433,9 тис.м3 на добу. "

©http://www.first-realty.com.ua/art/42/2422.html

Як бачиш 600тис.м3+1080тис.м3 > 433.9тис.м3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П"ю з крана і не морочу голови!

звичайно не заморочуєш. поки що :D

до води треба в край уважно ставитись. а не пити все підряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно, для себе - а ну його. а діти? хочеться, що б вони все краще отримували. все ж життя в воді!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу в центрі, мережа водопостачання досить поважного віку, зношена, тому використовую фільтр "Наша вода". Вдень через нього проходить близько 10 літрів води. Через 5-7 днів фільтр настільки забивається всілякою гадостю, що мушу промивати під напором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здали "джерело здоровя" на аналізи - вийшла детективна історія! хтось прийшов в лабораторію, представився від нашої фірми і зібрав всі аналізи води, як останній, так і попередні! і ми коли приїхали за результатом - нам змогли дати лише вихідні дані без висновку, який пише завідуючий/-ча (людини не було на місці). Так що чекаю до завтра висновку! і пю Старий Миргород... зберу знов купу бутилок і збудую з допомогою скотчу дітям хатинку! колись вже майтрували, так вони все просять повторити! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО прихована реклама. Попробуйте воду з крана хоча б в Києві (не кажу про південь), і Ви все зрозумієте. Гнилий піар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО прихована реклама. Попробуйте воду з крана хоча б в Києві (не кажу про південь), і Ви все зрозумієте. Гнилий піар.

так і хочеться шось нецензурне сказати. помішалися на піарі! <_<

назви надійну воду, що б не заморочуватися.

я ж сказала, що Ст.Мирг. аналіз не роблю - :( щоб не розчаруватися! а то і так не знаєш шо їсти, шо пити, чим дихати... мені тема болюча, бо про дітей думаю. і так тримаю, що б алергії знову не проявлялися, за всім слідкую... не хочу їм штучні мінеральні речовини - полівітаміни давати, краще хай їх з води беруть. і т.д.... хочеться що б як в німцях - шо написали, то і є насправді, а не підозрювати, що чим більше доброго написано - тим більше Г. виявиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...