Перейти до змісту

Зустріч автоклубу "Drive!" OpenUP


pura

Рекомендовані повідомлення

Пропоную в четвер 24.09.2009 десь на годинку 18.00 - 19.00 на нашому місці (вул. Глушець) зустрітись, поклеїти символіку, поспілкуватись, ...

Хто за?

А шашлик?....шозанафік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 101
  • Створено
  • Остання відповідь
А шашлик?....шозанафік?

Ну всі мовчать, тому я і запропонував, але Ви обирайте, думайте, пропонуйте, голосуйте, що обирете туда і приїду...ось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шашлик?....шозанафік?

то запропонуй час і місце, щоб і шашлик мона було включити в програму.

В мене щось нема думок з цього приводу, тому вибираю варіант з четвергом на вул. Глушець як за неіменієм кращого.

П.С. Шашлик теж хочу, для цього Крупа ніби непоганий варіант, але тоді треба їхати в вихідні, багато в кого не вийде (перевірено досвідом :-) )

Як варіант:

4ітер і пура в п"ятницю збираються о 16-00 і смажать шашлик в

а) парку біля Стиря

б) парку імені Фотакома

в) у Чітера на дачі (правда там нема де поставити 10 машин, 2 максимум)

г) у кого небудь в бесідці в межах Луцька (цікаво, тільки в кого :rolleyes: )

...в результаті, в 17-00 м"ясо апетитно парує і тут рєзко, а саме головне вчасно, приїзжають члени автоклубу з ящиками безалкогольних пив, соків і інших несмачних напоїв і ми урочисто клеїмо символіку, балакаємо і займаємося іншими клубними справами.... А близько 20-00, коли вже темніє і неможливо розгледіти сусіда і свою тарілку, дружно сідлаємо наших коней і їдемо по домівках, не забуваючи подякувати одне одному за приємно проведений час.

П.П.С. Все би нічего,но єсть один нюанс....не факт, що 4ітер буде в Луцьку у цю п"ятницю. А в інші дні, робочі дні довші і зібратися о 17-й вже не вийде.Тому оцей варіант трохи кульгає...хоча він цілком реальний в іншу п"ятницю, або без участі 4ітера :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter ні дядько, я ще раз хочу перечитати напис на твоїй футболці - тому без тебе аж ніяк....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо шашлик то з жінками? Я за шашлик, але можу і в четвер забігти за наклейкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо шашлик то з жінками? Я за шашлик, але можу і в четвер забігти за наклейкою.

Я планував з дружиною і малим! Якщо більшість буде за Четвер, то думаю бажаючі шашлика можуть додатково і в Неділю зібратись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обрав п"ятницю, з шашликом. На останнє маю гарне місце коло Стиру, зі сторони Рованець. Сам неодноразово там "шашличив" - купа місця, вистачить і на 30 авто. Аби лишень не було дощу, інакше доїду певно лише я та Вишенька - у неї "джіп")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за тяпницю, бо є досвід збору на вихідних.

Місце - Жабка прекрасна ідея, недалеко і головне ліс!!! Як їхати з Луцька то з правого боку є площадка та всі наші авто влізуть!

Пропозиція на рахунок Стиру мною також вітається, але біля води під вечір щоб непохворіли!!! :g08::0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місце - Жабка прекрасна ідея, недалеко і головне ліс!!! Як їхати з Луцька то з правого боку є площадка та всі наші авто влізуть!

Так, місце там нормальне!

25.jpg bmp.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока не голосував...

якшо шашлик то думаю не в пятницю... на 18.00 всерівно всі не зїдуться в Жабку аби всі зібралися на годин сім. та і не з жарим ми його на 18.00. бо треба бути там в годин чотири (вже з шашликом і т.д.). а в вісім годин вечора в Жабці глубока ніч. ПИТАННЯ - про які сім'ї ви говорите (діти-садіки,школа,жінки-робота) і чого туди пертись на одну годину?

в суботу багатьом не вийде, залишається неділя і то десь на обід не пізніше.

і взагалі я би з шашликом троха подождав - шось би замутити толкове з клубом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В найближчих тижня 2-3 більше ніж на годину-півтори не получиться вискочити. Так шо на шашлики мене не чекайте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосував за четвер.

Якщо в інший день і виїзд на природу - мабуть не зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді :

Четвер, 24.09.2009 о 19.00 на вул. Глушець (стоянка навпроти 4-ї школи, внизу під сквером) відбудеться зустріч автоклубу "Drive!"

Запрошуєм усіх бажаючих!!!

Додатково, якщо будуть бажаючі в Неділю 27.09.09 в Жабці зберемся для приготування і поїдання шашлику!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валер, я тебе покатаю на сатурні :g33:

Ми пріедем, ми прімчімся,

На Сатурне, очень бистром!! :0139:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми пріедем, ми прімчімся,

На Сатурне, очень бистром!! :0139:

Ты узнаешь, что напрасно называют Сатурн быстрым,

Ты увидишь он не быстрый, я тебе его дарю... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пішов знову пат стол! :D:lol: :lol:

Я відсотків на п'ятдЕсять

аж примчуся потриндіти

і паєду я додому

на са-ту-рні свооооому вжеееее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за сатурн, тягла получать,

авточлени клуба цього,

а додому, на сатурні,

сьодні їду таки Я!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін(( Сьогодняшня зустріч буде певно під церковний спів..../зробив музичку голосніше/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...